• ~Oderwać POzostałych od koryta
    (2018-03-23 15:07)
    A za POprzedników LOT miał być zaorany. A wystarczy tylko nie kraść.
  • ~ DM1
    (2018-03-23 19:03)
    Najwyższy czas brukselskiego ry ża WEGo za mor RD Ę i na kola przed oblicze Ziobry!!! Czy dla PO=lactwa jest już opracowany program CELA+
  • ~Lubie latac LOT em , ale dwa silniki to jednoslad
    (2018-03-23 15:49)
    jak to jest? czy sam zasieg wystarcza, czy do lotow transatlantyckich wedlug prawa powinien byc four engine/ czterosilnikowy aeroplan, czy moze byc dwu. Zawsze zazdrosc mnie gnebi, gdy widze samoloty na lotnisku mniejszych panstw/ ;powiedzmy kur-dup li w stosunku do naszego a maja maszyny czterosilnikowe do lotow TRANSATLANTYCKICH/. Podobno musimy wtedy latac nie dalej od ladu jak godzine/ okolo 1000 km. Alw kaptain moze zmienic trase, np. leciec na skroty z powodu pogody, turbulencji, itp. I zwykle wylatujemy opoznieni, a zalatujemy na czas. tylko ze kasa za ryzyko nie wraca do pasazerow. Wiec p0o co sie tak spieszymy i dokad ? nigdy nie opisano tego wprost. A dziennikarze lataja za sensacjami , nie maja zadnego [pomyslunku i dbalosci.Dzieki i czekam na wiecej info. Na czym i na kim chcemy zaoszczedzic i dla kogo ? Przeciez nasze bilety nie naleza do tanszych, a obsada jest Full, ze wzgledow tradycjonalnych. pa calusow 122. Zrobcie zdjecie z duzego lotniska, to zobaczycie, ze transatlantyckie maszyny maja po cztery turbiny, chociaz u nas iobsluguja fajne dziewczyny./ nie kasowac
  • ~Prawdziwy i dumny Polak
    (2018-03-23 18:09)
    nie ma to jak amerykanskie samoloty , jak wiadomo europejskie samoloty to tz. zlom , i kazdy polak patryjotyczny wie ze i auta VW to zlom , mamy unie z USA to musimy ich wspomagac !!!!
  • ~Dotyczy postow juz zamieszczonych. Dziekuje.
    (2018-03-23 16:08)
    Nie kasowac/ Please
  • ~testowanie samolotów
    (2018-03-24 17:33)
    Trzeba dodać, że amerykańskie firmy lotnicze nie kupują tych eksperymentalnych samolotów zbudowanych z plastyku. Polska je testuje na Polakach, podobnie jak na Polakach testowane są ludobójcze szczepionki zachodnich karteli farmaceutycznych.
  • ~Leszek
    (2018-03-23 18:13)
    Mam zasady LOT -em nie latam ,ostatni raz w 1981 r ,to firma ,która lekceważy procedury i kończy jak kpt. Wrona na pianie zamiast wymienić przewód hydrauliczny zgodnie z procedurą
  • ~lu-cek
    (2018-03-25 15:44)
    Ale radocha i rewelacja, bo zakupiono kolejną wersję prototypu z dużą ilością usterek tego plastikowego samolotu testowanego w Polsce, który 2 dni temu wylądował awaryjnie w USA lecąc z Meksyku do Polski. To przecież coś w rodzaju plastikowego Trabanta z NRD.
  • ~Jan Kowski
    (2018-03-24 21:33)
    Ach ci przebrzydli , amerykańscy imperialiści ! Produkują ten swój lotniczy złom , a później przystawiając lufę pistoletu do głowy , wciskają go liniom lotniczym na całym świecie . Skaranie Boskie z nimi !