• ~kradzione jednak tuczy ? ?
  (2013-09-12 15:17)
  do dziennikarek z GW-na aktywnych na forach internetowych

  dzisiejsze tzw "elyty" POLSKIEGO zycia publicznego zwane mylnie biznesmenami lub celebrytami sój "majątek" uzyskały w wyniku b a n d y c k ie go uwłaszczenia które sPOwodowało że 50-letni majatek wypracowany przez uczciwych Obywateli Rzeczypospolitej po 1989 zafgarnęły rózn e kryminalne mafie ,działacze PZPR, ORMO-wcy, eSB-ecy i szerokoPOjeta ż y do-ko muna -ich dzieci a teraz już i wnuki
 • ~gr
  (2013-09-12 15:03)
  Po pierwsze moi rodzice sami zarobili na swoje emerytury. Po drugie moj ojciec nigdy emerytury nie oebral, bo zamarl , a pieniadze zostaly ukradzione. Po trzecie to nie jest solidaryzm spoleczny, bo kasa nie jest rozdzielana rowno. Wojskowi gornicy, sedziowie , ich emerytury sa utrzymywane przez tych otrzymujacych glodowe swiadczenia. Takze nie nazywaj kradziezy solidarnoscia spoleczna.
 • ~Głupi cwaniak cheolpi sie że nie płaci podatków
  (2013-09-12 16:34)
  Zamiast wsadzic go do pier dla to beda go podziwiać i jego bezczelność.
 • ~chłopek roztropek
  (2013-09-15 21:43)
  re precz zkomuną - dorobił się ,a jego rodzice żyli z emerytur (to jest przypuszczenie ) i na pewno mu też coś z tego skapnęło , a na te emerytury płaciłem ja . Ten bogacz nie chce zaś płacić na moją emeryturę , a jak straci majątek to pójdzie do opieki społecznej , już takich mądrali widziałem wielu .
 • ~PreczZKomuna
  (2013-09-15 07:57)
  I bardzo dobrze, uczciwie sie dorobil, jego pieniadze jego decyzja. A co? ma placic na tachich leni i obibokow jak wy? Bo co? Bo wam sie nalezy? Polowe zusu i tak przejedza urzednicze darmozjady.
 • ~TAki sam jak Janda cwaniak nie płaci podatków
  (2013-09-12 16:35)
  JAnda multimilionerka tez nie płaciła a teraz skowyczy że ma mała emeryturę
 • ~Hektor
  (2013-09-12 15:28)
  Za granicą śmieją się z tej nacji ale mają rację. Bo jak się czyta te wypociny to rzeczywiście najgłupszą nacją są polaczki, cwaniaczki,głuptaski. Prymitywizm.
 • ~Zwykły oszust i jeszcze się tym chwali publicznie
  (2013-09-14 17:27)
  Kwalifikuje sie ten oszust do wiezienia a ne do biznesu.
  Taki znie Polak jak z koziej d upy trąba skoro nie płaci podatkow.
 • ~Wnikliwy obserwator sceny politycznej w Polsce
  (2013-09-14 21:19)
  Chciwość i brak solidarności społecznej to woda na młyn obcego kapitału,który wykorzystując sytuację ,że ZUS jest firmą która ma rozbuchaną administrację i prowadziła się niezbyt gospodarnie,ale jest NIEZBEDNA w systemie PANSTWA wmówił zaślepionym chciwością Polakom,że to jest krwiopijca i trzeba ją likwidować. W zanian proponują wzorce kapitałowe ,które w dłoższym okresie okradają cały świat - stąd kryzysy i to samo czekało by Polaków.
  Wniosek Lepsza organizacja pracy ZUS -ograniczyć zbędne wydatki i Likwidacja filaru kapitałowego .A kto chce dodatkowych pieniędzy na starość niech sobie wybiera inne dostępne na rynku produkty finansowe i tyle.
 • ~Wnikliwy Obserwator sceny politycznej w Polsce
  (2013-09-14 20:53)
  No i to jest PATOLOGIA i koniec.
  Trzeba takie możliwości prawne wszystkim grupom uchylających się od płacenia na ZUS zabrać. ,ale w POLSCE żadna partia talich spraw NIE ściga i piętnuje. Jedynie słaby związek próbuje nagłaśniać takie patologie ,ale jest zbywany medialnie i wyciszany przez RZĄD i KOnflik społeczny narasta!
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.