• ~gosc
    (2012-12-27 12:13)
    bzdury.
  • ~niezależny=niesPOnsorowany
    (2012-12-27 12:21)
    naganianie na jakieś kolejne wcielenia amber goldów itp. goovien. dobra rada: uciekać z dużych akcji w niektóre małe akcje (ale nie bankruty) a do tego poprawić short ETFDAX (na spadek DAX) i niedługo zacząć kupować walutę.
  • ~Robnad
    (2012-12-27 12:27)
    w Tuska POmioty. nawet skarpetki z was ściągnie.
    PO pakiecie klimatycznym następny "wyrób" geniuszu Donalda T., jednolity patent europejski wykańczający juz do "bulu" nasz przemysł.
    o rozpierniczeniu pieniędzy na wyroby wyroboPOdobne nie wspominam("autostrady", stadiony, itp. ,itd.)
    służba zdrowia też niczego sobie. he, he.
    hucpa w wykonaniu małego POdwórkowca.
  • ~Panzer Division 1 Hermann
    (2012-12-27 13:39)
    Pierwsza i najważniejsza zasada :
    NIE WIERZ ŻADNYM EKSPERTOM , DORADCOM , BANKOM , RZĄDOWI.
    Oni nie chcą Twojego dobra, korzyści, tylko patrzą jak by tu do końca ściągnąć
    z ciebie skórę na żywca.
  • ~mig25
    (2012-12-27 17:36)
    nic na to nie poradzimy możemy tylko wyjechać za granice
  • ~elwi1992
    (2012-12-29 23:47)
    Praca dodatkowa dla każdego. 15 zł / h. Wprowadzanie danych na stronach www, wypełnianie ankiet internetowych. 3-5 godzin dziennie. Krótkie CV proszę kierować pod adres mailowy: agnescio@wp.pl
  • ~Antypis
    (2013-01-28 09:53)
    jak eksperci coś radzą to trzeba zrobić dokładnie odwrotnie
  • ~pomysleczas
    (2013-01-28 14:57)
    Ja zainwestowałam w fundusze inwestycyjne. Głosy aby trzymać w skarpecie zdecydowanie potępiam. Mam 33 lata i wiem że to co dostanę od Zusu nie przekroczy nawet 30% otrzymywanych zarobków. Jak zamierzacie żyć?
    Ja postanowiłem wziąć sprawy w swoje ręce oczywiście przy niewielkiej wiedzy nt. inwestowania postanowiłem oddać się w ręce profesjonalistów ale korzystając z bezpiecznej opcji lokowania pieniędzy. Skorzystałem przy tym z oferty banku PKO BP z obniżką opłat manipulacyjnych na wykup jednostek Funduszy. Pieniądze zaczęły pracować na moją przyszłość, a ja jestem spokojniejszy co do mojej przyszłość!
  • ~antoni
    (2013-02-26 19:01)
    Najlepszą lokata jest lokata w samego siebie.Na doktorantów z wiejskiej nie ma co liczyć.Po pierwsze primo-to we własne zdrowie. Po drugie primo-to inwestycja we własny warsztat pracy.Dobrobyt bierze się z pracy-jak by kto nie wiedział ! Po trzecie primo-zawsze słuchaj instynktu.Lepiej mniej ,ale cały czas (jeść naturalnie ).
    Jeżeli już masz zarobione pieniądze, to gratuluje, i teraz czwarte primo-nie strać !
    Jeśli chcesz pogadać to napisz:
    sztafetazdrowia@o2.pl
  • ~markus
    (2013-03-22 12:02)
    Moja firma cały kapitał w tym roku przeznaczyła na inwestycję w hale magazynowe. Chcemy przejąć halę w okolicach Warszawy - obserwujemy od kilku miesięcy bazę Jartomu. Nie pamiętam kiedy po raz ostatni wyceny były tak dobre - na pewno będziemy próbowali trafić maksymalnie opłacalną okazję. Oby się powiodło.