• ~frank
    (2016-09-10 21:26)
    To nie banki, tylko wasza glupota. No moze nie glupota, ale chciwosc, chytrosc. Gdy bylo dobrze, to smialiscie, mowiliscie ze tylko glupi nie bierze frankow. Wez sobie kredyt w walucie kiribati, twoja inteligancja nawet nie wie, co to to jest i tyle kosztuje. Co jeszcze , moze do benzyny wam doplacic. Tylko w jakiej walucie? Moze w krugerandach w zlocie?
  • ~ela
    (2016-09-11 10:50)
    Szanowni,, frankowicze,,to wszystko przez waszą chciwość.Kiedy spłacaliście niskie raty,śmialiście się z tych ,którzy brali kredyty w złotówkach.Dlaczego teraz społeczeństwo ma pomóc wam w spłacie waszych kredytów? Kiedy wychodziliście na tym korzystnie jakoś nie słyszałam ,żeby chcieliście się dzielić ze społeczeństwem,więc radżcie sobie sami.
  • ~Macisław Płatow
    (2016-09-10 18:45)
    Ja Polski PODATNIK nie wyrażam zgody ,bym za CWANIAKÓW spłacał Ich długi. I tak Prezydent A. Duda za dużo dla Nich zrobił
  • ~miszcz
    (2016-09-10 21:03)
    Do roboty franki! Za glupote trzeba placic, umiesz czytac? Cos podpisal?
  • ~popieram PIS
    (2016-09-10 19:16)
    Dlaczego ja mam spłacać długi ludzi nie zaradnych? Prezydent i PIS mają rację, dłużnicy spłaćcie co nabraliście a społeczeństwu spokój dajcie. Każdy z Was - dłużników - wiedział że będzie musiał spłacić co nabrał.
  • ~j23
    (2016-09-10 19:57)
    gamonie zwane "frankowiczami" prosze isc do swetru bo to on dorobił się na waszej głupocie
  • ~mariola
    (2016-09-10 19:55)
    Jesli stopy procentowe pojda w gore i moj kredyt w PLN wzrosnie czy rzad takze mi pomoze? Mnie i milionom Rodakow? Wazniejsze jest podniesienie kwoty wolnej bo zyska kazdy a nie dopieszczanie tych ktorzy krzycza najglosniej. Proze skladac wnioski do sadu - jesli wygracie to zyskacie.
  • ~Pojawiają się na forum insynuacje - jakoby
    (2016-09-11 04:06)
    "frankowicze chcieli jakieś swoje finansowe zobowiązania przerzucać na innych"! ------------- Jest to ewidentne i bezczelne kłamstwo, które ma zwaśnić kredytobiorców o różnychg statusach i skądinąd wiadomo, że takie kłamstwa są masowo na zamówienie banksterów kolportowane w sieci!!! Natomiest nikt nie był dotychczas i nadal nie jest w stanie przytoczyć jakiejkolwiek wypowiedzi jakiegokolwiek "frankowicza", w której by się on czegoś takiego domagał!!! W której by choiaż sugerował, żeby cokolwiek "przerzucać na innych"! A skoro nie jesteście w stanie takiej naszej wypowiedzi ani tej swojej insynuacji udokumentować - to bądźcie chociaż na tyle uczciwi, żeby nie kłamać publicznie w żywe oczy! ----------- Jedyne, czego chcemy - to okiełznać nienasyconą i bezprawną pazerność bankowych bandytów - a zwracamy się w tej sprawie (na której pomyślnym rozwiązaniu skorzystają i wszyscy inni kredytobiorcy!!!) wprost do rządu - bo tylko rząd jest władny wziąć złodziei za mordę i przetrącić im lepkie łapska! A jaki jest to rząd - to się właśnie dzięki tej sprawie okaże!!! --- Oby szybko!!!
  • ~amatorzy
    (2016-09-10 20:46)
    sami sobie jesteście winni, kto na zdrowy rozum zakłada że przez 30 lat frank będzie stał tak samo, a teraz działania rządu się domagają "nie uważałeś jak robiłeś to rób jak uważasz" proste trzeba było myśleć jak nie pasuje pretensje do Pierdu on wam tak doradzał a teraz umywa rączki
  • ~papa