Aktorzy i nauczyciele kontra przedsiębiorcy i księża. Kto i jak długo korzysta z emerytury?

| Aktualizacja:

Najdłużej świadczenie pobierają artyści – aktorzy, tancerze czy śpiewacy. Najkrócej przedsiębiorcy.

wróć do artykułu
 • ~Oberschlesier
  (2019-03-11 21:30)
  Der Dzienniku, odwal ty się od polskich przedsiębiorców , księży i nauczycieli i zajmij się lepiej swoim Bundeskalifatem.
 • ~Tadek
  (2019-03-12 07:58)
  Dzienniku, dobrze, ze piszesz o darmozjadach sukienkowych. Cale zycie sa na naszym utrzymaniu, za obietnice "nieba po smierci", ktorej nikt dotychczas nie sprawdzil....
 • ~K. Kornatowicz
  (2019-03-12 08:27)
  ZUS jest narzędziem do wyzysku społeczensstwa A strażniikami Obozu Wyzysku są bestie w togach z polskim godłem na piersiach, udający sędziów. Otóż ZUS wylicza swoje haracze, zwanee "składką" na fałszu, celem zawyznia wysokości "składek". A nad całym procederem oszustwa piecze sprawują sędziowie. Te rządy na Polskę to zorganizowana grupa przestępcza, która działa wspólnie i w porozumieniu, przeprowadzając na terytorium Polski cichy jej rozbiór. A Polacy to ciemny POlitycznie naród, pogodzony z rolą niewolnika. Najciemniejsi POlitycznie są ci, którzy zarabiają więcej od średniej. Cóż, stracimy państwo przez tą POlityczną ciemnotę ! Nazywam się Krzysztof Kornatowicz i zapraszam na moje filmy na YouTube ( szukaj pod moimi personaliami)
 • ~biedne klechy
  (2019-03-12 09:32)
  tak krótko żyją przez namolne dzieci szukające miłości
 • ~Prawie emeryt
  (2019-03-12 13:47)
  Otóż średnia długość dożycia w wieku 60 lat w Polsce obowiązująca do 31 marca w/g GUS wynosi 262,7 miesięcy.Mężczyźni żyją od 60 roku około 19 lat a kobiety ponad 25 lat!!!Takie dane podaje GUS.Napisałem około czy średnia bo te dane są nieco inne w miastach i na wsi oraz zależnie od płci .Nieduże różnice ale są.Natomiast do obliczenia emerytury pomostowej np w przypadku pracujących w warunkach szczególnych i niebezpiecznych (grożących katastrofą ekologiczną i skażeniem dużego obszaru) gdy lekarz nie dopuści takiego do pracy może iść(obecnie raczej musi iść gdyż nie ma dla niego zastępczej pracy) na emeryturę pomostową!!!Jest jedna średnia dla wszystkich niezależnie od zawodu i płci.
 • ~J. Kapiszon
  (2019-03-12 21:39)
  Biskupi powinni być bogaci bo muszą się dobrze odzywiać!