Polska nad przepaścią. Granica bezpieczeństwa tuż, tuż!

| Aktualizacja:

Przekroczenie progu relacji 55 proc. długu publicznego do PKB zmusiłoby przyszły rząd do wdrożenia niezbędnych reform, a tym samym pomogło uzdrowić finanse państwa. Ale gospodarka mogłaby nie wytrzymać i wpaść w recesję.

wróć do artykułu
  • ~StJ
    (2011-09-29 23:42)
    Takie sztuczne chwilowe zawyżanie rzeczywistej wartości złotówki, to kolejne marnotrawstwo, żeby na kilka dni POnieść wartość złotówki trzeba bedzie "rzucić na rynek" kilka miliardów Euro, lub USD ,Qui, pro quo??? Takie POstęPOwanie to POlski rodzaj kreatywnej księgowości, który opóżni tylko o kilka m-cy nieuchronną agonię!! Nie tędy droga!! Ferajna Tuszczyna POsiada jeszcze aktywa - Lasy Państwowe, Miedż, Łupki, które "sprzeda" za bezcen, żeby przedłużyć swoje trwanie przy korycie!! PO nas choćby POtop!!
  • ~sw genek
    (2011-09-29 16:46)
    jak wygra kaczynski to dopiero bedzie kaczorland kler zrobi z was polacy niewolnikow smolenscy beda w rzadzie rydzyk glowny machloj kraju beda modly w pracy zamkna nergala cyrk po prostu cyrk za nasze
  • ~żart z brodą
    (2011-09-27 15:29)
    Polska wprawdzie stoi nad przepaścią, ale gdy wybory wygra PO to Polska będzie uratowana, bo dokona wielkiego skoku naprzód.
  • ~gh
    (2011-09-26 19:51)
    Do "Nowy Rzad PO". A co z tramwajarką ?
  • ~bcyc
    (2011-09-26 18:27)
    A co to ?. Ktoś ukradł zieloną wyspę Tuskowi ?. Pewnie to przez Kaczke...
  • ~hgf
    (2011-09-26 17:38)
    rychu popieram! tez jestem zwolennikiem slabej zlotowki ale tu trzeba byc ostroznym- slaba zlotowka to takze=slabo rozwijajaca sie turystyka w relacji polska-europa, zalamanie transportu, a nawet mozemy stracic zaufanie obych inwestorow. slaba waluta nie jest oznaka tez silnego,rozwijajacego sie panstwa. zobacz np. ile kosztuje funt czy dolar.. sa silne i jakos sobie radza.
  • ~rychu
    (2011-09-26 14:33)
    nikt, absolutnie NIKT nie mowi o tym ze niskie, czy nawet zanizone relacje zlotowki uratowaly Polske od recesji w 2009 i pozwolily wyjsc z kryzusu jako jedna z najsilniejszych gospodarek Europy !!! niski (zanizony) kurs zlotego to jest kolejna polska szansa na ten tak bardzo mocno "zapraszany" przez ekonomistow kolejny kryzys !!! tania zlotowka to silny i coraz wiekszy polski eksport, to ograniczenie importu oraz coraz mocniejszy rynek wewnetrzny, bo poza granicami bedzie drozej !!!
  • ~Nowy Rzad PO
    (2011-09-26 14:14)
    Jak PO wygra to:
    Premier mgr chistorii Donald T.
    Szef MSWiA Szwagier mgr chostorii T.
    Min. Fin. bakalarz angielski Vincent R. z corka
    Min. Spr. Sedzia z czasow Stalinowskich
    Min.Gosp. kierowca autobusow Frasyniuk
    Szef MSZ Szwagier Bolka z Popowa
    Min. Infastryktury Ten co zaprojektowal Ruska Bude Prezydentowi K.
    Min. Kultury Grzesiek L. z PZPN. On wie jak sie je norzem i widlami
  • ~DENTYSTA-MALARZ
    (2011-09-26 13:40)
    PUTINSYNY Z PO DOSTAŁY SZAŁU, GDY ZOBACZYŁY DZIEŁO SWOICH PUPILÓW Z WATAHY TUSKOWATEJ.
  • ~..
    (2011-09-26 13:25)
    vincent dopisze jedno zero na koncie, na zmywaku robil nie takie przekrety
  • ~gość
    (2011-09-26 13:05)
    I co na to ma do powiedzenia WQincent no i oczywiście kłamca TUSK. a moze Trybunał byłby właściwy do osądzenia niz samochwalenie . TUSK powinien zfgłośic rząd do rozwiazania i sam uciekac gdzie pieprz rośnie
  • ~Agata
    (2011-09-26 12:55)
    cuda Tuśka wszystkim się odbiją po kieszeni już nie długo , bo PO wyborach, przejżą na oczy co niektórzy Tuskomatołki.
  • ~marco
    (2011-09-26 12:25)
    Juz niedlugo koalicja PIS-SLD-RP wszystko naprawi. Bedzie miodzio.

    Premier Jaroslaw Kaczynski
    Szef MSWiA Antoni Macierewicz
    Min. Fin. Zyta Gilowska
    Min. Spr. Zbigniew Ziobro
    Min.Gosp. Nelly Rokita
    Szef MSZ Grzegorz Napieralski
    Min. Infastryktury Jacek Kurski
    Min. Kultury Janusz Palikot

    Reszta jeszcze bardziej wybitna. Rozdadza miliardy, zmiejsza zadluzenie,
    zlikwiduja deficyt. Poniza Niemcy, naucza moresu Rosje. Yes we can !
  • ~Zirytowany
    (2011-09-26 12:02)
    Przygotujcie się na 40% podatku dochodowego od stycznia i 15pln za litr benzyny. Papierosy będą pewnie po 40pln, a chleb i cukier po 10pln. Możecie być pewni, że przesuniecie się o jedną lub dwie klasy społeczne w dół. I nie ma znaczenia kto będzie rządził - PO zniszczyło Polskę. Tusk powinien zapłacić za to życiem.
  • ~OMEN
    (2011-09-26 12:01)
    Taa... " Dziewiatego października wrzuć PLATFORMĘ do śmietnika !!!"
  • ~donek i zyrandol
    (2011-09-26 12:00)
    Oddamy Polskę w obce ręce, kto da więcej.
  • ~Kielczanin
    (2011-09-26 11:59)
    Rostowski na pewno coś wymyśli, żeby zgadzało się w papierach.
  • ~logiczne myślenie
    (2011-09-26 11:54)
    Nie jest prawdą, że premier Donald zawsze kłamie.
    Przykład: "Najbardziej lubię leżeć na tapczanie i gapić się w sufit" - Prawda, czy fałsz?
  • ~Prawdziwy Polak, nie Pisowiec
    (2011-09-26 11:53)
    Pisowskie Rykowisko może coś zaproponujecie??? Oprócz ujadania i krytyki Pis nie ma pomysłu na kryzys! Nie ma zaplecza merytorycznego, Kaczyński na siłę przed wyborami szukał doradców ekspertów z miernym wynikiem, także my Polacy Pisowi dziękujemy nie zasługujemy na większy kryzys!
  • ~antysystem
    (2011-09-26 11:51)
    P i S nie będzie kradł tak jak PO i zwolni połowę biurokratów, którzy udają, że coś robią.

Może zainteresować Cię też: