• ~dixi
    (2014-10-23 00:01)
    Nic dziwnego:dzisiejsi młodzi ,wykształceni z dużych miast poza stukaniem w klawiaturę komputera i siedzeniem godzinami w internecie niczego konkretnego nie znają i nie umieją zrobic.Poza internetem, facebookiem i komputerem istnieje jeszcze sporo realnego świata.
  • ~Jacko
    (2014-10-23 00:08)
    to niech mnie zatrudni Dorota Kalinowska skoro tak pisze !
  • ~fizyczny
    (2014-10-23 09:22)
    jak się nazywasz pytam, a młody zaraz zaraz i szuka w laptopie, takich matołów TUSKOMATOŁ nam zostawia i co się dziwicie gdzie fachowcy.
  • ~nieanalityk
    (2014-10-29 07:33)
    Powinna być wysoko opłacana zdolność wytwarzania dóbr materialnych!Siedzenie na stołku i spekulowanie niczego nie wytwarza!Nie można w nieskończoność mieszać łyżeczką w szklance herbate bo ona już słodsza nie będzie!Liczy się konkretna treść!
  • ~gggrt
    (2014-10-24 22:47)
    ciekawe skad te stawki?? chyba z kosmosu :)
  • ~psychiatra Antoniego
    (2014-10-24 13:52)
    Masowa produkcja miernych absolwentów skutkuje.
    "dyplom" to dzisiaj zdewaluowane pojęcie nic nie znaczące.

    Zarobki powinny zależeć od jakości, przydatności pracownika. Dobry ślusarz jest wart więcej niż nie jeden z tzw. "dyplomem".
  • ~skryba
    (2014-10-23 22:53)
    W czasie wojny "pod mur" szli przede wszystkim polscy inteligenci, zwłaszcza opluwani dzisiaj humaniści. Obecnie znaleziono na nich inną metodę. Równie skuteczną co w latach 1939-1945.
  • ~Pracodawca
    (2014-10-23 19:49)
    Do dr. Smoleńskiego. Chłopie widocznie twoje wykształcenie jest marne bo ja nie płacę za tytuły tylko za efekty pracy.
  • ~Jan
    (2014-10-23 19:43)
    Przywrócić normalność, teraz kasę mają ci którzy się skutecznie rozpierają np.
    mundurowi, lekarze, cały niewydajny wymiar sprawiedliwości, samorządowcy itp.
  • ~Naparstek
    (2014-10-23 19:41)
    Może będą ogłoszenia
    : Zasadnicza Szkoła Zawodowa ogłasza nabór na przyuczenie zawodów magistrów i doktorów nauk.