Premier: Niektórzy mówią o deficycie budżetowym, a ja chcę przede wszystkim mówić o deficycie solidarności

| Aktualizacja:

To nie jest żaden prezent, to jest po prostu ogromny znak wdzięczności, docenienia działań naszych rodaków, seniorów, emerytów - powiedział premier Mateusz Morawiecki, odnosząc się do uchwalonej w czwartek ustawy w sprawie świadczenia "Emerytura plus".

wróć do artykułu
  • ~Konrad
    (2019-04-04 17:41)
    Coś nowego prawda? Rząd, który nie zabiera a daje. U mnie wielki plus.
  • ~stefano
    (2019-04-04 17:43)
    Trzynastka to wspaniały program. Nie, nie jestem jego beneficjentem, pracuję, płacę podatki ale bardzo się cieszę, że państwo wesprze tych, którzy są najsłabsi.
  • ~senior 888
    (2019-04-04 17:48)
    a wnuczce - nauczycielce możecie coś odpalić?... o ile nie strajkuje - oczywista oczywistość!
  • ~adamos
    (2019-04-04 17:57)
    prezent na dzien babci i dziedka, prze zprzypadekprzed wyborami. skala obludy i cynizmu PiS PORAZA
  • ~Wacław J.
    (2019-04-04 18:03)
    To jest kupowanie głosów za nie swoje pieniądze. Prawdziwy majstersztyk. Emerytów to PiS ma w głębokim poważaniu. Tak jak zresztą całą naszą Najjaśniejszą Rzeczpospolitą.
  • ~czesny emeryt
    (2019-04-04 18:07)
    Zacznijcie solidarnośc od siebie darmozjady PISowskie. Sobie daliście po kilkadziesiąt procent podwyżki "bo na to zasłużyli", a teraz domagacie się solidarności od biednych? Wasza bezczelośc i tupet jest rzeczywiście bezgraniczny.
  • ~jezy
    (2019-04-04 18:09)
    Państwo nie ma swoich pieniędzy. Rozdaje to co najpierw zabrarało obywatelom. Czyli zabrało tysiąc oddaje pięćset i mamy się z tego cieszyć?
  • ~Mateusz Maduro Morawiecki
    (2019-04-04 18:20)
    Tonący brzytwy się chwyta i zaczyna rozdawać Inflanty.
  • ~tezet
    (2019-04-04 18:50)
    Istnieje jeszcze Solidarność z Dudą na czele. Prawdziwej już nie ma.
  • ~Tiulu
    (2019-04-04 19:24)
    Czy to jest solidarnosc gdy coraz wiecej biednych rodzin i osob samotnych jest zmuszona finansowac dzieci z rodzin bogatych a nawet bardzo bogatych?
  • ~zin
    (2019-04-04 19:37)
    500+ dostana na pierwsze dziecko jak na drugie tez najbogatci podobnie z emerytami ci emeryci co maja wysokie emeryturt tez dostana 1000 zl To nie jest wspomaganie biednych to jest kupowanie glosow
  • ~CONDOR
    (2019-04-04 19:37)
    Nie rozumie Pan znaczenia słowa solidarność panie MOrawiecki - dla Was solidarność to popieranie kolesi, przekupstwo polityczne, rozdzielanie stołków pomiędzy klientelę polityczną PiS i członków rodzin. Jesteście jednym zaprzeczeniem tego pojęcia i wszystkiego co kojarzy się Polakom ze słowem solidarność.
  • ~nina
    (2019-04-04 19:56)
    Ktoregos dnia klamstwa zawala sie pod swoim ciezarem,a prawda powroci. Podobno Morawiecki jest premierem ,to dlaczego bawi sie w spin doktora, dlaczego jezdzi z obietnicami i klamstwami,zamiast solidnie pracowac,przeciez za to mu placimy,za propagande,klamstwa nie placi mu Prezes. Jak mu nie wstyd tak oszukiwac i klamac.
  • ~Bzdryngoletto
    (2019-04-04 19:56)
    Jak ja kocham na niego patrzeć i go słuchać. Mmmm, wisienka na torcie = mucha na ku pie.
  • ~Qwertyuiop
    (2019-04-04 20:06)
    A drewniany nos rośnie - in plus. Ploty tego faceta są odrażające.
  • ~Patrycja
    (2019-04-04 20:08)
    Zgadzam się z panem premierem. Prawdziwe społeczeństwo to społeczeństwo solidarne, które wspiera się wzajemnie.
  • ~nina
    (2019-04-04 20:18)
    Za rozrzutnosc Morawieckiego i PiSu beda placic nasze dzieci i wnuki, kupowanie wyborcow ochlapami,przeciez to jest kielbasa wyborcza, zeby za wszelka cene wygrac.Klamstwa,obluda,propaganda,jak mozna tak ludzi traktowac,czy rzadzacy mysla ze jestesmy prymitywnymi durnami, ze pojdziemy na lep,ze uwierzymy w te klamstwa?
  • ~efef
    (2019-04-04 20:19)
    niech dziadki i babcie najpierw na to sobie zarobią bo to co robili za komuny to śmiech na sali a dwa ich zarobki nie są warte tyle co dzis
  • ~Jaro
    (2019-04-04 20:28)
    Gadać można, aż przyjdą rachunki. Wtedy gadanie się kończy. A przyjdą. Wesoło nie będzie.
  • ~Wasa
    (2019-04-04 20:32)
    Matousz znów w tym samym ancugu dla goroli garnitur

Może zainteresować Cię też: