Emerytura już w wieku 56 lat tylko dla rolników

PSL przejęło prezydencki projekt dotyczący wcześniejszych świadczeń, bo priorytetowo potraktowano w nim elektorat ludowców . Jak znalazł na jesienne wybory.

wróć do artykułu
  • ~Włodzimierz L
    (2015-05-28 08:33)
    Więc kułak jest w rządzie i takie prawo do emerytury sobie wywalczył a co z innymi inni nie pracują dlaczego kułak przesiaduje w knajpie gdy ja zapierdzielam 12 godzin a on ile pracuje mam sąsiada więc pisze o tym co widzę 10 godzina a on raczy się z kumplami w knajpie więc o czym tu mowa o uczciwości kułaków nie na darmo JÓZEK ich gonił
  • ~stoczniowiec wydz K2
    (2015-05-28 08:19)
    URRA NA Chłopa

    Penie że, na chłopa ... właśnie za te ponadprzeciętne przywileje
    Pracuję od 1964 r w Stoczni i jeszcze nie omeg isc na emeryturę ( za rok )

    Rolnik mój znajomy z Rębiechowa pod Gdańskiem miał ok 20 ha , częsc sprzedał płaci KRUS niewiele ponad 200 zł kwartalnie na rodzinę z synami , synowymi i wnukami , razem prawie 20 osób
    Część ziemi sprzedał za wielkie pieniądze ( tereny obok lotniska ) resztę przepisał na córkę i ma ... emeryturę ( czy rentę /) rolniczą ok 2000 zł

    JA PO 51 latach pracy dostanę ok 1500 zł

    To jest ta Polska pieprzona solidarnosc
    O TAKE POLLSKE WALCYŁEM ...BOLEK ! banda kombinatorów
  • ~OKO
    (2015-05-28 08:14)
    hłopki z PSL powinni być zwalczani tak jak stonka i chwasty?azotoksem i kosą to dziadostwo razem z PO zniszczyło w P9lsce demokrację i ć praworządność,należy natychmiast zlikwidować KRUS
  • ~zsrr
    (2015-05-28 08:13)
    to smyk w brzuchu matki już emeryt
  • ~uraaaa na chłopaaaa
    (2015-05-28 08:04)
    Tak, bić chłopa!!! emerytury dla wojska - za stan wojenny, UB SB prokuratorom i 800 set tysięcznej armii urzędników!!! to jest sprawiedliwe !!!
  • ~czepiajew
    (2015-05-28 08:01)
    są jeszcze rolnicy ? słychać coś o frajerach i o farmerach-kapitalistach zgarniających pieniężne wsparcie czyli dotacje, jak leci ! tak po socjalistycznemu. ich produkty zaś jako wysoko przetworzone genetycznie i chemicznie na rynek trafiają już nie po socjalistycznych cenach i nie jest to jedynie zasługą szeregu pośredników !
    stanowczo należą sie mniejsze podatki i niższy wiek emerytalny za pracę w uciążliwych i niebezpiecznych warunkach.
  • ~Nawigator
    (2015-05-28 07:54)
    Ten Tuman ,,pośmiertnie " będzie niszczył państwo i ,, Następcę"!!
  • ~europejczyk
    (2015-05-28 07:32)
    Dużo wody na młyn a przecież wycofano się z tej ustawy prezydenckiej . Komorowski się wycofał z tejże ustawy a tu taka gaffa i Dziennik pisze o czymś co nie zaistnieje :) . To tak jak w kabarecie dwóch meneli opowiada sobie co by jeden drugiemu dał gdyby miał pieniądze :) Paradoksalnie jednym z "meneli " jest Mordasewicz który daje rolnikom ale w sferze marzeń . O tym to już nikt nie poprawia :)