Tusk do Polaków: Wybierzcie OFE albo ZUS

| Aktualizacja:

Rząd chce nam dać możliwość wyboru ubezpieczenia w II filarze między OFE a ZUS. Wynika to z zapowiedzi premiera Donalda Tuska.

wróć do artykułu
  • ~xxmen
    (2013-06-12 09:57)
    Tusk możesz odpieprzyć się od prywatnych pieniędzy ludzi ??? bo widzę kolego że bardzo ci pasuje w ten czy inny sposób okraść tych ludzi którzy uczciwie to wypracowali __________ afeeeeeeeeeeeee wstrętne to i obrzydliwe.
    Następna kula ciągnąca PO na dno.
  • ~Obywatel Logik
    (2013-06-12 10:09)
    A dlaczego mam wybierać między tymi dwoma? Dlaczego do cholery wreszcie się nie odwalą od pieniędzy ludzi i zwyczajnie dadzą możliwość wypisać się z tego?
    Tu się kłania jawnie artykuł 286 kk.
  • ~Tofik
    (2013-06-12 10:15)
    Panie Tusk, ja wybieram trzecią drogę, odpieprz się od mojej kasy i zwróć mi kasę z odsetkami, którą do tej pory wpłacałem na ZUS i OFE.
  • ~edek
    (2013-06-12 10:20)
    Dlaczego mam wybierać między dwoma złodziejami?
  • ~tokaj
    (2013-06-12 10:22)
    Oczywiście udział Rostowskiego w spotkaniu Grupy Bilderberg nie miał na tę decyzję żadnego wpływu :))
  • ~Kreciuch
    (2013-06-12 10:32)
    Albo OFE albo ZUS nie ma co wybór po prostu genialny -_- Moje pieniądze, ja je zarobiłem i nic ci do tego cieciu!
  • ~WON
    (2013-06-12 10:57)
    ...by ZLODZIEJOM ZYLO SIE DOSTATNIO.
  • ~helenka
    (2013-06-12 10:58)
    o fe!!!
  • ~zosia
    (2013-06-12 11:01)
    Co ta bidulka sobie wyobrażała.Nigdy nikt nie traktował poważnie jego kandydatury,był tylko pożytecznym IDIOTĄ.
    -Wszystkie decyzje gospodarcze,rozgrywał na korzyść Niemiec,myślał że to docenią.W kraju zaś cała para poszła w PR,jesteśmy dzięki temu głupkowi rezerwuarem siły roboczej.

    -A pogłowie homo w kraju i tak mu nie wzrosło.
  • ~Witia
    (2013-06-12 11:10)
    PO jeszcze chce zrujnować ZUS z tego co widzę
  • ~Diogenes z Kaszub
    (2013-06-12 11:25)
    Donald dla wzrostu wielkości Niemiec - poświęcił byt i przyszłość 40 mln Polaków. Podczas gdy niszczył polskie stocznie - niemieckie dostawały dotacje. Żegluga niemiecka obrastała w siłę, dostając "zakazane" dofinansowanie.

    -Wykończył rybołówstwo i wiele gałęzi przemysłu. A wszystko dla Angeli,żeby jak wiernego psa poklepała po karku. A teraz każe wybierac ?
  • ~JOZIO BAK
    (2013-06-12 11:30)
    WYBIERZEMY -NOWY RZAD I NOWEGO PLEMIELA-
  • ~Jerzy
    (2013-06-12 11:56)
    Polska to kraj demokratyczny, masz pełną wolność w\boru od kogo chcesz dostać po mordzie, od Rycha czy jego kumpla Zbycha,
  • ~zatroskany o los Polski
    (2013-06-12 12:06)
    Każdy dzień trwania tego rządu to niepowetowane straty dla POLSKI I Polaków.Pogońmy to tałatajstwo gdzie pieprz rośnie. Buta, bezczelność, zadufanie, chamstwo i widoczne oznaki choroby psychicznej u Tuska są postawą aby jak najszybciej odsunąć obecną ekipę od władzy. Ratujmy co się jeszcze da uratować!!!
  • ~patriota
    (2013-06-12 12:18)
    Obłęd w wilczych oczach ,głupkowate miny,gadanina pod siebie oto cały Tusk.Jego czas już minął bezpowrotnie. Rozliczyć,osądzić i zapomnieć, że taka kreatura rządziła w naszym kraju.Zacznijmy wielkie sprzątanie po tych patałachach.
  • ~jasnowidz
    (2013-06-12 12:54)
    Wybierzmy nie OFE lub ZUS tylko ponownie naszego ukochanego dobroczyńcę, sło ńce Polski, pana premiera Donalda Tuska. Chcą tego miliony rodaków tylko udają ,że tego nie wiedzą.
  • ~CO?
    (2013-06-12 12:55)
    A czy zostaną ukarani ci - twórcy i gorliwi wykonawcy złodziejskiej ustawy emerytalnej - , którzy się nachapali jak świnie?
  • ~Roman
    (2013-06-12 13:01)
    Zamiast emerytury chcę dostać Rudego w swoje ręce...
  • ~kingA
    (2013-06-12 13:08)
    BRAWO 'patriota'

    TRAFNY WPIS - NIC DODAC, NIC UJAC!

    Uklony
  • ~kolos
    (2013-06-12 13:28)
    CO zabraknie im na nagrody na koniec roku, kolesie przeżyją nie martw się DONUś
    Zamiast na kawior Stefek zabierze was na szczaw.