• ~realista
    (2014-03-16 16:00)
    Po co te gatki za rok ukraińcy sami rozgonią tę hołotę z majdanu
  • ~LAS
    (2014-03-05 04:27)
    Zajęcie Krymu przez Rosję mogłoby mieć sens militarny dla Putina, ale przyłączenie Wschodniej Ukrainy do Rosji nie miałoby większego sensu. Putin musiałby przyjąć na siebie wszystkie ogromne długi zacofanej ekonomicznie Wschodniej Ukrainy. Oczywiście aneksja części Ukrainy doprowadziłaby Rosję do upadku gospodarczego z powodu izolacji ekonomicznej ze strony wszystkich państw świata. Musimy pamiętać, że od zakończenia II wojny światowej Rosja ( Związek Radziecki ) zaatakowała militarnie : Węgry, Czechosłowację, Afganistan, Mołdawię, Czeczenię, Gruzję, a teraz Ukrainę.
    Przyszedł więc czs, żeby w końcu usunąć Putina i przestawić Rosję na tory prawdziwej demokracji. A może teraz jest też najlepszy moment, żeby poprosić Putina o oddanie czarnych skrzynek i wraku samolotu, w którym zginął nasz prezydent Lech Kaczyński cztery lata temu...
  • ~rono
    (2014-03-04 19:21)
    Rzeczywiscie nie da sie czytac komentarzy w Dzjenniku,onecie i paru innych ! Ruscy opanowali Polski internet tak jak niemiaszki prase lokalna i lokalne radio ! ! !
  • ~putin
    (2014-03-04 18:35)
    Do wszystkich ruskich agentów. Job twoju mać :)
  • ~kola
    (2014-03-04 18:13)
    I co warto było umierać za ukrainę ?? Za Wołyń za UPA. Ukraińcy za Polaków du...y by nie nadstawiali. To tylko my jesteśmy tacy frajerzy.
    Ciekawe jak teraz Tusk z Kaczyńskim zrekompensują nam swoją kampanię wyborczą którą zrobili sobie na Ukrainie!!!
  • ~GERMANY I ICH RODZINY
    (2014-03-04 17:18)
    WIECIE SUKI POLSKIE ,ZE POMAŁU WIOSNA NADCHODZI !
    A MY GERMANY I NASZE RODZINY WIEMY ,GDZIE WÓWCZAS BEDZIECIE SZMATY SPACEROWAĆ JAK WIOSNA NADEJDZIE !
    I GDZIE UWIELBIACIE SIĘ SEX . PO GERMANSKU ZNCZY SEKS UPRAWIAĆ ?
    I CO WY NA TG TERAZ SUKI ? PRZED NASZĄ RODZINĄ GERMANSKĄ TERAZ NIE UCIEKNIECIE ,WIEMY JAKIE MIEJSCA ********** WIEDŻMY LUBICIE ODWIEDZAĆ, WIEC BĘDZIECIE SPALONE NA MAKSA !
    WIOSNĄ I LATEM I TAK GERMANY WAS DORWIĄ I WSTYDU NA ROBIĄ ,BO BĘDĄ DOSRYWAĆ *********** WIEDŻMOM Z KAŻDEJ STRONY NA WISNE I LATO DLA WAS SUKI POLSKIE TO ZACZNIE SIĘ PRAWDZIWE PIEKŁO W POLSCE! A GERMANY I NASZE RODZINY SIE WAMI TERAZ ZABAWIĄ NA CALEGO STRZELANIEM SUKÓW POLSKICH DO CELU ? I CO WY NA TO PIEPSZONE WIEDZMY POLSKIE ?
  • ~Bingo
    (2014-03-04 17:00)
    UWAGA! W polskim internecie działają bojówki FSB, których zadaniem jest szerzyć rosyjską propagande- vide "Polak"
  • ~Fakt
    (2014-03-04 16:48)
    @Alek - Slusznie przyznales ZES GLUPI - a ja jeszcze dodam ZES NIEKUMATY. POmatol - a to juz TRAGEDIA SKUNDLONEGO!
  • ~grazna
    (2014-03-04 16:28)
    Lepiej zeby Polska nie wyskakiwała przed szereg
  • ~Cyd
    (2014-03-04 16:08)
    Z tą Ukrainą to zakozaczyliśmy.Czarno widzę wdzięczność "rezunów".Oby nas znów nie połaskotali widłami jak przed laty.
  • ~Polak
    (2014-03-04 15:55)
    A ja tak jak wszyscy prawdziwi Polacy popieram Putina.
  • ~kaktus
    (2014-03-04 14:59)
    a co z ruchem bezwizowym do usa ?
  • ~rita
    (2014-03-04 14:57)
    Najpierw straszyliście nas wojną, teraz zakręceniem kurka. Dajcie sobie spokój.
  • ~ZENADA
    (2014-03-04 14:52)
    JAKIE EURO? UNIA EUROPEJSKA NAWET PALCEM NIE KIWNELA 10 DIEN WYRAZAJA OBAWY I ZANIEPOJOENIE.. SPRZEDADZA NAS TAK SAMO BANDA STARYCH, NIEZDOLNYCH DO WALKI BANKSTEROW.
  • ~gosc
    (2014-03-04 14:50)
    z sasiadem zza plotu zawsze trzeba w zgodzie zyc,nawet przedszkolak o tym wie.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-03-04 14:28)
    My Polacy nigdy niczego nie nauczylismy sie dobrze !!! najbardziej wsciekle komentarze ,
    najbardziej antyrosyjska propaganda IDZIE Z POLSKI , nie ludzmy sie ze robienie za psa dozorujacego
    interesy Wielkich I szczekajacego jak zostal wyuczony przyniesie biednemu psu pozytek,
    co najwyzej zaliczy kopa do budy jak przestanie byc potrzebny
    a JAK BIZNESY ZOSTANA JUZ SFINALIZOWANE Z ROSJA to najsmaczniejsze kaski beda dla
    wyrafinowanych pieskow francuskich , brytyjskich, niemieckich, amerykanskich
    I rzecz jasna rosyjskich , polski kundel podwinie ogon I bedzie warowal w budzie,
    NIE WKLADAJMY SAMI PALCOW W DRZWI ...
  • ~z sieci do sieci
    (2014-03-04 14:15)
    Putin o roli Zachodu w tak zwanych "ruchach narodowowyzwoleńczych" i rewolucyjnych w kontekście wydarzeń na Ukrainie oraz o laboratoriach badawczych:

    To też nic szczególnego. Można było doprowadzić do anarchii, przewrotu politycznego i rzucić kraj w chaos. Nasi partnerzy z Zachodu robią to nie po raz pierwszy. Siedzą za wielką kałużą, w Ameryce, niczym laboranci nad szczurami i prowadzą badania. Nie ma żadnego wyjaśnienia, czemu to robią.
    Może to wyjaśnić chyba tylko Lenin, który też - jak laborant - przeprowadził eksperyment na szczurach z gatunku Romanowych i w trakcie tego eksperymentu pozabijał je wszystkie co do jednego!!!

    Nie rozumiem tylko, dlaczego niewykwalifikowani i nie posiadający leninowskiego albo choćby radzieckiego certyfikatu laboranta rzeźnicy posłużyli się tą samą metodą i w swoim "laboratorium" uśmiercili szczury z gatunku Ceausescu!

    To stwarza poważne zagrożenie dla szczurów wszystkich innych gatunków, a do takiego zagrożenia nie możemy dopuścić!

    Howgh!!!
  • ~z sieci do sieci
    (2014-03-04 14:11)
    Putin o użyciu broni przez oddziały Berkutu na Majdanie i gdzie indziej:

    Może to były prowokacje? Pojawiają się i takie informacje. Wiem tylko to, co powiedział mi Janukowycz. A powiedział, że nie dawał rozkazu użycia broni, a nawet zaraz po podpisaniu umowy wycofał oddziały z ulic. Zadzwoniłem do niego i powiedziałem, żeby tego nie robił. Mówiłem mu, że będzie miał anarchię, chaos. Jak tylko to zrobił, zaraz przejęto jego biuro i zaczął się chaos, który trwa.

    Wiem tylko to, co powiedział mi Janukowycz. A powiedział, że nie dawał rozkazu użycia broni, a nawet zaraz po podpisaniu umowy wycofał oddziały z ulic. Zadzwoniłem do niego i powiedziałem, żeby tego nie robił. Mówiłem mu, że będzie miał anarchię, chaos...

    Wiem tylko to, co powiedział mi Janukowycz. A powiedział, że nie dawał rozkazu użycia broni... ...wycofał oddziały z ulic... ...Jak tylko to zrobił, zaraz przejęto jego biuro i zaczął się chaos...

    Ale nadal twierdzę, że wiem tylko to, co powiedział mi Janukowycz!!!

    Howgh!!!
  • ~z sieci do sieci
    (2014-03-04 14:05)
    Putin:

    działamy wyłącznie prawomocnie. Zawsze wspierałem normy prawa międzynarodowego. Jeśli ja podejmę decyzję o użyciu sił zbrojnych, to będzie ona prawomocna, także zgodna z normami prawa międzynarodowego. ..

    Zawsze wspierałem normy prawa międzynarodowego. Jeśli ja podejmę decyzję o użyciu sił zbrojnych, to będzie ona prawomocna...

    Jeśli ja podejmę decyzję o użyciu sił zbrojnych, to będzie ona prawomocna

    NASZE AGRESJE NA CZECHOSLOWACJE, NA WEGRY, NA AFGANISTAN, NA CZECZENIE I NA GRUZJE TEZ BYLY JAK NAJBARDZIEJ PRAWOMOCNE!
    HOWGH!!!
  • ~super rodzinka daleka wkracza teraz bujcie się suk
    (2014-03-04 14:01)
    germany pomga tamtej rodzine ,i dorwą te piepszone wiedzmy polskie ?
    testujemy samochód ?
    jak je dorwiemy te dwie wiedżmy to zdechną w tej robocie tu i tam !
    bedą spalone wszędzie bo zadarły szmaty ********** z dwoma rodzinami ,będą poniząne i upokażane na każdym kroku ,aż poczują na wlasej skurze ,co to jest upokażać się przed innymi ludzmi ? imocny bol bo nadal te rodziny cierpią !
    czyli suki po was bo zadarlisćie z dwoma dobrymi rodzinami ?
    ostreegalismy nie wtrącajcie się w tamte rodziny bo żle skończycie !
    agnieszko .o i tereso .o spalone całkowice suki bedziecie , bo rodzinka pomoze tamtej rodziee germanska i was wiedzmy dorwiemy ,gdzie kolwiek się showacie !

Może zainteresować Cię też: