Górnicy fałszowali papiery, by dostać emerytury? Rusza śledztwo

| Aktualizacja:

Wielka afera na Śląsku. Fałszywe dokumenty pozwoliły górnikom pójść na wcześniejszą emeryturę. Sprawą zajęła się prokuratura, a Katowicki Holding Węglowy wysyła do "emerytów" pisma, że mają wrócić do pracy.

wróć do artykułu
  • ~fagot
    (2013-10-09 09:12)
    Jak gornicy maja pracowac gdy rzad polski pozamykal im kopalnie?
  • ~~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-10-08 12:49)
    toosk zaczyna grilować hajerów i chwała mu za to, powinni j...ć do 67 lat jak każdy normalny obywatel anie wwieku 42 lat zacząć nowe życie jako ochraniacz czy inny niedołęga
  • ~t.runo
    (2013-10-03 13:28)
    Po komentarzach widać że do klawiatury usiadł jakiś ciul związkowy i broni swoich związkowych złodziei
  • ~mikon
    (2013-09-27 16:53)
    Dziś szczuje się na górników,jutro na nauczycieli,pojutrze na rolników itd.
    LUDZIE TO JEST CHORE BO DAJEMY SIĘ SZCZUĆ JAK PSY RAZ NA JEDNYCH RAZ NA DRUGICH ,jutro znów jakiś Pan rzuci nam nowinki niczym ochłapy dla psa i a My będziemy się żreć o te marne kąski
    Tymczasem tam gdzie biorą pensje liczone w setkach tysięcy,gdzie mają milionowe nagrody,gdzie uwłaszczyli się na majątku państwowym itd.śmieją się z nas że My zajmujemy się płotkami a rekiny robią co chcą.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-09-25 21:37)
    A mnie we wszystkich tych historiach z Kaczynskim w tle cieszy najbardziej fakt, ze...
    Kaczynski nie posiada potomstwa!!! To naprawde dobra wiadomosc dla przyszlych pokolen!!!
  • ~taka prawda
    (2013-09-25 21:19)
    A co tylko wolno Platformersom fałszować.

    Przykład płynie z gry od Tuska.
  • ~Mogul
    (2013-09-21 09:25)
    No prosze panie Duda! Czy pana to tez czeka? ciepla emeryturka, albo miejsce w Sejmie jak panskiego poprzednika. Jedna wielka sciema te tzw. zwiazki zawodowe, duzo ryczec malo robic!!!
  • ~pol anka
    (2013-09-20 19:42)
    popatrz KTOŚ, kolega SERYJNEGO Samobójcy grzebał w papierach kadrowych. Trza tego KTOSIA zgłosić w najbliższym Wydziale Ewidencji mieszkańców i nadać KTOSIOWI PESEL. Na przyszłość, może w innym regionie kraju zacznie działać
  • ~potłuk
    (2013-09-20 19:32)
    Kiedy ruszy proces prywatyzacyjny w Polsce?
    Myślę że to będzie po wyborach,...nowych.
  • ~hajer
    (2013-09-20 13:19)
    Znany przypadek związkowca Cz...go z Tychów ,zjeżdżał na dół kopalni nieistniejącym szybem . Po wykryciu krętactwa chcieli wywołć strajk z powodu stwierdzenia publicznego przez Pncyliusza.
  • ~starszy pan
    (2013-09-20 12:56)
    PANIE DUDA TYLKO OBALENIE RZĄDU UMOŻLIWI ŻYĆ POBRATYMCOM ZWIĄZKOWYM ,CZYLI ZŁODZIEJOM POSPOLITYM NA KOSZT OKRADZIONEGO SPOŁECZEŃSTWA . Znam związkowca ,który przed wyborami opijał sprawę z elektoratem i wygrywał wybory . Nastepne cztery lata biegły w spokoju i dobrobycie bez użerania się z np z naczelnym lub głównym. Zaczyna to brzmieć ZZ czyli zespół złodziejski.
  • ~diuk
    (2013-09-20 12:03)
    dopracownika patrz debilu jaki poziom zycia maja pracownicy panstw zachodnich To zwiazki wywalczyly ten poziom zycia pamientaj durniu to co maja to wydarli kapitalistom strajkami.
  • ~WADOWITA
    (2013-09-20 11:28)
    DLACZEGO JA MUSZĄ *********** DO 67 ROKU ZYCIA?
    CAŁY NARÓD ZAPIRDZIELA NA TE ZASRANE PRZYWILEJE GÓRNICZE!
    ZWIĄZKOWA MAFIA.
    SPRYWATYZOWAĆ KOPALNIE!!!
  • ~Szczerbosław Jadowity
    (2013-09-20 11:08)
    Do ~KINGA
    Czy w spółce się spółkuje?
  • ~pracownik
    (2013-09-20 11:04)
    "Działacze" wszelkich związków to największa banda złodziei i oszustów. Udają troskę o prawa pracownika żeby tylko samemu się nażreć. Wszelkie związki zawodowe powinny być zdelegalizowane, bo poza niszczeniem gospodarki i wprowadzaniem patologii nic innego nie robią. Święte krowy w każdym większym zakładzie
  • ~KINGA
    (2013-09-20 11:01)
    JA TAM PRACOWAŁAM W BIURZE W SPÓLCE WĘGLOWEJ I BĘDĄC NA NIEZŁEJ EMERYTURZE MAM SUPER DEPUTAT WĘGLOWY HA HA HA
  • ~Szczerbosław Jadowity
    (2013-09-20 10:48)
    Do ~Ewa
    A może się tak wypowiesz merytorycznie , czy chciałabyś aby działacze związkowi za palenie opon otrzymywali emerytury górnicze.
  • ~slazak
    (2013-09-20 10:46)
    A co na to pan Duda?
  • ~Szczerbosław Jadowity
    (2013-09-20 10:44)
    Panie Duda , toć to jawny atak na działaczy związkowych. Wzywam Pana do obrony prześladowanych przez PO i ZUS ludzi związku , przecież palenie opon jest równie szkodliwe jak budowanie wnęki na ścianie , albo prowadzenie pobierki spągu w silnym zapyleniu. Dym z opon jest tak samo szkodliwy jak zapylenie na ścianie .
  • ~krk
    (2013-09-20 10:40)
    pracodawcy dostali cynk od rzadzacych aby szukali hakow na zwiazkowcow ,polska rzeczywistosc.

Może zainteresować Cię też: