• ~Nie do wiary
    (2015-06-18 21:34)
    Ja nie mogę pojąć co się dzieje ,bardzo dużo ludzi umiera nie doczekawszy emerytury i co się z tymi pieniędzmi dzieje z ich składkami,że ciągle brakuje a po kilka klepsydr czytam dziennie.
  • ~Karol
    (2015-06-18 21:45)
    Nie chodzi o to, żeby starzy ludzie pracowali, tylko o to, żeby im nie płacić emerytur. Nasza ludowa i socjalistyczna ojczyzna doprowadzi do tego, że dla starych ludzi zabraknie śmietników. I jeszcze te debile nie mogą pojąć, że ludzie nie są zadowoleni z ich rządów. Bo jakby co to winna jest np. demografia. Tak jednak zawsze kończą się rządy debili. Tragifarsą.
  • ~@widz
    (2015-06-18 21:31)
    to gościu *********** opłacałeś bardzo wysokie składki może jeszcze dolarami us chociaż z drugiej strony całkiem możliwe jeśli jako SBek od 19 roku życia napadałeś na plebanie i rabowałeś dolary
  • ~staruszek
    (2015-06-18 19:45)
    Myślę że przejście na emeryturę w wieku 100 lat było by najlepsze. Uratowało by ZUS zadowoliło by pracodawców wszyscy szczęśliwi . Jest tylko jeden warunek. po 40 -ce nie wolno już nikogo zwolnić z pracy pod ŻADNYM WARUNKIEM. Nie może być żadnych " furtek prawnych ". Pracownicy muszą mieć gwarancje pracy do wieku 100 lat ( jeśli dożyją)
  • ~CUDA , CUDA.
    (2015-07-20 08:18)
    A kto do takiej sytuacji doprowadził. Ci co wiele obiecywali i tego nie spełniali. Zlikwidowali wiele zakładów pracy takich jak Stocznie, Cegielski, Ursus, Żerań,Star, Jelcz. i wiele innych zakładów pracy. Dobrali się do OFE zabierając przyszłym emerytom ponad 150.000.000.000. złotych. I znów obiecują cuda przed końcem kadencji .
  • ~gość
    (2015-07-07 13:50)
    Już ich zupełnie POPIEPRZYŁO! Co za pierdoły wygadują?! Jeszcze za mało wyciskają z nas forsy?! ŁOBUZY!
  • ~jak 12345
    (2015-07-06 15:33)
    JUŻ WIDZĘ 70 LETNIEGO KIEROWCĘ TIRA SUNĄCEGO PO AUTOSTRADZIE PRĘDKOŚCIĄ 100 KM , 70 LETNIĄ PIELĘGNIARKĘ PRÓBUJĄCĄ TRZĘSĄCYMI SIĘ RĘKAMI WKŁUĆ IGŁĘ ABY POBRAĆ KREW . DLACZEGO NAUCZYCIEL , CZY POLICJANT CZY UPRAWNIONY DO WCZEŚNIEJSZEJ EMERYTURY NIE MOŻE PRACOWAĆ DŁUŻEJ . SKOŃCZYĆ Z TYMI UPRAWNIENIAMI . ZLIKWIDOWAĆ TYCH PSEUDO RENCISTÓW W WIEKU 40-50 LAT KTÓRYM SIĘ ROBIĆ NIE CHCE . ZNAM TAKICH KTÓRZY TO PÓJDĄ DO LEKARZA BO PONOĆ Z GŁÓWKĄ COŚ NIE W PORZĄDKU WŁOŻĄ DO KOPERTY ZAŁĄCZNIK I RENTA GOTOWA A TY PŁAĆ NA TYCH DARMOZJADÓW
  • ~SYAMS
    (2015-06-23 09:55)
    CI POLSCY PRACODAWCY ZŁODZIEJE -OSZUCI ...CHCIELIBY ZĘBYSMY PRACOWALI DO KONCA ZYCIA NA UMOWACH SMIECIOWYCH BEZ UROPOW BYLE NAGONIC IM KASĘ ...WSTYDU W ŚLEPICH NIE MAJĄ ...
  • ~Donald Tusk
    (2015-06-23 12:37)
    EMERYCI I RENCIŚCI,
    POPIERAJCIE PełO CZYNEM
    UMIERAJĄC PRZED TERMINEM.
  • ~Bogdan541971
    (2015-09-13 16:19)
    A ja tu Panowie pracodawcy nie widzę problemu, macie tak duże majatki że one wystarczą na zapewnienie godnego życia polaków . Czy już zapomnieliście że siła jest w ilości, głodny naród jest nieobliczalny. Mam wrażenie że wywołujecie ducha, ducha rewolucji który Was wszystkich równo przemieli. Kto nie pamięta historii jest skazany na to żeby przeżyć ją jeszcze raz.