Gowin: Porozumienie ma zakaz głosowania za likwidacją 30-krotności ZUS

Gdybyśmy zagłosowali za likwidacją 30-krotności, musielibyśmy siebie samych wyrzucić z Porozumienia - powiedział PAP lider tej partii koalicyjnej Jarosław Gowin. Zapewnił, że premier uprzedzał go, iż będzie dążył do przeforsowania tego rozwiązania.

wróć do artykułu
  • ~ekonom1
    (2019-10-17 13:18)
    Jest to wybitnie lewicowe - opodatkowanie najlepiej zarabiających, wiec partie lewicowe ( PiS i SLD ) powinny utworzyć tutaj koalicję .
  • ~Groblin NH
    (2019-10-17 13:41)
    Gowin szczygły profesorskie szczać prowadzić, czas pozbyć się sztywnego eleganta z PIS. Gowin, stary dureń chcą brylować przed młodymi. Stare pierniki i czerwony chips hippis Terlecki na koniec sali.
  • ~Polak mały
    (2019-10-17 14:26)
    Zagłosuje , zagłosuje ...a potem powie że zagłosował ale się nie cieszył......
  • ~Pi$_owski czekista
    (2019-10-17 15:01)
    Gowin po rehabilitacji jakiejś? Odzyskał kręgosłup! Na jak długo?
  • ~PiS ma kadry porażające przymiotami
    (2019-10-17 15:04)
    Gowin i tak ma twarz Banasia, Piebiaka, NEOkrs, Srbrnej z 2 wieżami....itd. Na prężnie już za późno.
  • ~Karmen
    (2019-10-17 15:21)
    No proszę .Nawet Gowin uwierzył , że jest normalnym pełnoprawnym posłem . I może czasem mieć swoje zdanie i je odażnie ogłosić bez strachu przed małym .
  • ~Amen
    (2019-10-17 18:42)
    Brawo Gowin
  • ~Dtyu
    (2019-10-17 23:47)
    Pracowici dziękują!
  • ~paniatno
    (2019-10-18 09:08)
    mowisz pa---cie ze PO gnije od srodka a prawica w polsce to dopiero zgnilizna i szambo
  • ~agent
    (2019-10-18 17:28)
    zarowno gowin jak i ziobro zawsze beda niezadowoleni .ale wyborcy nie glosowali na nich .Najwazniejszy dla Polski jest premier M.Morawiecki .To ON i tylko ON wyrwal nasz kraj z dna i poprowadzil do lepszego zycia emerytow ,rencistow biedoty .Chwala mu za to .Niech nikt nawet nie mysli zabrac nam PREMIERA -panie Jarku .Brawo Premier !
  • ~I stoi
    (2019-10-19 00:34)
    Fake nius ja k guwin
  • ~zabraćszkodnika
    (2019-10-20 12:05)
    Zabierzcie tego Gowina z Ministerstwa Szkolnictwa Wyższego. On nie ma pojęcia co się dzieje na uczelniach. Dał autonomię postkomunie i neolewactwu. Tam potrzebny kompetentny minister i natychmiastowa lustracja i dekomunizacja.
  • ~dana
    (2019-10-30 10:57)
    i takich mamy poslow tak glosuja zeby nie stracili oni i ich przyjaciele bo kto ma takie wysokie dochody trzeba dalej jch popie rac
  • ~Kos
    (2019-11-14 14:18)
    Jarosław już dawno powinien pozbyć się Gowina. Jeśli chodzi o emerytury, to wszystkie zmiany w systemie emerytalnym po 1989 r. zawsze biły po d.. tych co byli najbardziej eksploatowani, a najmniej wynagradzani. Robiły to rządy, które zawsze powoływały się na SOLIDARNOŚĆ i jej idee.
  • ~Edek
    (2019-11-14 18:31)
    CANALII z Nowogrodzkiej i jego partyjnym knurom brakuje kasy na wyborcze obietnice i dlatego chcą wprowadzenia tej ustawy...wychodząc z założenia że liczy się tylko ...DZIŚ...a JUTRO ich już nie obchodzi...
  • ~ E-wunio