"Top Employers Polska 2011" : Ogłoszenie laureatów 2 edycji
17 marca br. w hotelu InterContinental odbędzie się uroczysta kolacja podczas której zostaną wręczone nagrody Top Employers Polska 2011.
- Wyniki drugiej polskiej edycji Top Employers - znamy Laureatów
- Tak pracodawcy dbają o pracowników
- Rozpoczął się projekt Top Employers Polska 2012
- Matura bez bólu >>
Pogoda
POLSKA
Niedziela 2012-05-27

temp. min 3°C max. 22°C
opady:
śladowe opady
Twoje miasto:
Program TV
Sprawdź program swojej ulubionej stacji:
To druga polska edycja projektu prowadzonego na całym świecie od 20 lat. W ubiegłym roku nagrody otrzymało 14 firm. W tym roku do procesu certyfikacji przystąpiło 20 organizacji. Grono niezależnych ekspertów oceniło według międzynarodowych standardów politykę tych firm w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi. Podczas gali dr Antoni Ludwiczyński omówi znaczenie bycia dobrym pracodawcą w Polsce. Uroczystość poprzedzi konferencja prasowa. Partnerami są: Dziennik Gazeta Prawna, Pracuj.pl , Personel i Zarządzanie, Deloitte oraz Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami.
“Badanie zapewnia wysokiej jakości wgląd w pozycję organizacji, jak również jest potwierdzoną metodą przyciągania, utrzymywania i angażowania pracowników. Szczególnie młodzi, wysoko wykształceni profesjonaliści uznają certyfikację za dowód bycia dobrym pracodawcą i przywiązują do niej wagę, kształtując swoją przyszłą karierę." - mówi Magdalena Kusik, project director, Top Employers Polska.
Najlepsi pracodawcy w Polsce!
Zobacz Galę na żywo!















































~gość2011-03-25 12:43
Przeczytajcie najpierw jak jest robione badanie, i dopiero można coś powiedzięć. Nie jest to poparte napewno żadnym badaniem pracowników, bo wystarczy pracować w danej firmie i wiemy czy pracodawca jest Top tak jak jest opisywane, czy też nie. A ja wiem że nie jest Top, i ludzie którzy się zwalniają też wiedzą że nie ejst Top. Dobry PR ten konkurs.
Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!