KNF pisze, jak ze SKOK wyprowadzano pieniądze. Jest odpowiedź Kasy

| Aktualizacja:

Choć oficjalnie Krajowa Kasa SKOK nie zna treści listu Andrzeja Jakubiaka do premier Ewy Kopacz, to nieoficjalnie nie zgadza się z zarzutami przewodniczącego KNF. Szef nadzoru alarmuje szefową rządu, że majątek wart kilkadziesiąt milionów złotych, który mógłby posłużyć do ratowania kas, wyprowadzono poza ich strukturę.

wróć do artykułu
  • ~Wiechs
    (2015-04-23 23:23)
    Ileż to pseudo fachowców się wypowiada!!!
    Warto rozmawiać o faktach i tylko o faktach i poźniej je komentować.
  • ~Pracownik SKOK
    (2015-04-23 10:21)
    Bierecki to złodziej - te pieniądze to miała być pomoc dla kas! Wszyscy o tym wiedzieli w kasach.
  • ~STANSIO
    (2015-03-12 16:44)
    DLA MNIE TO WSZYSTKO USTAWKA NA WYBORY I PRZYKRYCI E MACHLOJI PREZYDENTA GDANSKA ADAMOWICZ A CO NIE WIE ILE MA MIESZKAŃ 5 7 CZY 9 ...ZOBACZYCIE WYBORY SIE SKONCZA TO PLATFORMA ZAMILKNIE ...I WSZYSTKO BEDZIE DOBRZE
  • ~AMBER GOLD
    (2015-03-12 08:08)
    SKOKI TO NIE AMBER GOLD. TAM ZDEPONOWANE PIENIĄDZE SĄ PEWNE I PRZYNOSZĄ PROCENT.
  • ~Aboj
    (2015-03-11 18:29)
    Brunkowi analfabecie to słupka nie podniesie. Za moich czasów to by podstawówki nie zaliczył a tu mata magister i wielki łowczy w PRL-u bis.
  • ~kajot551
    (2015-03-11 11:08)
    przeniesione ale sa pieniadze a amber gold MAFIA GDANSKA PO ZAGARNELA .OWSIAK TAKZE JEDNA SPOLKE MELON WYKRESLIL A PIENIADZE NA JASNA SPRAWE -KANT I NIE WIDAC KNF- PO CO GDY JUZ BEDA NA KONTACH W SZWAJCARII TO PO PTOKACH
  • ~ZbyszekD
    (2015-03-10 18:15)
    ~psychiatra kaczego kurdupla2015-03-10 13:26 SKOKI może finansują PIS, ale za to tą złodziejską sitwę finansujemy my wszyscy, grabią nas i ograbiają całą Polskę dług ponad bilion złoty, dług będą spłacać jeszcze nasze wnuki.
  • ~jeremi
    (2015-03-10 17:17)
    Stary telewidzu jeśli wszyscy wycofali by pieniądze obojętnie z jakiego banku nawet PKO to w ciągu 2 dni ten bank leży bez pomocy z zewnątrz a pieniędzy starczyło by dla 20-30 % klientów , więcej gdybyśmy wycofali pieniądze ze wszystkich banków to krach finansowy , blokada wypłat i przelewów , ogólnie Armagedon , czyli nie dotyczy to tylko SKOK .
  • ~PIrazySKOK
    (2015-03-10 16:49)
    SKOK to krecenie lodow po PiSowsku! Taka ichnia afera AMBER-SKOK-GOLD. Nie pierwsza i nie ostatnia, a odurniale pisiory i tak bede ich bronic do ostatniej kropli sliny w pysku.
  • ~STARY TELEWIDZ
    (2015-03-10 16:09)
    JA ZLIKWIDOWALEM TAM KONTO ALE JEDNEGO JESTEM PEWNY GDYBY WSZYSCY CHCIELI WYCOFAC SWOJE OSZCZEDNOSCI TO BYLABY AFERA NAJWIEKSZA OD ZAKONCZENIA 2 WOJNY SWIATOWEJ . ZA SKOKAMI STAL PIS I KOSCIOL . JA JESTEM SZCZESLIWY ZE TAM JUZ NIE CHODZE.
  • ~rychu
    (2015-03-10 15:54)
    ja bym sobie baaaaaardzo zyczyl zeby sprawdzono ile z pieniedzy zagarnietych ze SKOK trafilo do Jareczka i jego sekty !!!
    przeciez ten senatorek za darmo ochrony od Jarka nie dostawal !!! wczesniej Jarek "doil" Baksika i Art-B, a kiedy Baksik sie postawil i nie chcial wiecej Jarkowi i Lechowi dawac pieniedzy, to go zaszczuli !!!
  • ~bardzo dobrze zrobił senator.
    (2015-03-10 15:39)
    Kopacz z Komorem chcieli łapę położyć na finansach skoków?

    A h__ja!
  • ~bronił frankowiczów, wysmażyli paszkwil
    (2015-03-10 15:38)
    ~psychiatra donaldowego kurdupla2015-03-10 13:26

    Bierecki kasy nie zabierze, twoje przekrętasy _ TAK.
  • ~wigraszek
    (2015-03-10 15:37)
    PiS owski standard!
  • ~paszkwil na zamówienie
    (2015-03-10 15:36)
    Zaczął pomagać frankowiczom, to się Kopacz z Komorowskim zemścili.
  • ~psychiatra kaczego kurdupla
    (2015-03-10 13:26)
    ~ZbyszekD2015-03-10 13:07

    Zbysiu ty PiSdzielski pomiocie SKOK finansuje od dawna twojego kaczego guru i jego sektę smoleńską.
    PiS okrada Polaków tak samo jak PO i pozostała zaraza z Wiejskiej
  • ~ZbyszekD
    (2015-03-10 13:07)
    W Polsce nie ma żadnego polskiego banku - jedynie SKOKi. Sitwie, która wyprzedał prawie wszystko to jest zadra w d...,więc robią wszystko żeby to rozwalić - oczywiście wszelkie nieprawidłowości trzeba ścigać, ale ten atak trwa od dawna i chodzi o rozwalenie wszystkiego co polskie. Przecież niedawno, ciemną nocą, usiłowali sprywatyzować lasy, oczywiście żeby je sprzedać i to na pewno za granicę!!!
  • ~Kabaret odjazdowy
    (2015-03-10 13:06)
    Senat jako inkubator afer i przekrętów powinien być dawno zlikwidowany
  • ~#
    (2015-03-10 13:03)
    Wrutka-przykrywka POmyłkowego Adamowicza
  • ~Karmen
    (2015-03-10 12:42)
    Kilometrówki hofmana ,czy zegarek nowaka to pryszcz. Ten senatorek-kombinatorek to jest numer godny Prawa i Sprawiedliwości. Prawdziwy wodzirej. Światły przykład i niedościgniony wzorzec. SENATOR PIS-owski.

Może zainteresować Cię też: