Lekkie odbicie w emeryturach. Eksperci: Pomysły polityków mogą się obrócić przeciwko nam

Dopiero teraz po dołku wywołanym obniżeniem wieku emerytalnego świadczenia zaczynają wracać do poziomu z zeszłego roku . Ale, zdaniem ekspertów, pomysły polityków mogą się obrócić przeciwko nam

wróć do artykułu
  • ~head
    (2018-12-04 08:19)
    Emerytury są niskie m.in. z powodu tego że wiele zakładów zlikwidowano, archiwa nie wiadomo gdzie są, Suchocka pozwoliła niszczyć dokumenty placowe.
  • ~byku
    (2018-12-04 08:32)
    Nikt nikogo nie zmusza aby odchodził na emeryturę.
  • ~smok
    (2018-12-04 08:48)
    Za to mundurowi w wieku 47 lat, odchodzący emeryturę w roku 2019, będą mieli przeciętne uposażenie emerytalne w wysokości około 5600 zł brutto wzrost o ponad 12 %
  • ~Sroda
    (2018-12-04 10:46)
    Brawo PiS tylko dzięki wam ci co nie mieli siły dostają świadczenia emerytalne a nie umierają w okresie świadczenia pracy.
  • ~Fredi
    (2018-12-04 10:48)
    Za PO byłoby głodno, zimno, strasznie, drogo i mirabelki ;)
  • ~stan
    (2018-12-04 15:27)
    Czekam n a emeryture pomostowa 7 mc.y.Bolszewicy z pisu chcą żeby zdechnąć z głodu/ mam wszystkie potrzebne dokumenty i swiadectwa pracy w warunkch szczegolnych.Was ist loos in Polen?
  • ~TW Bolek
    (2018-12-04 22:20)
    Jak rządziło PO, czyli popłuczyny PZPR - była bieda, szczaw i mirabelki.
  • ~Waloryzacja.
    (2018-12-05 06:18)
    Emerytury są takie jak kto sobie wypracował,a waloryzacja powinna być kwotowa,jednakowa dla wszystkich.
  • ~Kuba
    (2018-12-05 08:48)
    Emeryci utrzymują uprzywilejowane kasty, np. mundurówka, sędziowie, nauczyciele,KRUS. ZUS liczy po swojemu, bo to państwo w państwie.Emeryt jak może to dorabia i płaci składki zdrowotne (lekarz będzie milszy o 100%???), rentową ( renty już nie dostanie, emerytalną ( po roku opłacania składek emerytura zostanie powiększona o np. 25 zł!!!!). GDZIE NASZA KASA???
  • ~jakub
    (2018-12-05 16:23)
    Teraz dostajemy szanse na oszczędzanie w PPK nie tylko na emeryturę ale ogólnie na jakieś większe wydatki, na ZUS nie liczę i myślę że skoro odpowiedniki PPK się sprawadzą w innych krajach to i u nas mają szansę

Może zainteresować Cię też: