Polacy nie chcą pomagać frankowiczom. SONDAŻ

| Aktualizacja:

Ponad połowa Polaków jest przeciwna rządowej pomocy zadłużonym we frankach. Takie wnioski wynikają z sondażu firmy IQS na zlecenie "Pulsu Biznesu".

wróć do artykułu
  • ~tangaza
    (2015-03-17 09:46)
    Tylko bankierzy chcą pomocy Państwa dla Frankowiczów. Szkoda im rozstawać się z bezprawnie zarobiona kaską.
    Ja też jestem przeciwny wlewaniu budżetowej kasy do skarbonek banków.
  • ~ja (i) ja
    (2015-03-17 09:51)
    Cwane słoiki były. Konsekwencje muszą być.
    Nie wiem czemu mam do nich choćby złotówkę dokładać?
    Poza tym i tak są to dalej PREFERENCYJNE warunki obsługi zadłużenia. A to że gorsze nieco od tego co było przez kilka lat to nie może być powód do naciągania reszty, tej biedniejszej...
  • ~tgb
    (2015-03-17 10:15)
    Te 31% to tępe PISiory. Oni zawsze robią to co Wódz im każe.
  • ~wieslaw
    (2015-03-17 10:52)
    I oto chodzi, skłócić dolać oliwy do ognia dyskusji a BANKI Górą,Umiesz liczyć nie licz na myślenie zwykłego zjadacza chleba.
  • ~Matrix
    (2015-03-17 11:00)
    Ludzie myśląc o pomaganiu mają na myśli kasę. Dlatego ten sondaż jest nierzetelny.
    Frankowicze nie chcą ani złotówki od Państwa. Kasę za to chętnie wezmą banki i będą mocno krzyczeć ,że to na pomoc Frankowiczom !!! Zamiast płacić za swoje błędy wywierają presję na polityków, żeby im pomóc. Bankowi PR owcy żądając kasy od Państwa mają za zadnie odsunąć problem od siebie i ponownie ogłupić opinię publiczną sugerując, że to frankowcy - ofiary ich pazerności są tak naprawdę pazerne.
  • ~pol anka
    (2015-03-17 11:04)
    w SKOKI już wpompowano ze 3 mld zł z BFG. a TEN FUNDUSZ to pieniądze tylko banków, czy może koszt przerzucony na klienta. 'Ratowanie" SKOKÓW to największa afera na świecie
  • ~Andrzej
    (2015-03-17 11:25)
    dlaczego jestem przeciwny pomocy "frankowiczom" bowiem wszyscy, których znam , a byli w "frankach" do tej pory śmiali się w twarz jakim jestem idiotą, że brałem kredyt złotówkowy, teraz pora na odwrócenie sytuacji.
  • ~Krzyś
    (2015-03-17 11:40)
    Gdzie łajdaki schowaliście pozostałe komentarze ?!
  • ~Jacek
    (2015-03-17 12:08)
    W tym samym czasie wzięliśmy kredyty : kolega we frankach, ja w złotówkach. Żona kolegi wyraziła wobec mojej lepszej połowy opinię, że ja to chyba jakiś niedorobiony umysłowo jestem. I co Elżuniu, na czyje wyszło?
  • ~cza
    (2015-03-17 12:18)
    do Andrzej jesteś głupim zawistnym poloczkiem
  • ~FRANK
    (2015-03-17 14:41)
    WIEKSZOSC FRANKOWICZOW TO DOBRZE SYTUOWANI LUDZIE ! BANKI NIE POZYCZAJA SETEK TYSIECY FRANKOW BIEDAKOM POMAGAC TO MOZNA BEZROBOTNEMU KTORY NIE MA NA CHLEB A NIE CAWNIAKOWI CZY CWANIARZE KTORYCH STAC BYLO NA KILKUSETTYSIECZNY KREDYT,A NAWET GDYBY NIEKTORZY NIE BYLI DOBRZE SYTUOWANI TO ZA SWOJA GLUPOTE PLACISZ SAM !
  • ~007
    (2015-03-17 16:52)
    Aż śmierdzi tekstem na zamówienie międzynarodowych złodziei pod szyldem zwanym BANK.
  • ~Leszek_76
    (2015-03-17 19:15)
    A kto popiera dawanie pieniędzy z podatków górnikom, rolnikom? Dlaczego mundurowi mają prawa nabyte w warunkach emerytalnych a reszcie podnosi się wiek emerytalny, zabiera pieniądze z OFE? Ale w tych przypadkach jakoś nikt się nie przejmuje sondażami.
    Zapraszam na WIRTUALNA DEMONSTRACJA na Facebooku
  • ~Londynczyk
    (2015-03-17 19:26)
    Re Frank.Jestes typowym idiotą nie majacycm pojecia o tym o czym piszesz.ja nie musiałem brac żadnego kredytu ani we frankach ani w złotówkach.Wiem jednak jedno to dzieki tym złotówkowcom i frankowiczom gospodarka w latch 2005 2008 pedzila tak jak pedzic powinna. Po pierwsze żaden podatnik nie musiałby nic płacic bo gdyby to było polskie państwo rządzone przez Polaków tak ajk na wegrzech rządzi ORban to banki dostałyby w doope za swoje przekręty.Polacy jak dobrze wiesz nie sa zbyt inteligentnym narodem .Wiedza o tym tez takie państwa jak USA francja Niemcy które wykupiły polskie banki a teraz ciagną z nas Polaków wieksze opłaty za korzystanie z ich kont niz u siebie. teraz frankowicze jutro złotówkowcy a pojótrze wy wszyscy gdyż te banki widząc iż rzad może im skoczyc wykończą wszystkie firmy z polskim kapitałem a wiesz kretynie dlaczego dlatego że większość firm polskich jest zadłużona nie tylko w kredytach ale i leasingach. na pochyłe drzewo wszystkie kozy skaczą. Ps Ci kredytobiorcy powinni olać takiego Dudę ,Komorowskiego .Powinni tez powiedziec że nie chcą aby państwo pomagało samotnym matkom chorym dzieciom, alkoholikom i innym Polakom gdyż ta kasa idzie z naszych podatków a tamta pomoc państwa nic by nie kosztowała. Polska to kraj dla którego nie warto splunąc nie mówiąc o jego wspieraniu.Ja wyjechałem i mam juz gdzieś ten naród i kraj.Topcie sie we własnym sosie zawistni rodacy.dzisiaj frankowicze a jutro wy.Gołodoopcy.
  • ~POLPOT
    (2015-03-17 19:31)
    Re jacvek niestety wyszło na kolegę ty nadal płacisz więcej. natomiast do pozostałych idiotów którym banki mieszaja w głowach poprze agencje PR. To nie pańswto bedzie pomagac.To państwo tak jak na wegrzech pomoze tylko za darmo tzn ustali kurs na normalnym poziomie bo ten to kurs spekulacyjny.Wtedy to traca banki nie panstwo.A banki drodzy tepi rodacy to nie polskie banki tylko zachodnie drenujace Polaków jak korniki. Jesteście jak to polacy tepi i głupi wiec banki to wykorzystują.
  • ~Waldi
    (2015-03-18 08:10)
    A gdzie frankowcy prosili żeby państwo pomagało im w spłacie ? Oni nie chcą żadnych pieniędzy od państwa. Chcą sami spłacać, tylko chcą żeby państwo pomogło im w walce z bankami , które okazały się oszustami. Podobnie jak zrobiono to np. na Węgrzech.
  • ~zbigniew
    (2015-03-19 09:43)
    Z JAKIEJ RACJII ja mam pomagać tym którzy sobie pobudowali domki,kupili mieszkania i było ich stac na płacenie wysokich rat. Nie sa to biedni ludzie a kredyt to ryzyko b.wysokie juz nie tylko na kurs waluty ale jeżeli ktoś jest pewien że nie straci dobrej pracy przez np. 30lat to chyba jakaś obłuda. Jeżeli stac kogoś na płacenie np.1.5/zł raty to co maja powiedzieć ci którzy pracuja za najniższa albo jeszcze za 3.80/za godz.pracy. Druga rzecz to pazernośc banków w POLSCE jest szlona. Jeżeli rzad jest tak przyjazny bankom ( nie płaca podatków a łoja polskiego klienta) to sam niech teraz odda frankowiczom pieniadze.
  • ~alicja
    (2015-03-24 15:51)
    na szczescie banki tak, getin bank wprowadzil POMOC CHF, na pewno wiele osob na tym skorzysta

Może zainteresować Cię też: