• Pieniądze
  1
  Potrzebujesz dodatkowych pieniędzy? Przychodzimy z pomocą! Eksperci porównywarki finansowej TotalMoney.pl przyjrzeli się bliżej kredytom gotówkowym dostępnym na rynku. Dzięki porównaniu ofert różnych banków i wyborowi tej najlepszej, można zaoszczędzić nawet 1 000 zł w całkowitych kosztach oraz 50 zł w co miesięcznej racie do spłaty. Który bank został lutowym zwycięzcą?
 • Pieniądze
  3
  W styczniu dużo osób robiło listę postanowień noworocznych. Jednym z częściej powtarzających się postanowień było budowanie zabezpieczenia finansowego. Jeśli, choć chciałeś, to jeszcze nie zacząłeś realizować swojego planu lub już chcesz z niego zrezygnować, to podajmy Ci pomocną dłoń. Poniżej przedstawimy ranking kont oszczędnościowych, z którego dowiesz się, które z nich przyniesie Ci największe zyski. Zajrzyj koniecznie!
 • Minister Elżbieta Rafalska
  4
  3
  Resort pracy m już gotowy wniosek, jaki trzeba będzie złożyć, by otrzymać 500 złotych na dziecko. Oto, jak wygląda ten dokument.
 • Pieniądze
  2
  3
  Zastanawiasz się, na jakiej lokacie możesz zarobić najwięcej? Czy będzie to 3-miesięczna z wyższym oprocentowaniem w skali roku, a może 6-miesięczna z niższym? Cenne wskazówki i odpowiedź na powyższe pytanie znajdziesz w najnowszym rankingu lokat przygotowanym przez ekspertów TotalMoney.pl. W którym banku możesz liczyć na atrakcyjne oprocentowanie?
 • Polskie pieniądze
  9
  3
  O pomyśle wprowadzenia do polskiego prawa klauzuli obejścia prawa podatkowego debatowano już w rządzie wiele razy, teraz na tapetę wziął go PiS. Chce, by klauzula pojawiała się w ordynacji podatkowej. Miałaby dotyczyć firm, w których korzyść z uszczuplenia należnego podatku przekroczyłaby 100 tys. złotych.
 • Polskie banknoty
  1
  Osobom prowadzącym działalność gospodarczą tak samo, jak osobom pracującym na etacie, przysługuje prawo do zasiłku chorobowego oraz macierzyńskiego. Od 1 stycznia 2016 roku obowiązują nowe zasady ustalania wysokości tych świadczeń. Już nie tak łatwo będzie uzyskać najwyższą kwotę zasiłku.
 • Samochód na światłach
  1
  W styczniu szukaliśmy najkorzystniejszej oferty kredytowej na zakup Alfy Romeo MiTo.  Jak się okazało najkorzystniejszą ofertę zarówno dla klientów kupujących nowe auto, jaki i dla tych, którzy kupują używane, przygotował Getin Bank.
 • Pieniądze, banknoty stuzłotowe
  9
  2
  Gdzie najlepiej pożyczyć 5 tysięcy złotych na rok? Ze styczniowego rankingu kredytów gotówkowych TotalMoney.pl wynika, że różnice między bankami są znaczące, a najlepiej zrobią Ci, którzy swoje kroki skierują do Alior Banku. Gdzie jeszcze pożyczymy na korzystnych warunkach?
 • 1
  3
  BOŚ Bank został zwycięzcą styczniowego rankingu kredytów hipotecznych TotalMoney.pl, oferując najkorzystniejsze warunki  finansowania zakupu 42-metrowego dwupokojowego mieszkania w Łodzi. Kredytobiorcy powinni też zainteresować się ofertą ING Banku Śląskiego i Banku BPH. O szczegółach finansowania przeczytasz poniżej.
 • Polskie banknoty
  1
  Styczeń nie przyniósł większych zmian w ofercie kont oszczędnościowych. Tylko klienci Banku Millennium mogą być niemile zaskoczeni obniżką oprocentowania o 0,3 pp. Jeśli chcesz się dowiedzieć, z oferty którego banku warto skorzystać w styczniu, to zapoznaj się z naszym rankingiem.
 • 11
  Coraz chętniej zmieniamy dostawcę energii: w zeszłym roku zdecydowało się na to o jedną trzecią gospodarstw domowych więcej niż w roku 2014. Mimo to trudno mówić o silnej konkurencji na rynku. Ta dopiero się rodzi
 • pieniądze złoty banknoty
  14
  5
  Resort rodziny i pracy zaczyna finalną fazę konsultacji programu 500 plus, czyli wypłaty dodatków na wychowanie dzieci. Kierownictwo resortu ma ruszyć w Polskę i zbierać uwagi do sztandarowej propozycji PiS we wszystkich 16 województwach. Potem po podsumowaniu uwag z konsultacji ostateczny projekt przyjmie rząd. Tymczasem wewnątrz gabinetu trwa spór o to, czy wypłata tego dodatku obniży wysokość dotychczasowych świadczeń.