SKOK-i nadzorowane jak banki. Jest projekt ustawy

SKOK-i będą objęte projektem ustawy o uporządkowanej upadłości banków. Resort finansów ma już gotowy projekt ustawy, która dotyczy nie tylko kas, lecz także całego sektora bankowego.

wróć do artykułu
  • ~Aga
    (2013-03-18 07:25)
    Wreszcie, ale swoje udzialostwo jest i tak w Luksemburgu.
  • ~Wojtek
    (2013-03-21 08:22)
    Jestem klientem skoku Chmielewskiego od dłuższego czasu i nie narzekam na bezpieczeństwo mają dobre lokaty i inne podejście do ludzi niż w banku.
  • ~Polegli jak na Zawiszy
    (2013-06-11 11:47)
    Geting i tak się wymiga bo sprzedaje tylko abonament audiowizualny...
  • ~Czy nikt nie widzi kryminału Spółdzielni mieszkani
    (2013-05-23 23:11)
    A kiedy NIK będzie miał prawo kontrolować zarządzająch (czynnikiem społecznym) tzw. Spółdzielniami mieszkaniowymi z komunistycznym rodowodem. Jest ich w Polsce ok 600. Komunistyczni sbcy, pierwsi sekretarze egzekutywa partyjna PZPR/SLD milionerzy okradający bezkarnie miliony Polaków - członków ofiar tych SM
    W czerwcu ma odbyć sie zjazd Związku Rewizyjnego tej czerwonej milionerskiej bezkrnej mafii. Kiedy to sie skończy ta bezkarna grabierz ludzi ze SM?
  • ~Adam
    (2013-05-17 08:43)
    Jeśli chodzi o mnie to od pewnego czasu jestem w skoku Chmielewskiego mam tam lokaty i nie narzekam. Dobry procent miła obsługa.
  • ~demokratka
    (2013-04-20 09:24)
    Min.Finansów szuka wszelakich możliwości dla podreperowania budżetu. Takich pieniędzy nie miał żaden Rząd w Polsce. Takie dotacje z Unii to nie zastrzyk ale permanentna kroplówka. Co z tymi pieniędzmi się dzieje naprawdę? Wszystko mało i trzeba zabrać się za SKOKI, które sa lepsze od banków.Następna rzecz do" wdeptania w ziemię" po służbie zdrowia itd.
  • ~olgierd
    (2013-04-09 19:19)
    nie mam nic przeciwko, skok chmielewskiego daje mi wymierne zyski na lokatach, a ja w ten sposob oszczedzam bez ryzyka
  • ~kara
    (2013-03-25 22:41)
    jeśli ktoś chce to niech korzysta ze skoków. ja wolę jednak banki, zwłaszcza polskie, dlatego zakładając lokaty zdecydowałam się na dobrze oprocentowane w getinie.
  • ~maria b.
    (2013-03-24 18:16)
    NIE DAJCIE się ZWARIOWAC !!
    NQ Cyprze wiele banków jest ZAGROZONYCH, bo maja dużo depozytow, DAWALY KREDYTY, RATOWALY BANKI GRECKIE i RZAD , stracily wiec OGROMNE pieniądze.
    A w Unii obowiazuje ZASADA, ze PANSTWO GWARANTUJE WKLADY jedynie do 100tysiecy euro . I TYLKO TAKIE PIENIADZE MOGA LUDZIE MIEC PEWNE !
    WIEKSZE WKLADY / lokaty/ nie sa gwarantowane w ogole i w razie upadlosci banku MOGA PRZEPASC - nawet w CALOSCI !!!
    Unia ratuje sytuacje, wprowdzajac ten NIBY-PODATEK, a w rzeczywsitosci ratuje WIEKSZA CZESC WKLADOW POWYZEJ 100tysiecy euro !!
    Chce uratować te banki - BANKRUTY !! Bo KIlka z nich w ogole nie jest wypłacalnych - maja obligacje greckie na miliardy euro = ale to "smiecie", których NIKT nie kupi !!
  • ~maria Berger
    (2013-03-24 18:08)
    BZDUEA, NIKT NICZEGO NIE SPRZEDA ! ZADEN SKOK nie będzie sprzedany, chodzi o ew zgrozenia banków czy innych instytucji upadlosciz W PRZXYSZLOSCI !
    Audyt w styczniu WYPADL dla Skokow POMYSLNIE, SKOKI maja się BATDZO DOBRZE, LEPIEJ niż NIEJEDEN BANK !!
  • ~janka
    (2013-03-20 08:45)
    trzeba uciekac bo sprzedadzą jakiemuś bankowi za grosze!
  • ~pedał z pis
    (2013-03-18 07:23)
    Jarosław podobno się aż ze -sr--ał jak się o tym projekcie dowiedział .Przecież to Jarosław opiekuje sie SKOK -am .A tu rząd jakiegoś Tuska mu wszystko psuje .
  • ~BRUDNY
    (2013-03-18 22:44)
    Zaraz i Polakom konto KACZORY rąbną !!!
  • ~zf
    (2013-03-18 18:48)
    "Co by tu jeszcze spieprzyc?" Służba zdrowia to priorytet ale...
  • ~maja
    (2013-03-18 16:59)
    okazuje sie ze w skoku chmielewskiego mozna wziac kredyt na korzystnych warunkach, to spora konkurancja dla bankow, do tej pory nie zdawalam sobie z tego sprawy
  • ~obcy
    (2013-03-18 12:21)
    Rostowski szuka kasy, do sprzedania nie zostało mu wiele, więc przejmując skoki
    pod byle pretekstem będzie mógł je sprzedać bankom zachodnim.
  • ~tiklo
    (2013-03-18 11:48)
    Bankowcy i "salon" skaczą z radości.
  • ~taka prawda
    (2013-03-18 10:09)
    Meritum sprawy w ostatnim zdaniu artykułu .
    Umożliwia przejęcie KAS (Czyli majatku)
    Bankom .
    I o to tu tak naprawdę chodzi.
    W Niemczech istnieją od poczatku lat 20 takie same instytucje jak SKOKi w Polsce.
    Mają siebardzo dobrze , i maja ochronę państwa Niemieckiego przed zapędami Banków.

    A u nas , POkażcie mi jedną rzecz której
    PLATFORMA OBYWATELSKA NIE SPARTOLIŁA.

    Czego sie nie dotkną to zamienia w POrażkę
  • ~taka prawda
    (2013-03-18 10:02)
    W takim razie zlikwiduję lokatę w SKOK.
    Już to dziadostwo i złodziejstwo z P.O> i SLD chce zawłaszczyć
    kolejnymi pieniędzmi.
  • ~kozik
    (2013-03-18 08:24)
    Skok na SKOK - na razie
    Na Cyprze władza chce ukraść swoim obywatelom 7÷10% oszczędności z kont bankowych. Tutaj też by to chętnie zrobili, ale na razie zadowalają się mniejszym łupem.

Może zainteresować Cię też: