PO chce zmian w systemie emerytalnym. Partia planuje odbudowę OFE

| Aktualizacja:

Odbudowa filara kapitałowego - to główny cel projektu zmian w systemie emerytalnym, który zapowiedzieli w czwartek politycy PO. Proponują m.in. przeniesienie z powrotem z ZUS do OFE oszczędności tych Polaków, którzy wyrażą taką wolę. PO chce zasilić konta emerytalne akcjami spółek Skarbu Państwa.

wróć do artykułu
  • ~z
    (2018-04-29 06:51)
    Chyba tym razem nikt sie na to nie nabierze.
  • ~and
    (2018-04-01 13:41)
    Przestańcie manipulować oszczędnościami emerytalnymi Polaków. już były wyprowadzone pieniądze które nie przyniosły oczekiwanych zysków.
  • ~123qwe-Julian
    (2018-03-13 21:09)
    Niech już się od-lą przecież to już zakrawa na wielką chucpę: historycy -premier i prezydent pokazali co umią a naród przyjął to za dobrą monetę i co i jajco wyszlo jak zawsze tylko swoje kieszenie i ich dupowłazów się napełniły;;;; Też nie przepadam za PIS ale Morawiecki wprowadził trochę stabilizacji a ci z peło ,sld ,psl poczuli że stołek można stracić to wszystko obiecują aby utrzymać stolki i synekury!!!!!!!!!!!!! A mówią że ludzie którzy są pracowici i naprawdę inteligętni nie chcą z żadną chucpą wiązać to ludzie bierni ale moim zdaniem to ludzie czynu - co ta zgraja ustali to my i tak potrafimy przeżyć i dalej prowadzić własne interesy...Cobym nie napisał to niektórzy i tak nie zrozumią a może to i lepiej bo kołtun zawsze będzie KOŁTUNEM!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~Ekonomista
    (2018-03-09 22:21)
    Bylo nie rozwalac OFE!
  • ~traktorek
    (2018-03-09 20:43)
    Nikt ci nie da tyle, ile ci Platforma obieca!
  • ~fik
    (2018-03-09 19:08)
    raz juz zostalam okradziona przez panstwo polskie na emeryturze mialam miec wiecej a tu jest duzo dozo mniej nikt mi tego nie zwrocil
  • ~123456
    (2018-03-09 16:21)
    po to juz dziekujemy byli 8 lat co robili kazdy wie
  • ~Jimmy Bounce
    (2018-03-09 14:34)
    Jeszcze widocznie za mało nakradli
  • ~kocham PO
    (2018-03-09 11:01)
    A ja myślałem, że od tych nowoczesnych idiotek nie ma już w Polsce nikogo głupszego ! POmyliłem się, Grzesio jest walnięty !
  • ~helena
    (2018-03-09 09:23)
    Jeszcze im mało? jeszcze raz chcą tą resztówkę przekręcić? Nasze składki ,, nie dla idiotów!!!!!
  • ~Okradziony ze składek w OFE przez PO :(
    (2018-03-09 08:59)
    cha, cha, cha Platfusy liczą na powrót do władzy i wtedy znowu będą mogli okraść emerytów ze składek w OFE che, che, che
  • ~Nikt wazny
    (2018-03-09 08:56)
    Kutwa co za hipokryci. Wynajmijmy od kacapow jakis kawalek ziemi na Syberii i zsylajmy tam tych wszystkich zlodzieji okradajacych ta biedna Polske. Schetyna nie masz wstydu. Zycze ci i tobie podobnym wszystkiefo najgorszego.
  • ~prawieemeryt
    (2018-03-09 08:37)
    Już raz ukradli ponad 150 miliardów złotych a cesarz Rzepliński POtwierdził , że to nie nasze pieniądze !!! , więc pytam czyje ? . Miałem na emeryturze leżeć pod palmami i POpijać drinki a nie zostać bezczelnie OKRADZIONY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PO to partia złodziei !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~Xxc
    (2018-03-09 07:57)
    I za każdym razem parę milionów wyparuje nie s... PO
  • ~Sto miliardów.
    (2018-03-09 07:44)
    Przecież PO wyprowadziła z OFE sto miliardów.
  • ~Antoni
    (2018-03-09 07:30)
    Tonący brzydko się chwyta ;)
  • ~mam wątpliwości.
    (2018-03-09 06:42)
    Czy w ty PO jest ktoś mądry.?
  • ~Teodor
    (2018-03-09 02:02)
    Kolejny genialny ruch wielkiego stratega PO. Smiac sie, czy plakac, oto jest pytanie?
  • ~alik
    (2018-03-09 01:36)
    PEŁO PEŁO PEŁO NIE PODDAMY SIĘ STOIMY MUREM MUREM ZA KI .JO WSKIM CHÓREM Z CZYSTYMI RĄCZKAMI PRZYWITAMY SIĘ ,A GDZIE a może wronki jak skowronki obudzą was
  • ~konusy