Nie tylko masło gwałtownie zdrożało. Cena innego produktu zabolała bardziej

| Aktualizacja:

Ceny masła poszły ostatnio mocno w górę. To jednak, jak pisze portal money.pl, nie ta podwyżka  bardziej obciąży nasze portfele. O jaki produkt chodzi?

wróć do artykułu
  • ~Pioch
    (2017-10-12 04:04)
    Dlaczego nikt nie wspomina o masowym uboju **** na wschodzie Polski w zwiazku "walką" z ASF? Zachoruje jedna ******* a wybija się wszystkie w promieniu kilku kilometrów. Przez to ludzie rezygnują z hodowli. Dziwnym trafem pozostawia się jedynie duże chlewnie. Spisek cenowy???
  • ~kipper
    (2017-09-29 11:44)
    Wprowadzić cła eksportowe i gra muzyka
  • ~Wittorio
    (2017-09-26 18:52)
    Chińczycy kupują nasze masło,ale czy ubezpieczenia OC też?Przez ostatnie dwa lata zdrożały o ponad 100%.Powie ktoś,że auto jest luksusem,a za luksus trzeba bulić,no i ma rację.W krajach trzeciego świata niestety tak.
  • ~Zeep
    (2017-09-26 18:25)
    Dzięki rosnącym cenom rosną wpływy z VATu. I to cały "sukces" Mateuszka
  • ~gruby
    (2017-09-26 17:17)
    Za tzw. komuny twierdzono, że pomidory są rakotwórcze, ale gdy zaczął się import z bratniej Bułgarii nagle okazało się, że są źródłem zdrowia, potem twierdzono, że tylko margaryna jest tłuszczem, który nie szkodzi zdrowiu, w przeciwieństwie do masła. Gdy masło opanowało rynek, podawano do wiadomości wszystkie korzyści wynikające z jego spożywania. Aktualnie ceny masła, to nie eksport do Chin, ale wynik "dobrej zmiany". A jaka jest cena masła w San Escobar?
  • ~Jabis
    (2017-09-26 16:56)
    500+ procentuje! Żaden rząd nie ma pieniędzy! Pieniądze mają podatnicy i ... trzeba ich doić. Tak dojnej zmiany ... jeszcze Polska nie miała. To ... ma. Magik bankster robi sztuczki z VATem. Długo się to ... nie poturla!
  • ~sewerynek
    (2017-09-26 16:36)
    masło orzechowe jest zdrowsze, smaczne i etyczne
  • ~emigrant
    (2017-09-26 15:18)
    A jakby tego bylo malo, to POlka Bienkowska przygotowala pakiet euroustaw, ktore usuna polskie firmy przewozowe z rynku UE.
  • ~Ciekawy
    (2017-09-26 15:13)
    Jak żyć Pani Premier?