• ~re: drobna uwaga
    (2010-10-14 17:21)
    Na twoim miejsu migdy w zyciu nie wsiadlbym do takiego wagoniku.
    Na pieszo bym zapieprzal.
    Nie chodzilbym tez do kosciola, bo papiez jest Niemcem.
  • ~Prus3
    (2010-10-15 07:52)
    Czegoś nie rozumiem...
    Metro w Wraszawie jeździ 15 lat. Ma w eksploatacji już dwa typy pociągów. Te najstarsze są w wersji radzieckiej ale i rosyjskiej. No i te hiszpańskie. Teraz jeszcze niemieckie. Ja samochód żadziej zmieniam a pociąg to teoretycznie kilanascie lat trwałości. Dodatkowo trzeba mieć zaplecze serwisowe na każdy model - przecież nie za darmo. W Paryżu na 14 liniach widziałem tylko 3 typy wagoników (w tym jedna bez obsługowy).
    Nowa władza w Warszawie - nowy kontrakt... a już rozumiem.
  • ~kiedy to sie sypnie i kto na tym korzysta?
    (2010-11-18 21:43)
    Na "kreche" ? Kto zaciaga coraz wieksze dlugi na glowy przecietnego podatnika? I kto z tego tytulu ma na kacie coraz wiecej pieniedzy? To samo bylo w Grecji, Hiszpani, Portugalii oraz Iralandii. We wszystkich przypadkach Niemcy korzystali i nadal korzystaja jednoczesnie nie zwiekszajac wlasnej krajowej konsumpcji,
    Jezeli ludzie w pore sie nie ockna to za dwa, trzy lata bedzie wielka klapa w kraju. Zycie ponad stan na kreche to nie jest recepta na szczescie. To coraz wiekszy stres, wzajamna wrogosc i wreszcie pentla na szyje.
    HGW dla pokazowki od kilku lat wpedza Warszawe w kolosalne dlugi podobnie jak to jest w innych miastach takich jak chocby Krakow.
  • ~Bubu
    (2010-10-20 21:16)
    i ze smakiem stylizowane . .. Podobamisi.
  • ~DZIAD POLSKI
    (2010-10-20 11:31)
    SPOKO, BĘDZIEMY NIMI JŹDZIĆ TAK JAK BĘDZIEMY JEŻDZIĆ NOWYMI AUTOSTRADAMI DO EURO 2012... PRZETARG OPROTESTUJĄ, WYKRYJĄ NIEPRAWIDŁOWOŚCI, ROZPISZĄ NOWE, POWOŁAJĄ KOMISJE, ITP, ITD, A PÓKI CO, BĘDZIEMY DALEJ JEŹDZIĆ STARYMI RUSKIMI (NA DRUGIEJ LINII METRA TEŻ). ZOBACZYCIE
  • ~Lobo
    (2010-10-19 15:55)
    Stojacy pasazerowie nie beda mieli sie czego trzymac.
  • ~dr.ozdek
    (2010-10-15 11:21)
    re: drobna uwaga
    ...a Jezus byl Zydem, wiedziales o tym?
  • ~waldek
    (2010-10-15 10:28)
    Dlaczego brak poręczy mocowanych do sufitu, przez cały wagonik??? Czego ma się trzymać pasażer, który stoi na wysokości środka krzesełek???
  • ~Kielczanin
    (2010-10-14 23:39)
    Zakup wielkich tramwajów Siemensa dla Budapesztu skończył się wielkim skandalem. Tramwaje nie spełniały warunków umowy (brak klimatyzacji itp.). Ostatecznie sprawa została załatwiona pod stołem, miasto zapłaciło tak jakby klimtyzacja była i jest OK.
    Może to nadzieja na łapówkę zachęciła decydentów do wymiany taboru.
  • ~drobna uwaga
    (2010-10-14 17:13)
    SIEMENS to nie jest niemiecka firma ale żydo-masońska.