• Polskie pieniądze
  3
  Styczeń to dobry czas na wdrażanie nowych planów. Jeśli w domowym budżecie mamy jakieś wolne środki, to warto pomyśleć o ich pomnożeniu. Bezpiecznym rozwiązaniem będzie założenie lokaty. Co prawda, niskie stopy procentowe powodują, że odsetki naliczane przez banki nie są obecnie – delikatnie mówiąc – najwyższe, mimo to jednak lepiej zarobić np. 3% w skali roku niż nic.
 • Mieszkanie
  Chcesz kupić swoje pierwsze M i myślisz o wzięciu kredytu na kawalerkę? Jeśli tak, to koniecznie zapoznaj się z grudniowym rankingiem kredytów hipotecznych, w którym eksperci TotalMoney.pl sprawdzili, który bank udzieli finansowania na najlepszych warunkach.
 • Pieniądze
  1
  Zwycięskie konto oszczędnościowe może przynieść posiadaczowi nawet kilkaset złotych zysku! Jeśli chcesz się dowiedzieć, który bank oferuje najwyżej oprocentowany rachunek, koniecznie zapoznaj się z najnowszym rankingiem TotalMoney.pl Eksperci porównywarki przyjrzeli się aktualnym ofertom.
 • Pieniądze
  Jeszcze parę lat temu nikt nie pomyślałby, że będzie można inwestować na tak różnorodne sposoby, z którymi spotykamy się obecnie. Eksperci TotalMoney.pl przyjrzeli się najbardziej nietypowym inwestycjom alternatywnym. Czy wiesz co znalazło się wśród nich?
 • Instalacja energetyczna
  1
  Ceny prądu i gazu spadną w przyszłym roku. Nie ma jednak co spodziewać się ulgi dla naszych finansów - rachunki będą mniejsze tylko o kilka złotych.
 • Pieniądze
  2
  Warto dokładnie przeanalizować warunki kredytu samochodowego, ponieważ różnice między poszczególnymi ofertami mogą być bardzo duże. Widać to wyraźnie w grudniowym rankingu kredytów samochodowych przygotowanym przez ekspertów porównywarki TotalMoney.pl. Dotyczy to zarówno finansowania aut nowych, jak i używanych.
 • Pieniądze
  2
  Grudzień to czas zwiększonych wydatków związanych ze świętami i nowym rokiem. Jeśli nasz budżet domowy nie podoła tym przedsięwzięciom, to warto, zanim udamy się po wsparcie do banku, przeanalizować dokładnie oferty banków. Z rankingu kredytów gotówkowych przygotowanego przez ekspertów TotalMoney.pl wynika, że różnice między ofertami banków mogą być naprawdę duże.
 • Pieniądze
  1
  1

  Grudzień to miesiąc wydatków. Lwia część z nich to wydatki na gwiazdkowe prezenty, dlatego eksperci TotalMoney.pl postanowili podsunąć pomysł na niebanalny prezent, czyli lokatę terminową. Sprawdziliśmy, jaki bank oferuje najkorzystniejsze lokaty w kwocie 5 000 zł. Może któraś z nich ucieszy obdarowanego?

 • 5
  9
  Ogrzewanie już włączone, a Polacy jak co roku muszą liczyć się z tym, że dużo zapłacą za ciepło dostarczone do swoich mieszkań. Dlaczego tak się dzieje? Co składa się na całkowity koszt ogrzewania i dlaczego płacimy za nie także wtedy, kiedy jest ciepło?
 • Świnka skarbonka
  1
  20
  Prawdopodobieństwo wygrania dużych pieniędzy czy otrzymania niespodziewanego spadku jest niewielkie, dlatego jeśli chcemy mieć duże oszczędności, to po prostu musimy sumiennie przez dłuższy czas odkładać drobne kwoty. Wydaje Ci się, że trudno to zrobić? Mamy dla Ciebie kilka wskazówek.
 • Matka z dzieckiem przy laptopie
  2
  Niektóre sytuacje życiowe kobiet mogą stanowić przeszkody w korzystaniu z usług finansowych. Mamy na myśli głównie kwestię pobierania zasiłków chorobowych związanych z ciążą, zasiłków macierzyńskich czy alimentów. Czy otrzymując któreś z tych świadczeń można liczyć na kredyt?
 • Mieszkanie
  1
  Kupiłeś mieszkanie na kredyt, a teraz chcesz z tego zrezygnować, bo zmieniasz miejsce zamieszkania albo powiększa Ci się rodzina? Zastanawiasz się, co możesz zrobić z mieszkaniem, które jest obciążone hipoteką? Sprawdziliśmy wszystkie możliwości.