• ~elektryk
    (2013-01-04 14:30)
    rere do wykształcony wyborca
    Właśnie swoim wpisem pokazałeś jaki jesteś wykształcony , jaka ciemnota bije z twojego nawalonego łba.Właśnie tak uczyli ciebie opluwać i lżyć na innych.
    w/g ciebie kto nie za PO ten debil???
    Mylisz się ,jest wielu polaków mądrych ,wykształconych ludzi /w przeciwieństwie do ciebie / którzy wcale nie popieraja złodziejstwa po-papranych kolesi ,tylko popierają prawych ludzi m.in. PIS.
    Zweryfikuj swoje poglądy lepiej wyjdziesz na tym , niż na opluwaniu , bo za parę lat możesz obudzić się z ręką w nocniku...
  • ~Makgajwer
    (2013-01-04 17:11)
    Najbardziej stresującą czynnością z poziomem stresu 100, jest wysłuchiwanie bredni Kaczyńskiego, Macierewicza, Błaszczaka, Brudzińskiego i przestępcy Rydzyka. Wsłuchiwanie się w mowę pozostałych moherowo-pisuarowych oszołomów, jest tylko minimalnie mniej stresujące.
  • ~jeremi
    (2013-12-14 23:18)
    częściowo bzdurny ten ranking ,szczególnie generałowie , zobaczcie że większość generałów z czasu II wojny dożyła wieku 90 kilku lat ,gdyby mieli tak silny stres zeszli by wcześniej
  • ~nie pracujesz tyle ile chce wylecisz
    (2013-03-14 15:26)
    w dzisiejszej polsce pracownicy to takie mruki które dają z sobą robic co się da. zero zgrania, zero solidarności w pracy, zero znajomości prawa pracownika i kodeksu pracy z przepisami pip na czele, dzisiejsi pracownicy stosują sie do powiedzenia " pokorne ciele matkę ssie" czyli jak jest się pokornym to ma sie prace, ale już nie wazne ze trzeba robić 3 razy tyle wazne ze ma sie prace. sami sobie robicie złą sytuację na rynku pracy. bezmyślni pracownicy. brawo dla prawcodawców ktorzy mają takich mruków w pracy, niech robią skoro tak im pasuje. zero wartości zero poszanowania dla samego siebie az wstyd ze grona pracowników takie tempe sa i trzesą portkami.
  • ~xvs
    (2013-03-01 20:51)
    A gdzie lekarz? Nauczyciel? Sielanka... Wiadomo po co ten ranking,
  • ~hengaj
    (2013-01-13 11:18)
    Jednym słowem w Polsce nie ma zawodów,które nie są stresujące.
    W dzisiejszej Polsce każdy boi się o swój tyłek.
  • ~edek
    (2013-01-10 23:51)
    Najbardziej stresujące jest oglądanie ryja tuska i słuchanie jego kłamstw !!!
  • ~słowianin
    (2013-01-09 09:51)
    Wykształcony wyborca kształcił się, czytając napisy w w wychodkach, razem z Wiesiem13
  • ~nelli