Europejski raj zagrożony bankructwem

| Aktualizacja:

Tego się nikt nie spodziewał. Wszyscy myśleli, że kolejnym bankrutem będzie Portugalia, Hiszpania, czy Włochy. Na pierwsze miejsce na liście krajów zagrożonych wyskoczyło jednak państwo, które do tej pory uważano za bardzo stabilne.

wróć do artykułu
  • ~re: JOM
    (2010-12-30 19:17)
    Wydaje mi sie, ze ty juz jestes u tych niemieckich faszystow i kasujesz.
    Harz IV?
  • ~+++
    (2010-12-30 19:13)
    Jestem ZA. Oby Unia sie ROZPADLA w nadchodzacym, nowym roku.
    Zobaczymy , kto przezyje .
  • ~Zielona Wsypa
    (2010-12-30 14:45)
    Jakby ci z Cypru, Portugalii, Hiszpanii i Wloch zapisali sie do PO i realizowali program ekonomiczny dwoch historykow, Bronka i Donka, toby tez byli ZIELONA WSYPA SUKCESU GOSPODARCZEGO. A tak szlajaja sie we wlasnym szambie. W POlscie jeszcze szmbo nie wybilo, tylko gazy z jelit czlonkow PO sie wydalaja i POlske zaczadzaja
  • ~lol
    (2010-12-30 14:10)
    Tak jak w tytule tego w nadchodzacym roku zycze przekletej UNI niech sie wreszcie rozpadnie moloch dla milionerow.
  • ~JOM
    (2010-12-30 13:16)
    NA TAKA INFLACJE I KRYZYS; A NAWET WIEKSZE JUZ W UBIEGLYM WIEKU ZNALEZLI LEKARSTWO FASZYSCI NIEMIECCY: CZEKAJMY NA NADEJSCIE PANA!!!
  • ~spodwrocławia
    (2010-12-30 13:01)
    Tylko Korwin:
    powrót do parytetu złota
    wy...na pysk z 120tys urzedasow z trybem natychmiastowym
    likiwdacja pit i cit!! bo niby po co to?
    prywatna słuzba zdrowia i edukacja

    dzieki temu mniej niedorowojow intelektualnych
    po politoligii,fillozofii
    bedzie sie panoszyc po świecie

    eurokolchoz płonie-czytaj Babilon płonie
  • ~Ahmad
    (2010-12-30 12:55)
    Cypr to oaza dla ruskich machlojek i jest juz efekt. Hiszpanie, Portugalie,Wlochy,
    Islandie i Irlandie tez sobie ruskie upodobali na przekrety mafijne, tez efekty sa widoczne. Nastepne beda: Francja, Niemcy, Anglia. Gdzie wdepnie ruska swolocz tam wszystko pada. Polski juz nie ma jako niezaleznego bytu panstwowego. Jest ruskie kondominium.
  • ~któś
    (2010-12-30 12:34)
    Jedyną racjonalną alternatywą jest Korwin-Mikke.
    Od 20 lat niezmiennie głosi te same racjonalne poglądy oparte na realiźmie i logice.
    Głosuję na JKM od 1991 roku i ani razu nie czułem, że mój głos jest zmarnowany.
  • ~andrzejto
    (2010-12-30 12:32)
    Trili srili. Banko są odpowiedzialne za to , czy tamto. A jak politycy wydawali więcej niż mogli to nikogo nie interesuje?? Jeśli ktoś wydaje więcej niż zarabia, to wcześnie czy później system musi pieprznąć. Tak jak niedługo pieprznie u nas. od 20 lat państwo wydaje więcej niż zarabia.
  • ~bolek
    (2010-12-30 12:06)
    Cały pic polega na tym ,że banki nie chcą ponosić konsekwencji swojego chciwego ciągu za zyskiem.Teraz banki żądają ,by rządy państw nałożyły kontrybucje na wszystkich obywateli by ratować kasę zarządów banków. Jeśli bank ze względu na chciwość zbankrutował to należy spokojnie pomóc mu zbankrutować a zarządy banków umieścić w zakładach karnych za niegospodarność.Żeby złodzieje mogli dalej bezkarnie okradać ludzi rządy muszą podnosić podatki na wszystkich obywateli by ratować tzw system.
  • ~Piotr
    (2010-12-30 11:43)
    A co do JKM ...
    To ze ktos mowi rzeczy zgodne ze zdrowym rozsadkiem to malo ???

    Odnosze wrazenie, ze wszyscy inni politycy przez lata nam wmawiali,
    ze inne prawa funkcjonuja na poziomie gospodarstwa domowego, a inne na
    poziomie gospodarki krajowej, swiatowej. Dotyczy to glownie bezkarnosci w
    zadluzaniu sie.

    jednego mozemy byc pewni:
    za dlugi ktore zacigaja nasi rzadzacy zaplacimy MY.
  • ~Gucio
    (2010-12-30 10:40)
    A co z Malta? W lepszej kondycji?
  • ~>>>>> Zibi <<<<<<
    (2010-12-30 10:18)
    ABY DO WYBORÓW W 2011 r. WYTRZYMAĆ MÓWI SOBIE PROPAGANDA RZĄDOWA CUDAKA-tuska , OGŁUPIAĆ , OGŁUPIAĆ , OGŁUPIAĆ , ABY DOTRWAĆ , MOŻE SIĘ UDA , BĘDZIE TO PRAWDZIWY CUD CUDAKA-tuska , BĘDZIEMY MIELI WŁADZĘ PRZY KORYTACH NA KOLEJNE CZTERY LATA , BRAWO ...
  • ~Juliusz Czeski
    (2010-12-30 10:13)
    widniała liczba a nie cyfra, dziennikarstwo schodzi na psy.
  • ~suwy
    (2010-12-30 10:07)
    W Polsce ciągle nie wiemy do kogo należy ktoty bank. POLBANK jest GRECKI.
    CO Z CITY dawniej HANDLOWYM. Wlosciciele nieznani. Czy mozna zaciagac
    kredyt nie wiedzac kto jest wlascicielem. Ta wiadomosc powinna byc na wizytowcr. CITY BANK, wlasciciel Jan KOWALSKI obywatel USA.
    Rzad jakos nie potrafi dla nas wykonac choćby tak prostego gestu. To jako obywatele powinnismy wyegzekwowac. W reklamie Pan Janek powinien podawac nazwisko wlasciciela. To takie proste. A dzisiejsi propagandzisci i komisarze polityvzni mowia ciagle ze jak cos jest polskie to nie wiemu czyje to jest. Banki zbieraja pelne informacje o nas. A my nie wiemy kim oni sa.
  • ~gonzo
    (2010-12-30 10:07)
    JKM na pewno nie zaproponuje kolejnej wersji socjalizmu "obywatelu aaa"
  • ~Puchar im. Donalda
    (2010-12-30 09:52)
    "Jeśli nie rozpoczniemy konsolidacji finansów publicznych, czeka nas niewesoła przyszłość" U nas to ekonomiści ogłaszają ciągle.
  • ~aaa
    (2010-12-30 09:52)
    Tadek, tadek - a co JKM ma do zaoferowania w zamian? wolność od pasów bezpieczeństwa?
  • ~pilum
    (2010-12-30 09:48)
    bankierskie ryje wyżrą wszystko z wielkim mlaskaniem ,poprawiając pejsy i śmiejąc się z naiwności gojów.
  • ~tadek
    (2010-12-30 09:34)
    JKM - niegodny mediów publicznych - już dawno to przewidział.
    Eurokołchoz roleci się z hukiem!