• Banknoty 100 złotych
  4
  Unijna dyrektywa daje obywatelom prawo do otworzenia rachunku podstawowego, za który nie trzeba płacić. Ale bankom się do tego nie spieszy. Skrupulatnie wykorzystają półtora roku, które daje im ustawa.
 • Dlaczego warto nawiązać dialog z firmą windykacyjną?
  1
  Kontakt z firmą windykacyjną często kojarzy się negatywnie i postrzegany bywa nierzadko jako ogromny problem. Tymczasem dla dłużnika może to być szansa na pozbycie się kłopotów z zaległymi zobowiązaniami. Firmy zarządzające wierzytelnościami zawierają porozumienia z osobami zadłużonymi, pomagając im pozbyć się balastu w postaci długu.
 • Matka z dzieckiem i skarbonką
  5
  2
  31 października w wielu krajach świata, także w Polsce, obchodzimy Światowy Dzień Oszczędzania. W ramach Programu Tydzień dla Oszczędzania zaprezentowano wyniki IX edycji badań "Postawy Polaków wobec finansów". Wynika z nich, że oszczędzanie wciąż jest dla Polaków sporym wyzwaniem.
 • Franki szwajcarskie
  36
  72
  Helwecka waluta musiałaby się umocnić jeszcze o blisko 50 proc., żeby wypłacalność kredytobiorców walutowych była zagrożona. Także tych najbogatszych. Tak wynika z analizy danych m.in. NBP.
 • Pieniądze
  1
  Powierzając 10 000 zł bankowi, który zajął pierwsze miejsce w majowym rankingu lokat terminowych, możesz zyskać nawet 4 proc. w skali roku. O ile więc mogą wzrosnąć Twoje oszczędności? Sprawdzili to eksperci TotalMoney.pl!
 • Pieniądze
  1
  Dopiero rozpoczynasz przygodę z oszczędzaniem i nie chcesz podejmować zbyt dużego ryzyka? Możesz otworzyć konto oszczędnościowe. Zanim jednak to zrobisz, porównaj oferty poszczególnych banków. Choć żadne z kont nie przyniesie dużych zysków, to jak wynika z analizy TotalMoney.pl, różnice pomiędzy poszczególnymi ofertami mogą sięgnąć nawet 50 zł.
 • Mieszkanie
  Kawalerka to dobra propozycja dla singla, który chce kupić swoje pierwsze własne M. Warto jednak przed zaciągnięciem kredytu, dobrze przyjrzeć się ofertom bankowym, w końcu to dla nas finansowa decyzja życia! Które banki zaoferują najlepsze warunki w maju? Sprawdzili to eksperci TotalMoney.pl.
 • Bank
  2
  57 proc. osób korzystających z bankowości choć raz zmieniło usługodawcę. Powody? Atrakcyjna oferta konkurencji, podwyżka opłat, prowizji oraz mała liczba dostępnych bankomatów.
 • Mieszkanie
  1
  5
  Chcesz zostać właścicielem mieszkania, ale nie masz środków finansowych na pokrycie wkładu własnego? Podpowiadamy, co zrobić, żeby marzenie o własnym M, mogło się urzeczywistnić.
 • Pieniądze w słoiku
  11
  10
  Opłacone na czas rachunki, co miesiąc pieniądze na drobne przyjemności, koniec z zakupami na raty, pieniądze na rozwój i solidna poduszka finansowa – idealna sytuacja finansowa? Według T. Harva Ekera tak może wyglądać budżet każdego zarabiającego, niezależnie od wysokości dochodów! Trzeba tylko zachować złoty środek i kupić sześć słoików.
 • Banknoty 50 złotych
  1
  4
  Nie masz gotówki na realizację marzeń? Weź kredyt gotówkowy. Eksperci TotalMoney.pl porównali oferty dostępne na rynku i wybrali najlepsze. Zobacz, który bank pożyczy Ci pieniądze na najlepszych warunkach!
 • Karta zbliżeniowa
  15
  11
  Zapewne posiadasz w swoim portfelu kartę płatniczą, którą regularnie dokonujesz płatności. Czy możliwe jest, że ktoś ściągnie środki z twojego konta przy pomocy terminala obsługującego płatności zbliżeniowe? Czy taka metoda jest praktykowana przez złodziei? Odpowiedź znajdziesz w poniższym tekście.
 • Paweł Deląg

  Deląg o swojej karierze w Rosji: Nie utrzymałbym się w Polsce, więc za chlebem pojechałem za granicę

 • Julie Bishop i Mike Pence

  Chcemy więcej takich stylizacji i kobiet w polityce! Rewelacyjny look 60-letniej australijskiej pani minister. FOTO

 • Urszula Grabowska

  Apetyczne krągłości! Odmieniona sylwetka Urszuli Grabowskiej. FOTO

Zobacz więcej