Praca do śmierci? Dorabiający emeryci nie będą mogli przeliczać swoich świadczeń

Takie drastyczne ograniczenie uprawnień zakłada ostateczna wersja rządowego przeglądu emerytalnego.

wróć do artykułu
  • ~D. Lar
    (2017-03-05 21:00)
    PiS to Kryzys Gospodarczy!
  • ~M&M
    (2017-01-21 23:49)
    EMERYCI SOBIE PRACUJĄ I DORABIAJĄ A PRACODAWCA PŁACI PODATKI I SKŁADKI ZA EMERYTA ,NATOMIAST JEŚLI CHODZI O PRZELICZENIE SKŁADEK PRZEZ ZUS TO MAM PROPOZYCJE ABY ZUS NIE PRZELICZAŁ SKŁADEK TYLKO WYPŁACAŁ WSZYSTKIE ZEBRANE SKŁADKI WRAZ Z ODSETKAMI PO ZGŁOSZENIU PRZEZ EMERYTA ŻE ZAKOŃCZYŁ Z DORABIANIEM -ZUS MA KASĘ KTÓRĄ MORZE INWESTOWAĆ A EMERYT DODATKOWO OSZCZĘDZA NA WYJAZD DO DUBAJU
  • ~A. Brzozowski
    (2017-01-21 06:48)
    PiS doprowadzi do załamania gospodarki w Polsce, Będzie bieda...
  • ~D. Ornier
    (2017-01-19 21:56)
    PiS to Bieda z Nędzą!
  • ~Amber Gold przy ZUSie to mały pikuś
    (2017-01-19 12:23)
    o to właśnie chodzi w tej piramidzie finansowej zwanej ZUS ... żeby wpłacać składki i umrzeć przed terminem przejścia na emeryturę ... ale miliony niewolników systemu ślepo wierzą, że na starość sobie godziwie odpoczną po latach ciężkiej pracy ... naiwność podobnie jak głupota ludzka nie zna granic ...
  • ~george
    (2017-01-17 23:37)
    Tuskowi nie trzeba będzie przeliczać emerytury bo przeniosl OFE do ZUS a będzie mu płaca europrezdentowi 300000euro rocznie .Emeryturka będzie puszystą.
  • ~bucek
    (2017-01-17 18:32)
    WYDUPILI TYCH CO MIELI NADZIEJE. MOZECIE TERAZ PO WYBORACH SIE POCALOWAC GDZIE KTO WOLI
  • ~prawda
    (2017-01-17 13:03)
    Tak się cieszyli a teraz rozczarowanie dobra zmiania wyjdzie wam uszami i tak się będą kończyły następne dobre zmiany
  • ~Jedrek51
    (2017-01-17 09:20)
    "ZUS nie zrezygnuje z obowiązku zwalniania się z pracy przez przyszłego emeryta. Bez tego nie będzie można wskazać daty uzyskania prawa do świadczenia". CO ZA BZDURA Przecież przyznanie emerytury przez ZUS będzie miało datę jej przyznania to po co się zwalniać na 1 dzień co za GŁUPOTA w tym kraju. NIE UTRUDNIAJCIE OBYWATELOM ZYCIA. Pozdrawiam obywateli po 48 latach pracy.
  • ~Pisdokrata
    (2017-01-17 09:09)
    Kolejne pisowskie kłamstwo po "podwyższeniu" kwoty wolnej od podatku.
  • ~Cierpliwy,ale nie bez granic
    (2017-01-17 08:55)
    PISie!!! obyście nie przeregulowali z tymi cięciami emerytur!!! bo przy wyborach tak was przeregulujemy, że Wy będziecie chcieć okupowac salę plenarną Sejmu RP.