• ~lud
    (2017-04-05 09:13)
    .....oni nie kopali i czyścili.....Protegowana byłego premiera Jerzego Buzka (a później szefa Parlamentu Europejskiego z ramienia PO) –Teresa Kamińska przez lata mogła liczyć na wsparcie i ochronę najważniejszych polityków Platformy Obywatelskiej. Z państwowej spółki stworzyła intratny interes dla swoich najbliższych. Kiedy rządy PO–PSL przeszły do historii, CBA zatrzymało jej syna, który chciał wyłudzić miliony dotacji. Ale to dopiero początek – pisze na łamach najnowszego wydania tygodnika Warszawska Gazeta Mariusz Bach.
  • ~Al
    (2017-04-05 08:13)
    Jak skonczyli kopac rowy weszli w uklad z SB-kami, SLD, PO/PSL i zagrabili majatek narodowy i do dzisiaj zwalczaja PiS aby utrzymac swoje nielegalne majatki.
  • ~JANKA
    (2017-04-05 08:13)
    BLE , BLE , BLE - TAKIE KITY DLA NAIWNYCH . SAM BOLEK STWIERDZIŁ , ŻE PIERWSZY MILION TRZEBA ZAJUMAĆ , POTEM JUŻ Z GÓRKI . TE TZW REKINY TO SŁUPY WSI I SB . TYLE W TEMACIE , JAK SKOŃCZYŁ KULCZYK - KAŻDY WIE.
  • ~zuk
    (2017-04-05 10:56)
    Druta ciagli wszozom
  • ~Niekradek
    (2017-04-05 11:14)
    Do momentu aż zaczęli kraść
  • ~HVA
    (2017-04-05 08:31)
    Wydaje mi się, że nie wspomniano tu o podstawowej formy działalności tychże "geniuszy biznesu", typu Czarnecki czy Solorz - mianowicie o kapowaniu do UB, czyli komunistycznego Gestapo.
  • ~obcokrajowiec
    (2017-04-05 10:53)
    Zdumiewajace komentarze. Typowo polskie. Ciezka praca, wyksztalcenie, doswiadczenie zagranica zuplenie sie nie licza. Zazdrosc na kazdym kroku. Zaklada sie od razu, ze ludzie doszli do czegos przez uklady i kradzieze. Dopoki w tym kraju nastawienie sie nie zmieni, bedziecie wegetowali w dwoch pokoikach w blokach i narzekali na tych co was "oszukuja." A moze by samemy cos zrobic????
  • ~Czas rozliczyć
    (2017-04-05 09:33)
    Kopali dołki(pod innymi),czyścili kase (innym) i robili kokosy (sobie)!
  • ~wer
    (2017-04-05 08:41)
    mieli pomoc WSI więc się dorobili
  • ~ozon