• ~mjk
    2015-02-20 09:10
    Jak człowiek ma doczynienia z tymi "geniuszami" z firm rekrutacyjnych to sięnie dziwi, że tworzą takie idiotyczne zestawienia! 5512 brutto – pediatra - ha ha ha, chyba na 1/2 etatu w jakiejś zapadłej dziurze. Wszyscy lekarze, których znam zarabiają powyżej 10 tys miesiecznie na rękę. Oczywiście lekarz jak gornik poda tylko podstawową z 1 miejsca pracy o wypłacie za spanie w pracy soborta z niedzielą za które weźmie drugie tyle już nie wspomni. Tak samo 6500 zł – sztygar. Jeszce nie widziałem sztygara bez własnej chałupy. Ja brutto mam więcej, moja żona pracuje choć zarabia niewiele, (żony górników nie pracują) ale na własny dom za cholerę mnie nie stać. Podobnie te wszystkie płace rzeźnikow, masarzy, budowlańców, kierowców TIRów - Oficjalnie najniższa krajowa, pod stołem 2, 3 i wiecej razy tyle.
  • ~Miecio Struś, kl IVb
    2015-02-20 09:18
    PO = totalne i bezczelne oszustwo
  • ~Henryk Lewandowski
    2015-02-20 09:41
    Ogólny obraz zamożności pracujących Polaków (na podstawie danych GUS) jest bardziej interesujący: np. w roku 2013 na 14 327 500 osób zatrudnionych w Polsce aż 13 711 200 (czyli 95,7%) pracowało w firmach (lub instytucjach), w których przeciętne wynagrodzenie było niższe od minimum socjalnego brutto (tj. od 4856,- zł.) obliczonego przez Instytut Pracy i Spraw Socjalnych dla czteroosobowej rodziny pracowniczej. W tej liczbie 249 400 osób zatrudniały zakłady pracy, w których średnie wynagrodzenie było niższe nawet od minimum egzystencji brutto (czyli od 2561 zł. miesięcznie), a 448 000 osób pracowało w firmach, w których średnia płaca była wyższa od minimum egzystencji (brutto) tylko o 2 złote.
  • ~Jacek
    2015-02-20 09:13
    A ile zarabiasz ty co głupoty wypisujesz np. LIS i nie tylko.
  • ~Nick
    2015-02-20 10:01
    No to rozumiem juz chyba dlaczego wszyscy mlodzi chca z Polski uciekac. Jestem inzynierem i pracuje zgodnie z wyksztalceniem i mam brutto w przeliczeniu okolo 16 tys 14 razy w roku. A ceny tutaj niewiele wyzsze, niektore nawet nizsze.
  • ~docent vinnetou
    2015-02-20 08:45
    jaja,kapitan statku od 6-8tyś $ m-cznie.Kompletne bzdury
  • ~ocenzurowany ślązak
    2015-02-20 09:42
    To zestawienie pisał jakiś totalnie PO..bany pajac. Minął się z rzeczywistością o całe 180 stopni. Było by dobrze aby napisał także ile zarabiają POlitycy, pismacy tacy jak on, dziennikarze TV tacy jak osławiony K Durczok, i wiele wielu innych o których ten nieudacznik zapomniał.
    @:~mjk2015-02-20 09:10 Ja brutto mam więcej, moja żona pracuje choć zarabia niewiele, (żony górników nie pracują) ale na własny dom za cholerę mnie nie stać.
    Trzeba oszczędzać a nie przejadać wszystko co zarabiacie. Moi znajomi i córki wszyscy pobudowali własne domy, nie są sztygarami i jakoś dają rady. Wymaga to jakichś wyrzeczeń. Trzeba tylko chcieć.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    2015-02-20 09:22
    Agenci CBA obejrzą zegarek Kamińskiego. Bo minister "zapomniał", że ma takie cacko...
    Michał Kamiński, minister w Kancelarii Premiera, pochwalił się złotym zegarkiem Paul Picot wartym 37 tys. zł. Teraz drogą zabawką zainteresowało się Centralne Biuro Antykorupcyjne, bo doradca rządu Platformy Obywatelskiej nie wpisał zegarka do wcześniejszych oświadczeń majątkowych. Zrobił to dopiero, gdy znalazł pracę u boku Ewy Kopacz...
  • ~Mana
    2015-02-20 08:54
    A ile zarabia największy kłusownik co dokarmia dziki na Podlasiu?
  • ~v2
    2015-02-25 14:58
    ochyda kraj