Polska nad przepaścią. Granica bezpieczeństwa tuż, tuż!

| Aktualizacja:

Przekroczenie progu relacji 55 proc. długu publicznego do PKB zmusiłoby przyszły rząd do wdrożenia niezbędnych reform, a tym samym pomogło uzdrowić finanse państwa. Ale gospodarka mogłaby nie wytrzymać i wpaść w recesję.

wróć do artykułu
  • ~PO czas odejsc: TRYBUNAL CZEKA
    (2011-09-26 09:06)
    WSI UB PZPR KGB---PAMIETAMY...
  • ~donek i zyrandol
    (2011-09-26 12:00)
    Oddamy Polskę w obce ręce, kto da więcej.
  • ~ryszardjk
    (2011-09-26 10:38)
    schematy nienawisci,drodzy internauci.W USA'nie kradlo ponoc" i co?
  • ~sliski
    (2011-09-26 11:12)
    Do-~emeryt29
    Tym wpisem przekonałeś mnie że bardziej trzeba wierzyć w to co mówi o finansach główny ekonomista Business Centre Club.niż w to co wypisuje na forum anonimowy kmiot typu emeryt29.
  • ~peaceman
    (2011-09-26 11:24)
    Tak się kończą rządy podwórkowych piłkarzyków.
  • ~tuscania
    (2011-09-26 11:18)
    PO i PSl stworzyli rodzinne i kolesiowskie rzady w Polsce. To daje sie zauwazyc w obsadzenia personalnych wszystkich urzedów w małych miasteczkach i gminnych ośrodkach władzy.Ludzie boja sie kandydowac do innych partii w obawie przed utarta pracy swoich rodzin , znajomych ,sa zastraszani.
  • ~Szczery_do_bólu
    (2011-09-26 11:19)
    Ostrzegałem przed ekipą PO już przed paroma laty !!! .. Już wtedy znając dość dobrze tych ludzi prognozowałem, że Tusk i PO popchną Polskę w przepaść .. Niestety jak widać miałem w 100 % racje .. Szkoda tylko Polski i uczciwie pracujących ludzi, którzy teraz zapłacą wysoką cenę za błędy i naiwność "idiotów", którzy dali się nabrać na marketingowe zagrywki PO i bełkot tzw. elit.
  • ~bania
    (2011-09-26 11:19)
    Cztery lata wystarczyły Tuskowi i Platformie do zniszczenia Polski. Faktycznie fachowcy. Dajmy im jeszcze cztery lata, zobaczymy coś niespotykanego, własną agonią.
  • ~Antyo
    (2011-09-26 11:47)
    Spekulanci usiłuja zniszczyc naszą zielona wyspe , nasz kraj ogólnego dobrobytu ale nasz rząd sie nie poddaje dzisiaj też juz od rana pompuje euro jak zabraknie to pożyczymy ale zwyciężymy.
  • ~misiek
    (2011-09-26 11:26)
    Zwyczajnie,spekulanci wymknęli się spod kontroli na każdym szczeblu a nazywał ich ten premier motorem wzrostu gospodarczego,albo totalnie tępy albo mu podsypują halucynów.Zresztą wystarczy porównać budżet MON i tzw."kultury" i wiadomo co jest grane.
  • ~adie bando4
    (2011-09-26 11:28)
    9 padziernika zrob sobie dobrze niglosuj na bande 4 a zobaczysz co to znaczy deokracja mmmm
  • ~antysystem
    (2011-09-26 11:51)
    P i S nie będzie kradł tak jak PO i zwolni połowę biurokratów, którzy udają, że coś robią.
  • ~Prawdziwy Polak, nie Pisowiec
    (2011-09-26 11:53)
    Pisowskie Rykowisko może coś zaproponujecie??? Oprócz ujadania i krytyki Pis nie ma pomysłu na kryzys! Nie ma zaplecza merytorycznego, Kaczyński na siłę przed wyborami szukał doradców ekspertów z miernym wynikiem, także my Polacy Pisowi dziękujemy nie zasługujemy na większy kryzys!
  • ~logiczne myślenie
    (2011-09-26 11:54)
    Nie jest prawdą, że premier Donald zawsze kłamie.
    Przykład: "Najbardziej lubię leżeć na tapczanie i gapić się w sufit" - Prawda, czy fałsz?
  • ~Kielczanin
    (2011-09-26 11:59)
    Rostowski na pewno coś wymyśli, żeby zgadzało się w papierach.
  • ~OMEN
    (2011-09-26 12:01)
    Taa... " Dziewiatego października wrzuć PLATFORMĘ do śmietnika !!!"
  • ~sqti1906
    (2011-09-26 10:30)
    Acha i jeszcze jedno.Nikt juz niczego nie zmieni czy to PiS,PO.SLD czy PSL czy tez dildo Palikot.Jestesmy na kursie kolizyjnym-krach finansow publicznych z ta róznica ,ze nasi "piloci" wyrwali stery.
  • ~Zirytowany
    (2011-09-26 12:02)
    Przygotujcie się na 40% podatku dochodowego od stycznia i 15pln za litr benzyny. Papierosy będą pewnie po 40pln, a chleb i cukier po 10pln. Możecie być pewni, że przesuniecie się o jedną lub dwie klasy społeczne w dół. I nie ma znaczenia kto będzie rządził - PO zniszczyło Polskę. Tusk powinien zapłacić za to życiem.
  • ~marco
    (2011-09-26 12:25)
    Juz niedlugo koalicja PIS-SLD-RP wszystko naprawi. Bedzie miodzio.

    Premier Jaroslaw Kaczynski
    Szef MSWiA Antoni Macierewicz
    Min. Fin. Zyta Gilowska
    Min. Spr. Zbigniew Ziobro
    Min.Gosp. Nelly Rokita
    Szef MSZ Grzegorz Napieralski
    Min. Infastryktury Jacek Kurski
    Min. Kultury Janusz Palikot

    Reszta jeszcze bardziej wybitna. Rozdadza miliardy, zmiejsza zadluzenie,
    zlikwiduja deficyt. Poniza Niemcy, naucza moresu Rosje. Yes we can !
  • ~Agata
    (2011-09-26 12:55)
    cuda Tuśka wszystkim się odbiją po kieszeni już nie długo , bo PO wyborach, przejżą na oczy co niektórzy Tuskomatołki.

Może zainteresować Cię też: