Kto jest nam winien, komu pożyczamy, a kto spłaca. Prawda o dłużnikach Polski

| Aktualizacja:

Prawie 1,2 mld dolarów – to wartość pożyczek udzielonych przez rząd PRL innym krajom w latach 70 i 80. Większość nie jest spłacana. Ale zdarza się, że pożyczka udzielona innym się opłaca, a Polsce udaje się na niej zarobić.

wróć do artykułu
  • ~ewa koby
    (2015-07-15 20:06)
    pzu sama tam pracowalam to tylko oszusci oszustow trzeba skontrolowac pozyczanie sobie na wzajem ewa koby
  • ~Jerzy T
    (2015-07-14 21:57)
    A pożyczka udzielona chyba Wietnamowi przez p.Cimoszewicz to już spłacona ?
    nie było pieniędzy na polskie stocznie a dla Wietnamu owszem.
  • ~putto
    (2015-07-14 16:45)
    a co z Rosją która rabowała Polskę w trakcie "wyzwalania"
  • ~zbylu
    (2015-07-13 17:38)
    Nie wiem co za idiota i skad wyciol taki slogan ,chcesz byc kims zadluz sie,zdrowo myslacy czlowiek tak nie mysli,moje motto bzmi,swiety spokuj nie ma ceny
  • ~rudy msciwy
    (2015-07-13 15:20)
    Ciekawe skad PO zadluzyla Polskeprzez 8 lat rzadow na 600 mld.zl , skoro podawany jest tylko dlug PRL??
    Za Gierka i PRL mielismy dlug publiczny 40 mld.dolarow, a dzisiaj podobnie jak Grecja bedziemy niewyplacalni majac 1 bilion zl dlugu, a 2 biliony dlugu ukrytego!!!

    Nic nie pisza o pozyczkach MFW i innych bankach...Dlaczego? Tajemnica??
    Czy to artykul propagandowy? kto ma w to uwierzyc??
  • ~OMEN
    (2015-07-13 11:50)
    Taa..."Chcesz być kimś,musisz mieć długi" - Banksterska głupawka dla lemingów!
  • ~Kielczanin
    (2015-07-13 11:05)
    "Polska na islandzkiej operacji zyskała wizerunek kraju, który stać na pożyczanie innym w czasie szalejącego kryzysu finansowego. "
    Czy Grecja zwróciła się już do Polski o pomoc? Jeżeli nie to dlaczego, skoro mamy "wizerunek kraju, który stać na pożyczanie innym w czasie szalejącego kryzysu finansowego. "
    A tak w ogóle - po co taki wizerunek państwu, które nie ma pieniedzy?
  • ~komentarz
    (2015-07-13 10:13)
    Co za okropny zwyczaj przyszedł z zachodu. Jeżeli spłacasz kredyt wcześniej, to płacisz karę.
    A ubogim Islandczykom się to opłaciło.
    Staram się nie pożyczać. Banki narzucają stanowczo za dużo korzystnych dla siebie warunków.
  • ~kokos
    (2015-07-13 09:38)
    a kopaczka na godzinę pożycza 8miljardówzł rocznie około 70miljardówzł a oddajemy lichwy 48miljardówzł
  • ~Ryśku
    (2015-07-13 07:24)
    A gdzie pozyczka dla Grecji której udzielił Tusk?

Może zainteresować Cię też: