Analitycy: Złoty po raz kolejny najsłabszą walutą regionu. A w tle Rzepliński z Szałamachą...

| Aktualizacja:

W czwartek złoty znowu był najsłabszą walutą naszego regionu. Analitycy wskazują m.in. na sprawę listu ministra finansów do prezesa TK. Ok. godz. 17.30 za euro trzeba było zapłacić 4,42 zł, za dolara 3,87 zł, za franka szwajcarskiego 4,00 zł, a za funta 5,62 zł.

wróć do artykułu
  • ~Predator
    (2016-05-05 18:02)
    Dwie odwieczne prawdy : Pieniądz lubi spokój. PiS spokoju nienawidzi.
  • ~Tomek z W-wy
    (2016-05-05 18:21)
    To jest jeszcze małe piwko! Zobaczycie jaką wartość będzie miał złoty po roku rządów PiS-u.
  • ~Dor
    (2016-05-05 18:00)
    Tego Rzeplińskiego powinien ktoś aresztować! Szkodnik nr 1! KOD,PO,Nowoczesna,PSL to Targowica 2.0_!
  • ~ala
    (2016-05-05 19:15)
    kazdy wasz tekst rownie dobrze moglby sie zaczynac od slow "Heidi, heido, heida"
  • ~św.NH
    (2016-05-05 18:42)
    ******** śliski tłusty czort z piekła prawników pluje na Polskę!
  • ~Fruzia
    (2016-05-05 18:48)
    jak tak dalej pójdzie to polactwo zatęskni za prl-em....ale czego nie robi się dla kk...
  • ~Walther
    (2016-05-05 18:50)
    Dla mnie rządy pisu to super sprawa ( jestem marynarzem) zarabiam w dolcach i dawno dzięki działaniom tych patałachów tak dobrze nie zarobiłem :D Dom zbuduje szybciej niż myślałem :))) Go o go Pis - dolar za 5 złotych !!!!! Dacie radę :)
  • ~11
    (2016-05-05 19:22)
    Szałamacha lepiej napisz do Kaczora niech przestanie skrzeczeć !!! bo € wkrótce będzie po 5 zeta
  • ~areszt zapobiegawczy
    (2016-05-05 18:03)
    dziwne, bo ruskie mieli juz dawno umrzec z przepicia, ruska gielda miala sie zawalic, sankce zaglodzic - a tu prosze jakos te zarazy dotknely nas. A gopodarka przeciez kwitnie -co sie nie zgadza na tym obrazku ? kto lze ? gdyby soros sie zle wypowiadal o Polsce, mozna to zrozumiec, ale ze Zeplinski mieszajacy w kraju ma wiekszy wplyw na niegatywne oceny instytucji ratingowych - swiadczy ze nie kontrolujemy sytuacji. Szkodnicy zyje w kraju ich dzialalnosc to wymierne uderzenie w kieszen budzetu i podatnika -jak sie bronic ? gdzie sa odpowiednie sluzby ?
  • ~Macisław Płatow
    (2016-05-05 19:23)
    Im bardziej zł słabsza walutą ,tym lepiej dla Polski. Eksport -łatwiej coś sprzedać,oraz widmo Euro oddala się od Polski.Bez Nerw do wiosny wytrzymamy.
  • ~komisja_wenecka
    (2016-05-05 23:49)
    Przeciez Pisowi rzekomo wisi opnia "jakiejs tam" kolejnej agencji :DDD
  • ~Gosc
    (2016-05-05 19:03)
    GO..OWNO!
  • ~annaWe
    (2016-05-05 18:50)
    No jesli ten niespelna rozumu minister pisowski nie wiedzial ze takie listy stanowia rodzaj czerwonej flagi to nic dziwnego. Cala ta partia jest tak z przypadku ze juz nic nie dziwi. Tego minstra chyba wzieli z lapanki trzeciego sortu, bo normalni fachowcy tak nie reaguja.
  • ~teściowa
    (2016-05-05 22:23)
    Hej frankowicze !! co było dzisiaj na obiadek?? polski kawior, czyli kaszanka?!! Tfu!! niedobre. Sprzedawajcie swoje apartamenty, zanim komornik tego nie zrobi!! Przenoście się do , teściowej na kozetkę !! kozetka, niestety, skrzypi, więc bzykać się będziecie tylko raz w tygodniu gdy teściowa jest w kościółku na nieszporach !!
  • ~Gosc
    (2016-05-05 19:01)
    Piekna nazwa: Zloty! I co? *******
  • ~ruinacja
    (2016-05-06 02:12)
    Teraz to już rozumiem skąd pani Beata (jak skandował prezes) wzięła tą ruinę ? Wszystko sie sypie pani Beato ,okazuje się ,że ruina nie było stawanie przed zmruszałym murem IXXw fabryki nici w Nowej Soli a obok kwitnąca XXI w ,lecz rozwalanie gospodarki dobrze rozwijającej się . W Brzeszczach też jakoś nie wychodziło ?
  • ~godot
    (2016-05-05 23:52)
    Jeśli ktoś ma kredyt we frankach i głosował na PiS to zwyczajnie zasłużył sobie na los bankruta.
  • ~cxza
    (2016-05-05 20:09)
    Rzepliskiego przed Trubuna Konstytucyjny powiedzia petrui
  • ~Jasio suweren