Nowy trend wśród seniorów. Kiedy dowiadują się, jaką dostaną emeryturę, wolą nadal pracować

| Aktualizacja:

Niemal co trzecia osoba nabywająca uprawnienia do świadczenia ostatecznie decyduje się go nie pobierać. Część nie przerywa zatrudnienia, część pozostaje przy wypłatach np. z tytułu renty. 

wróć do artykułu
  • ~oli
    (2018-04-10 09:18)
    Emerytura to OBOWIĄZEK Państwa wobec swoich obywateli, aby zapewnić im spokojną starość, a nie okradać na każdym kroku.
  • ~obcokrajowiec
    (2018-04-10 10:30)
    Polska jest bajkowym krajem. Ma najwyzszy procent rencistow na swiecie i wspanialy program wczesnych emerytur. Czegos takiego nigdzie na Zachodzie nie ma. Moi znajomi polscy rencisci przeszli na rente w wieku 40 plus lat i zyja szczesliwie i zdrowo do 70=80tki. A znajome panie juz maja swiety spokoj od lat 55. O czyms takim mozna na Zachodzie tylko marzyc.
  • ~info
    (2018-04-10 11:40)
    info w krajach OECD oraz w pl za komuny przeciętna emerytura pracownicza wynosiła ok. 70% wynagrodzenia
  • ~Bzdury pisza
    (2018-04-10 14:16)
    Po roku pracy emerytura wzrasta o ok. 20 zl
  • ~żart
    (2018-04-10 18:52)
    Wyznaję "zasadę", dopóki mogę zapłodnić (się spu.cić) to pracuję. Póżniej to męczarnia (fizyczna,umysłowa) niezdrowa dla zdrowia. Kobietom zawsze mało (kasy). Chłop powinien być "roztropny" - nie przemęczać się (słaba płeć). Jak ich braknie, to będą zapładniać (sztucznie) małpami (przodkami ludzi). Baby nie mają "litości" nad chłopami (pazerne).
  • ~mąciciele.
    (2018-04-11 08:17)
    Der Dziennik niech się zdecyduje co pisze,raz że Polacy masowo uciekają na emeryturę ,innym razem że chcą pracować .Gebelsowska dezinformacja w najlepsze.
  • ~Nie wstrzymia
    (2018-04-11 12:54)
    A miało być tak pięknie...
  • ~Program
    (2018-04-12 18:35)
    I o to chodziło ........
  • ~S. Talowy
    (2018-04-13 03:42)
    Dla członków PiS specjalne emerytury: suchy chleb i woda
  • ~Drzazga 101
    (2018-04-13 18:45)
    O Matko, jak bym komuś powiedział, że mój dziadek, po przepracowaniu 20 lat na kolei, do śmierci dostawał 100-procentową emeryturę, to by nie uwierzył. Ale przed wojną TAK BYŁO, kuervas ! Hej !-

Może zainteresować Cię też: