Pieniądze na dzieci obniżą wysokość zasiłków? Rządowy spór o program 500 plus

| Aktualizacja:

Resort rodziny i pracy zaczyna finalną fazę konsultacji programu 500 plus, czyli wypłaty dodatków na wychowanie dzieci. Kierownictwo resortu ma ruszyć w Polskę i zbierać uwagi do sztandarowej propozycji PiS we wszystkich 16 województwach. Potem po podsumowaniu uwag z konsultacji ostateczny projekt przyjmie rząd. Tymczasem wewnątrz gabinetu trwa spór o to, czy wypłata tego dodatku obniży wysokość dotychczasowych świadczeń.

wróć do artykułu
  • ~SOS..
    (2016-01-14 15:20)
    A co nam dala banda tuska i kopary przez 8lat tylko mordy przkreeeenty i ogulny SYF...
  • ~Bicznapis
    (2016-01-14 13:58)
    Mochery z obiecanek pisowskich błaznów zostanie wam tylko gow..o
  • ~Ferdek Kiepski
    (2016-01-14 10:58)
    Na mocnego fulla starczy...
  • ~fPiSdu z POmyjami
    (2016-01-14 10:56)
    taka prawda !!!.................Dramat w norweskim ośrodku dla uchodźców. Trzyletnie dziecko padło ofiarą gwałtu............... To POyeby chcieli nam zgotować !............. tuSSk , kopeć , WSI-szogun POd trybunał !!!
  • ~ojej
    (2016-01-14 10:46)
    Morawiecki i Gowin wydają się w tym rządzie najrozsądniejsi. Ale nie zazdroszczę rozliczeń ptzedwyborczych obiecanek. A tak przy okazji: co z podwyższeniem kwoty wolnej od podatku? To ważniejsza sprawa.
  • ~Gość
    (2016-01-14 10:08)
    Ja wiem, że MOPS-o biorcy będą bardzo niezadowoleni, ale niech zrozumieją wreszcie, że nie mogą mieć miesięcznych dochodów ok 3tys netto nie pracując, niż ci, którzy harują za najniższą krajową !!! Albo rybka, albo pipka !
  • ~j.e.b.a.ć derdzienniik
    (2016-01-14 09:59)
    j e b a ć ..............derdziennik.............m a n i p u l a c j a............q...rwy............ANTYPOLSKIE ODEBRAĆ WAM KONCESJE.........PIES cIE JE BA Ł tępy redaktorzyno !!!
  • ~TTT
    (2016-01-14 09:51)
    rozdawanie pieniędzy zawsze było szkodliwe, zwłaszcza jak sie ich nie ma :-)
  • ~Precz z SZOGUNEM-analfabetą i złodziejami z PEŁO
    (2016-01-14 09:36)
    złodzieje z peło+psl+petru.......................to złodzieje z peło za wszelką cenę chcieli nam sprowadzić do Polski muuuzu łmańskich terrorystów i to w dziesiątkach jak nie setkach tysięcy osobników

Może zainteresować Cię też: