• ~wyborca
    (2014-05-08 06:11)
    W większości krajów tzw."starej" Unii jak np. Niemcy mimo dłuższego o 5-7 lat życia,lepszego stanu zdrowia społeczeństwa,lepszych warunków pracy,wyższych stawek emerytur nawet w stosunku procentowym do oskładkowania powraca się do poprzedniego niższego wieku emerytalnego czyli 60-63 lat.Widocznie zorientowali się że zmuszanie starszych,zmęczonych,mniej wydajnych ludzi do dłuższej pracy przy dużym bezrobociu wśród młodych jest bezduszne,głupie i nieuzasadnione ekonomicznie.Ta prawda jakoś nie chce dotrzeć do aroganckiej,bezmyślnej,antyspołecznej sitwy Tuskolandu.
  • ~mamy
    (2014-05-07 13:21)
    gmnsd2014-05-07 12:39
    Czy mamy Polskich sędziów?

    Mamy piłkarskich kilku.
  • ~Bardal 2014
    (2014-05-07 11:03)
    Myślę, że każdy emeryt i przyszły emeryt czytając taką prognozę dla siebie na stare lata nigdy nie zagłosuje na obecną ekipę rządzącą PO -PSL. Rząd się chwali-PKB rośnie,wskażniki jedne z lepszych w UE. C z tego ma Polak.Emerytury ich waloryzacja najniższe w UE. Płace śmieciowe. Ceny takie same a nawet niektóre wyższe niż na zachodzie.Sredni zarobek w Polsce w/g GUS 4 tys. zl.. To lipa Nie znalazłem ani jednego robotnika ,który by choć zbliżył się do 3 tys. zł.
  • ~drwal
    (2014-05-07 11:07)
    O prostu POlszewia rządzi tym krajem

    -Polska nierządem stoi.Żenada.Ludzie protestują przeciwko tej nieludzkiej ustawie a wy nie puszczacie komentarzy
  • ~Wykresy obejmują Niemcy do 1916r
    (2014-05-07 11:37)
    Wykresy obejmują Niemcy do 1916r. ,a dlaczego nie Niemcy współczesne ? Można odnieść mylne wrażenie ,że w Polsce obecnej żyje się dłużej niż w obecnej RFN.
  • ~wasz Mocarz
    (2014-05-07 11:50)
    A co na to Prezydent Komorowski ?
  • ~ex Ja
    (2014-05-07 11:52)
    re ~Templariusz2014-05-07 06:57

    Rozkradanie ZUS-u rozpoczął niejaki Mieczysław Rakowski,
    ---
    a nie Gierek,ktory za pieniądze z ZUS budował hutę ?
  • ~Taaka Prawda
    (2014-05-07 11:59)
    i po co ten lament

    COROCZNE PODWYŻKI??

    A kiedy one byly znaczące ?
  • ~zosia
    (2014-05-07 12:01)
    Chciałbym dożyć chwili gdy Polacy rozprawią się bezlitośnie z POlszewickimi hienami które zundzum tym krajem .

    dalej głosujcie na Tuska będzie jeszcze lepiej
  • ~Wania
    (2014-05-07 12:06)
    Zdychajcie POlaczki, --wybraliście POstubeckie POmioty, z ryżym herr na czele .Bud zdarow.