• ~Polski patriota
    (2013-12-23 13:12)
    Ta bezrobotna holota to wielkie finansowe obciazenie dla budzetu panstwa polskiego. Gyby posiadali choc troche patriotyzmu, to poszukaliby sobie jakiejs pracy w Wielkiej Brytanii, czy tez w Niemczech. Mogliby tez tam zyc z zasilkow socjalnych.
  • ~leming
    (2013-12-23 13:23)
    Bezrobocie w POlsce znowu rosnie, wiec nalezy z calom odPOwiedzialnosciom nadal POpierac Donalda Tuska. POlskie lemingi ! Na czesc Donalda Tuska Premiera i PIlkarzyka ! HIp1 Hip! HURRAAAAAAA!
  • ~emigrant
    (2013-12-23 13:31)
    Dla "Polskiego patrioty" : Polscy bezrobotni nie znajda pracy w W.Brytanii i w RFN, bo tam nie ma nieograniczonej liczby zmywakow, a przy tych zmywakach, ktore tam sa, to juz stoja jak nie Polacy, to Ukraincy. W W.Brytanii i w RFN jest praca dla inzynierow i technikow znajacych nowe technologie, a tych nowych technologii polscy bezrobotni nie znaja, gdyz polski premier Donald Tusk nie zainwestowal ani w polska oswiate, ani w polskie szkolnictwo wyzsze, ani tez w nowoczesne technologie. Pociesz sie tym, ze polski premier Tusk zainwestowal w futbol. Futbol co prawda daje prace tylko niewielu najlepszym pilkarzom, ale za to ta cala reszta moze sie do woli onanizowac futbolem i odczuwa to jako zdarzenie pozytywne. Dlatego w sumie Polska znowu wychodzi na zero i za to powinienes byc wdzieczny polskiemu rzadowi premiera Tuska.
  • ~KU PRZEPASCI
    (2013-12-23 13:32)
    DOKAD TA BANDA ZMIERZA?
  • ~Janek
    (2013-12-23 13:51)
    W styczniu wzrosło ale nieznacznie.
    W lutym nieco wzrosło ale nieznacznie.
    W marcu i kwietniu wzrosło nieznacznie.
    W maju, czerwcu itd to samo...
    W grudniu wzrosło nieznacznie bo to Polska właśnie.
    Nieznacznie nic nie znaczy.
  • ~klomb
    (2013-12-23 13:55)
    Polscy uzdrowiciele po okrągłym stole oddali nasz przemysł i handel w łapy Zachodnie , za rynki pracy i bezwizowe przemieszczanie się. jednocześnie 2 miliony Polaków wyemigrowało na zmywak lub na budowę i rynek się zapchał. Ci co pozostali przez 20 lat jakoś funkcjonowali , ze środków UE, a budżet się dopinał po sprzedaniu następnego Banku czy Zakładu.Jednak wszystko kiedyś się kończy , a 2 biliony długu zostanie dla kilku pokoleń do spłaty. Ci co byli przy korycie to nieżle się wspinali na szczyt, ale wciągnęli drabinę i nikt więcej się już nie wdrapie.
  • ~w-1
    (2013-12-23 14:02)
    Polska rośnie w siłę a ludzie żyją w wielkim dobrobycie! tak było, do czasu gdy zjawiły się pętaki z solidarności
  • ~ZSL+PełO to k r y m i n a l n a mafia
    (2013-12-23 14:57)
    UB-ekistan PO-dle się mści na POLAKACH za ujawnianie afer g o s p o d a r cz y c h (czytaj ZŁOdziejstwa zabezpieczającego r e s o r t o w e dzieci na kilka POkoleń do przodu w GRUBY szmal
  • ~fakt
    (2013-12-23 15:00)
    BRAWA DLA 'emigranta'

    POlska produkuje masowo BEZMOZGOWCOW!
  • ~banda RUDEGO to UB-ekistan
    (2013-12-23 15:38)
    PIJANA wpadła mercedesem...

    r e s o r t o w e dzieci...Izabela C. to inaczej Izabela Chmielewska córka Stanisława Chmielewskiego , podsekretarza stanu w ministerstwie sprawiedliwości, właścicielka firmy prawniczej Promis-Lex.