Niespłacany kredyt nie oznacza komornika? Banki coraz chętniej odsprzedają złe długi

Banki mogą wystawić w tym roku na sprzedaż niespłacane kredyty warte nawet 20 mld zł. Zachęca ich do tego rosnące zainteresowanie polskimi długami ze strony zagranicznych inwestorów. A to, że zagraniczna firma windykacyjna kupi nasz dług, paradoksalnie może oznaczać dla nas szansę na łatwiejszą jego spłatę.

wróć do artykułu
  • ~chłop_zMazur
    (2015-02-22 06:06)
    Było czytać BAŁWANY co podpisujeta.
    Zachciało się wam BOGACTWA tanim kosztem. Apartamentów na które was nie stać.
    A do tego pycha, żeśta takie mądre i ograta rynek i banki.
    Kretyny liczyliśta że przy średniej wieloletniej kursu CHF do PLN = około 3 zł podpiszecie kredyt z przelicznikiem 2 zł i tak będzie stało przez 25 lat ???
  • ~maja
    (2015-02-15 14:51)
    na szczęście kredytów nie mam, tylko jedną pożyczkę online ;) udało się elegancko wszystko załatwić i mam ją z ekspres kasy. poszło bardzo sprawnie, szybko pieniądze miałam na koncie bo wysłane w 10 minut a do tego malutko formalności.
  • ~okradany od 1000 lat zgodnie z prawem
    (2015-02-11 16:28)
    Niby jasne i czytelne. Dłużnikom biada. Nie o zysk w wielkości 1 zł chodzi. Kupić drugi za 20 % wartości i potem doprowadzić do bezdomności dłużnika/czkę. Reprywatyzacja to dopiero szwindle się dzieją. A prasa milczy. Ciekawe ilu ludzi stało się bezdomnymi? Nasi komornicy liczą godzinę swej pracy na 400 zł, to bardzo interesująca stawka. Robotnik ma za godzinę płatne między 6 a 10 zł. 15 zł to już uważane jest za dobrą płacę. A ilu zarabia po 20-30 zł na godzinę? Solidarność z agencją rzymską i urzędników wszelakich zrobili sobie raj z Polski. Dla reszty smród, brud i ubóstwo.
  • ~dluznik
    (2015-02-11 13:48)
    mam takze komornika.bank sprzedal jewden dlug,tamci wiedzac ze nie zyskaja,sprzedali dalej.to wszystko lichwa.
  • ~Tato, tato, sprawa sie rypla
    (2015-02-11 10:08)
    PO prostu trzeba zmienić ,ustawodawstwo , prawo bo dzisiaj wychodzi na to ze banki to spekulanci i lichwiarze a nie instytucje zaufania publicznego . Pogoń za zyskiem dla zagranicznych właścicieli była jedynym motorem ich działania, kosztem Polaków. Polacy dalej zarabiają 4x mniej niż reszta Europy wiec miliony niewolników
  • ~Ręce opadają
    (2015-02-11 10:05)
    Z Orbana na Węgrzech się śmiały POciotki,a ten nakazał bankom przewalutować kredyty we frankach i teraz problemów nie ma. U nas władza działa w interesie banków ! , no cóż zbliża się prezydencka i parlamentarna kampania wyborcza każdy grosz się przyda
  • ~m
    (2015-02-11 08:30)
    banki a ci co mają kupić długi to ci sami żydo-banksterzy działające jako MAFIA na szkode Polaków ,żydozłodzieje to wrogowie oni nie nawidzą Polaków za to ze ich Niemcy wycieli gdzie tu logoka ,powinni co dzień dziekować na kolanach za to ze ich tylu uratowali
  • ~007
    (2015-02-11 07:36)
    A te banki to niby polskie?
    Hucpa międzynarodowych spekulantów ma swego ojca; z jakich pieniędzy jest utrzymywane totalitarne państwo Izrael?

Może zainteresować Cię też: