Belka nieskuteczny. Interwencja szefa NBP nic nie dała

| Aktualizacja:

Słownie interweniował Marek Belka, prezes NBP, by umocnić złotego. Bezskutecznie. Dla inwestorów bardziej liczą się słabe dane płynące z europejskich gospodarek. Wskazują one, że na horyzoncie czai się kolejny kryzys.

wróć do artykułu
  • ~kaz
    (2011-09-25 18:00)
    PO to samo zło.
  • ~StJ
    (2011-09-23 21:54)
    Ciekawy paradoks!! Zielona wyspa Tuska nadal płynie wświetlaną przyszłość w odróżnieniu od updłej Grecji i Euro, które niedługo mają zatonąć, ale rynki mówią zupełnie co innego i Euro niedługo będzie PO pięć zł, benzyna PO sześć zł!!! Skończcie wreszcie z tą prymitywną propagandą sukcesu ferajny Tuszczyna!! Ta interwencj jest spóżniona o cztery LATA!! Należało zaraz POobjęciu władzy 1. uszczelnić i ograniczyć KRUS!! 2. zlikwidować przywileje mundurowe i UBeckie, 3. walczyć z korupcją i czrną strefą itp. PO po objęciu władzy PO robiła coś zupełnie przeciwnego - doszło do patologicznego rozdęcia niekompetentnej i skorumpowanej biurokracji - przybyło 200 tyś etatów dla niekompetentnej i skorumPOwanej biurokracji, czyli POsad dla POwskich i PSL owskich szwagrów i POciotków!! PiS teraz nie POwinien obejmować władzy, bo teraz POlsce potrzebny będzie tylko SYNDYK masy upadłościowej!!
  • ~bob
    (2011-09-23 20:12)
    Pamiętacie, jaki wrzask podniósł się kiedy Kaczor mianował szefem NBP,
    Pana Skrzypka ? tvn i media dostały choroby świętego Wita.
    Okazało się, że Facet zostawił bank w znakomitej kondycji.
    Morał jest taki, że tylko Kaczyński nie boi się inwestować w nowych,
    zdolnych ludzi.
    Stąd kwik zarzynanych klik, przed wygraną Kaczora.
    Dlatego wygrana pomatolstwa to te same zużyte gacie i równia POchyła.
  • ~POciotek
    (2011-09-23 18:26)
    Ten cały belka to jakiś cienias i maruda. Wywalić go na zbity pysk zanim nas POgrąży!!
  • ~Polak
    (2011-09-23 17:42)
    Polski Żyd2011-09-23 10:19
    Bardzo duża część Żydów w Izraelu i nie tylko szerzy w wyraźny złośliwy sposób bardzo złą opinię o Polakach!!Ostatnio nawet w samym Izraelu wygadują kalumnie na Polaków że ;TO MY POLACY MORDOWALIŚMY ŻYDÓW W OBOZACH KONCENTRACYJNYCH I ŻE TO MY ZBUDOWALILIŚMY OBOZY KONCENTRACYJNE W POPLSCE !!!
    Żydzi to jest wredny i podły naród (nie wszyscy ale znaczna większość) .Jak i kto będzie Żydom pomagał i to z narażeniem życia swojego i swych bliskich skoro oni są tak antypolscy , wredni.
    Poprzypominam , że Niemcy hitlerowskie wybudowali obozy koncentracyjne w Polsce i tam wszystkie narody buł7y unicestwiane .W Polsce Żydzi mieli swój raj na ziemi i dlatego najwięcej ich żyło właśnie w Polsce , KTÓRA ICH PRZYGARNĘŁA I ŻYWIŁA
    Hitlerowcy z tego powodu , ze było ich największe zbiorowisko z czysto pragmatycznego , finansowego powodu BUDOWALI OBOZY KONCENTRACYUJNE WLASNIE NA TERENIE POLSKI –BO HITLEROWCOM BYŁO TO NAJTANIEJ ROBIĆ !!!
    Jarosław Kaczyński , Antoni Macierewicz funkcjonują pod zmienionymi nazwiskami polskimi i są zakałą tej mojej ojczyzny ,POLSKI .
  • ~piotrek
    (2011-09-23 17:33)
    Zydzi reaguja na Polakow alergicznie. Niedawno mialem okazje sam sie przekonac. Mloda kobieta, Zydowka z Kanady, chcialem porozmawiac o sprawach zawodowych - ale szybko mnie splawila - niesympatycznie, nieuprzejmie. A przeciez potkalem ja po raz pierwszy w zyciu. .
  • ~hahahaha
    (2011-09-23 15:24)
    Wybierajci PELO , nikt wam - gamonie - tyle nie naobiecuje co PO!
  • ~qwanta namera
    (2011-09-23 12:11)
    kość ciul kto zbada tą proinstytucje kosmici rzadza jak chca kler to banda od jubilera
  • ~belka to rum helka
    (2011-09-23 12:04)
    rumhelke tys gruba jak ta belka wtaszczyli w meline swą
  • ~ZYGMUNT KAMIENSKI
    (2011-09-23 11:40)
    TYLKO BELKA - JAK ZAPALKA - SIE ZLAMIE ALBO ZAPALI -- Polakow do normalnosci-- 4 - lata - do tylu tego Rzadu PO -/ PO Zielonej Wyspie- zostaje DNO ?
  • ~Firszt
    (2011-09-23 11:17)
    Czy chcesz by kraj popadł w jeszcze większe długi?
    Głosuj na PO po raz drugi.
  • ~naiwny
    (2011-09-23 11:10)
    Belka czytaj KŁODA polskiej gospodarki i racji stanu.
  • ~naiwny
    (2011-09-23 11:09)
    Nie przejmujmy się zarobią nasi na saksach to dostaną więcej kasy w złotówkach.

    zaczniemy sprzedawać na zachód a nie kupować u Chinczyków za dolary
    czy od niemieckich lub innych dostawców z ... , a jak samochody będą droższe z innych rejonów? To dobrze !!! Bedziemy jeździć tymi co to Merkel się zachwycała i TVN tudzież redakcja dziennika nas mami jakie to najlepsze auta Europy się produkuje w Polsce. Przestaniemy ściągać dziadostwo i zaczniemy sprowadzać podzespoły i je składac i TO JEST NIE W SMAK p. BELCE czytaj KŁODZIE dla POLAKóW i ich budżetów. Będzie wreszcie praca.Tańsza złotowka była żerem dla spekulantów z hipermarketów za mały zysk dużo euro i dolarów a tak N I C trzeba będzie coś z tym zrobić czyli albo podnieść zarobki albo zamknąć czyli dobrze może paru naszych po saksach odkupi. z tych pseudoinwestorów Balcerowicza
    Jeszcze wykupiś loterie, monopol tytoniowy i alkoholowy i POLSKA bedzie krajem bez łupków bogatym, a nie krajem dla kilku cwaniaczków rodem z PRL KGB mafii i inych PZPRowskich układów. Takżw kożczą się wczasy w Egipcie Tunezji Teneryfach czas wracać do Dziwnówka Kołobrzegu na Mazury a święta w górach polskich a nie dolomitach czy Alpach. NIECH żyje tania złotówka i Kryzys spekulantów niech trwa aż osiągnę dno ich portfele stare nowe pakiety i wszystkie ich pomysły restrukturyzacji wschodniej europy.

    Dzisiaj Prezydent z korzeniami żydowsko komunistycznymi powiedział w ONZ że Polska gospodarka po socjaliźmie była zrujnowana. To co tak długo sprzedają już od 20 lat i takie wielkie zainteresowanie inwestorami zrujnowaną godpodarką, czy przejęli za grosze majątek warty tryliony przy pakietach banków zachodnich którzy stoją za kryzysem . Proszę policzyć za ile już wykupiono tę komunistyczną biedę. Zawsze byłem i jestem za wolnością w Polsce a le propagandę komunistyczną prezydenta Komunistycznego słuchało się jak odczytu z Plenum PZPR no cóż doradcy z tego okresu to i przemównienia jak z kronik filmowych lat 70 tych. WIWA tania złotówka wreszcie będą zajeżdżać do ans turyści a nie gangsterzy liczeni jako odwiedzający nas kraj. Czuwaj.
  • ~xavier
    (2011-09-23 11:00)
    Bo to polityk i to lewak. Autorytetem dla biznesu i rynków sa ludzie tacy jak ŚP Sławomir Skrzypek były prezes NBP, a nie wyślizgani umoczeńcy.
  • ~regulus
    (2011-09-23 10:40)
    No to w krzaki z nim .
  • ~kler to kosmici
    (2011-09-23 10:30)
    z belki robi sie bela a moze bella donna
  • ~waluciarz
    (2011-09-23 10:30)
    Inwestorzy wiedza, ze Belka to figurant Tuska, a Tusk to gospodarczy analfabeta o ambicjach futbolowych, wiec Belka moze sobie interweniowac do tzwn "usr... smierci", a polski zloty i tak bedzie spadal.
  • ~Polski Żyd
    (2011-09-23 10:19)
    Bardzo duża część Żydów w Izraelu i nie tylko szerzy w wyraźny złośliwy sposób© bardzo złą opinię o Polakach!!Ostatnio nawet w samym Izraelu wygaduj kalumnie na Polaków że ;TO MY POLACY MORDOWALIŚMY ŻYDÓW W OBOZACH KONCENTRACYJNYCH I ŻE TO MY ZBUDOWALILIŚMY OBOZY KONCENTRACYJNE W POPLSCE !!!
    Żydzi to jest wredny i podły naród (nie wszyscy ale znaczna większość) .Jak i kto będzie Żydom pomagał i to z narażeniem ż6ycia swojego i swych bliskich skoro oni są tak antypolscy , wredni.
    Poprzypominam , że Niemcy hitlerowskie wybudowali obozy koncentracyjne w Polsce i tam wszyskie narody buł7y unicestwiane .W Polsce Żydzi mieli swój raj na ziemi i dlatego najwięcej ich żyło właśnie w Polsce , KTÓRA ICH PRZYGARNĘŁA I ŻYWIŁA
    Hitlerowcy z tego powodu , ze było ich największe zbiorowisko z czysto pragmatycznego , finansowego powodu BUDOWALI OBOZY KONCENTRACYUJNE WLASNIE NA TERENIE POLSKI –BO HITLEROWCOM BYŁO TO NAJTANIEJ ROBIĆ !!!
    Jarosław Kaczyński , Antoni Macierewicz funkcjonują pod zmienionymi nazwiskami polskimi i są zakałą tej mojej ojczyzny ,POLSKI .
  • ~jank
    (2011-09-23 10:19)
    nigdy rynki nie reagowały na niego. sbek jeden
  • ~pl
    (2011-09-23 10:06)
    Ten rząd to tylko w rakiete i w kosmos. Pieniądze dla lekarzy ?Prosze bardzo ile chcecie?Dla nauczycieli ?Ok .Skolka godna. 80 tyś nowych urzedników? Możemy więcej aby żyło się lepiej. Miliardy dla EUREKO .Co tam .A długi rosną w kosmosa. Tu już normalnie strach się bać.

Może zainteresować Cię też: