• ~POidioci
    (2014-10-29 09:20)
    no to w polsce pracownik będzie dziennie przechodził dystans z ponad 20 km za 4 razy mniejsze pieniądze niż u niemca darmowy transport to pewnie jakiś ferdek z przeładowanym busem, ale na to musieli się zgodzić jacyś POlitycy a są za jakiś czas wybory, POzostaje mieć nadzieję że te 2000 pracowników to jacyś olimpijczycy z dobrymi butami albo niech od razu zbudują cmentarz obok tego amazona, POidioci guru was znowu zdradził o świcie ale z tvnu się tego nie dowiecie
  • ~glews
    (2014-10-29 10:21)
    robol, czy słyszałeś, że w związku Z drenowaniem rynku pracy rosną zarobki? Zmierz sobie temperaturę! Radzę mniej mówić a więcej myśleć i wyciągać wnioski!
    Zmowy płacowe między pracodawcami w Polsce, to norma! Pensje idą w górę może w działach IT i finansach, ale w logistyce i handlu mamy najniższe! Tam gdzie wkład Twojej wiedzy jest minimalny, tam są najniższe zarobki! W POlsce jest nadwyżka roboli a nie ma pracowników z wysokimi kwalifikacjami!
  • ~kapral
    (2014-10-29 13:47)
    WOW! Amazon oferuje 26 dni płatnego urlopu na umowę o pracę. Nieprawdopodobne.
  • ~wert
    (2014-10-29 08:24)
    nowa plantacja niewolników dla jankesów za 1500 złotych he he he
  • ~dezawi
    (2014-10-28 20:11)
    Jestesmy tanią kolonią dla ,,padlinozercow" z zagranicznytm kapitałem.I tyle w temacie.mądralo..poczekaj kiedys i ciebie toi dosięgnie.
  • ~mucia
    (2014-10-29 09:21)
    faszysci amerykanscy razem zklerem watykanskim ogłupia barany doi ich niemiłosiernie ale bogobojnie śmierc faszystom to oni rozpetali piekło naukrainie śmierc gnojom ameryki
  • ~normalny
    (2014-10-29 00:29)
    luzik pracowałeś w firmie z kapitałem amerykańskim na innym stanowisku niż menager
  • ~bardzo proste
    (2014-10-29 10:41)
    Czy w POlsce w umowie o pracę będzie zakaz zdradzania "tajemnic" firmy?
  • ~luzik
    (2014-10-28 18:10)
    Czy ktoś kogoś zmuszał by się tam zatrudnił? Nie? To o co chodzi. Wiem odezwą się głosy, że pracują za psie pieniądze ale pomyślcie, że ktoś kto u prywaciarza zarabia marnie, może sobie poprawić warunki i odejść, dostanie podobną pensję, posiłki za 1 zł, do tego darmowy dojazd, wszystkie przywileje socjalne, opłacone składki, odprowadzone na czas podatki, urlopy zgodnie z KP. Jeśli nie będzie tam dobrze, zaraz wszyscy porzucą tam pracę i wrócą do prywaciarzy. A może prywaciarze w związku z odejściem pracowników poprawią warunki pracy, socjalu i płacy.
  • ~ja
    (2014-10-30 09:25)
    co to za nagonka na amazona??? Ludzie, kto ma oczy niech popatrzy, w jakich warunkach oni pracują - BAJKA! Toalety mają pewnie czystsze niż w sejmie ;) Założe się, że wielu im teraz zazdrości... Zobaczcie, co macie w swojej firmie i czy na pewno lepiej...