Emeryci dostaną podwyżki według nowego wzoru? Rząd podpina PKB do świadczeń

| Aktualizacja:

Rosną szanse, że rząd trwale zmieni zasady waloryzacji rent i emerytur. Wzór na podwyżki może odnosić się do wzrostu gospodarczego.

wróć do artykułu
  • ~kartofel
    (2016-12-19 05:04)
    pis jak zaściankowy hreczkosiej powiada,kupił bym wieś tylko pieniadze gdzieś.
  • ~Jania
    (2016-09-12 09:06)
    Sobie dajcie po 10 zl szubrawcy
  • ~MARKO
    (2016-08-30 10:48)
    ********* BANDA SOBIE PODNIEŚLI 1200ZŁ NETTO A NAM PLANUJĄ DAĆ PO 4 CZY PO 8ZŁ
  • ~rydzio
    (2016-08-24 21:09)
    Koncerny farmaceutyczne naciskają. Emeryci zamiast kupować w aptekach idą po porady do znachorów i leczą się u zielarzy ? Wpływy na tacę zapewne też się zmniejszyły ?
  • ~KODomitów w kamasze
    (2016-08-22 20:14)
    alik ! Do budy !
  • ~emerytka
    (2016-08-16 20:22)
    Rządzący opamiętajcie się .dla was tysiące podwyżki a dla emeryta 2 złote .Czy wy nie widzicie jak żyją emeryci oczywiście nie wszyscy .Zlikwidować KRUS tego molocha .Rolnicy żyją obecnie na wysokim poziomie a na emerytury płacą grosze na kwartał .Dlaczego pracownik płaci więcej na miesiąc niż rolnik na kwartał .?.
  • ~mzzb
    (2016-08-13 17:09)
    zlikwiodowć przywileje sbckie oraz sędziów poststalinowskich pytam się co im się należy za utrwalanie władzy okupantów w polsce co na to zus który wielce szuka pieniędzy nie tam gdzie trzeba
  • ~Ziemowit.
    (2016-08-13 15:30)
    Z dużej chmury mały deszcz,a pelikany wszystko połykają,cha cha cha.
  • ~ella
    (2016-08-10 23:45)
    a może należy się najpierw zastanowić jaka jest przyczyna tak niskich emerytur i dlaczego ci co przepracowali 20 lat mają się zrównać z tymi którzy pracowali 40 lat?
  • ~a ku ku
    (2016-08-09 07:36)
    Alik ! do budy !
  • ~67
    (2016-08-04 22:32)
    380 zł mundurowym do wypłaty a emerytom 11 zł.
  • ~pytacz
    (2016-07-20 21:20)
    Czy Jakub Borowski to syn Borowskiego z SLD?
  • ~an..el
    (2016-07-20 11:18)
    Podpina pod PKB , bo wie, że będzie coraz gorzej.Niech podepnie pod swoje podwyżki.
  • ~Dyzio
    (2016-07-20 09:00)
    PKB, średnia płaca, realna płaca, jakieś tam inne statystyki, którymi można dowolnie manipulować. Wszelkie zmiany powinny odnosić się do płacy minimalnej. Również płace polityków i urzędników. Proste i jednoznaczne, no ale byłoby trudno manipulować.
  • ~agata
    (2016-07-19 16:16)
    czy oni zdurnieli ja mam dostać ochłapy a oni nic nie robiąc takie wielkie pieniądze ludzie jak długo można to jeszcze wytrzymać
  • ~REALISTA
    (2016-07-18 16:29)
    UWIERZE KIEDY SIE TO STANIE. NARAZIE TO GADANIE I PISanie PO scianie , a moze kolejne sciemnianie. EMERYTOW KAZDY RZAD WYKOLOWAL . POZYJEMY ZOBACZYMY.
  • ~bpobzwr
    (2016-07-17 17:00)
    PiS przez obniżenie wieku emerytalnego czy 500 plus, dzieki któremu pijacy piją jeszcze więcej, Polska będzie w ruinie za jakiś czas....
  • ~and
    (2016-07-17 10:22)
    Rząd do więcej niż proponują związki zawodowe tak jak z najniższą płacą na przyszły rok rząd dał 2 tyś a związki proponowały mniej.
  • ~bocian
    (2016-07-17 09:48)
    Zwolennikom Po i nowoczesnej ustalic do wysokosci 880 zl i ani grosza wiecej
  • ~no tak
    (2016-07-17 08:48)
    Lenie dostana podwyżkę a ja jałmużnę ?