• ~Greg
    (2015-11-06 22:15)
    Nic wam się nie należy. nie rżnijcie głupa i nie udawajcie,że jesteście głupsi niż jesteście. Byłem jednym z was i choć nie uważam się mądrzejszym od większości, podpisałem umowę rozumiejąc, że wszystko zależy od wzlotu i upadku kursu franka. Kredyt spłaciłem. I nie zamierzam dokładać się do spłacania kredytów innych.Przykro mi...
  • ~emeryt
    (2015-11-06 20:19)
    Powoli ciemnota przekona się co znaczą obietnice pisiorów.
  • ~obiektywny
    (2015-11-06 20:39)
    To się nazywa majstersztyk. Naobiecywać w kampanii wyborczej rozwiązanie problemu kredytów frankowych po myśli kredytobiorców. Wjechać na ich plecach do Pałacu Prezydenckiego (1,5 mln głosów). Potem 3 miesiące ich mamić, żeby zagłosowali także na określoną partię w wyborach parlamentarnych, a po wyborach się wycofać. Pan prawnik wcześniej nie miał wątpliwości konstytucyjnych, a po wyborach już ma.
  • ~zxc
    (2015-11-06 20:02)
    Niech PiS sie przyzwyczaja bo bedzie tego wiecej. Zobaczymy jak sobie poradza z kolejnymi protestami, przeciez sa zawsze tak blisko ludzi
  • ~ENTER złośliwy ?
    (2015-11-06 20:58)
    Obiecanki -cacanki , a głupiemu stoi... Oddaliście głosy , teraz możecie się cmoknąc...
  • ~kamil
    (2015-11-06 19:49)
    Trzeba bylo brac w Euro,teraz placiliby 30% mniej,a uwierzyli Petru,powiescie go za j...przed Sejmem
  • ~kosiarz
    (2015-11-06 20:36)
    strasznie niecierpliwi ci frankowicze, rządu jeszcze nie ma a już pikietują. Bez przesady.
  • ~ciekawski
    (2015-11-06 21:32)
    No i macie swoją "dobrą zmianę", lemingi. Jakie to uczucie zostać wystrychniętym na dudka?
  • ~ms
    (2015-11-06 20:38)
    Panie Prezydencie czekamy na spełnienie obietnic.
  • ~teściowa
    (2015-11-06 20:32)
    Hej frankowicze !! co było dzisiaj na obiadek?? polski kawior, czyli kaszanka?!! Tfu!! niedobre.
    Sprzedawajcie swoje apartamenty, zanim komornik tego nie zrobi!! Przenoście się do ,
    teściowej na kozetkę !! kozetka, niestety, skrzypi, więc bzykać się będziecie tylko raz w tygodniu
    gdy teściowa jest w kościółku na nieszporach !!