Praca ponad miarę, przymus pracy na stojąco, problemy z wodą... To wszystko w polskim Amazonie

| Aktualizacja:

Przymus pracy na stojąco, problemy z wodą dla spragnionych, praca ponad miarę – to wszystko w polskim Amazonie. Dotarliśmy do wyników kontroli PIP.

wróć do artykułu
  • ~Won
    (2018-08-08 22:34)
    Ten cały cwaniacki Amazon należy pogonić z Polski!!!!!!!!!
  • ~Amadeus
    (2018-08-08 21:28)
    W Polsce w Amazonie pracowników traktuje się jak niewolników. Mają robić wszystko na rozkaz i bez dyskusji. Takie haczyki jak darmowy dojazd do pracy, wyżywienie na złotówkę, tam to dopiero jest pralnia pieniędzy. czas aby tym bajzlem zajęły sie odpowiednie władze. Rotacja pracowników jak na karuzeli. Amazon to niewolnictwo XXI wieku.
  • ~Zetthemall
    (2018-08-08 23:08)
    Na całym świecie powszechnie jest wiadome, że Amazon to czysty wyzysk.
  • ~Krystyna
    (2018-08-09 08:34)
    Polacy!!! Omijajcie Amazon szerokim łukiem. Jak spadną zyski to szybko poprawione zostaną warunki pracy.
  • ~kkkk
    (2018-08-08 23:38)
    w kraju brak rak do pracy wiec nie narzekac amazoniarze ale zaczac sie szanowac i pogonic menedzera niewolnikow , to taki drugi Zuckenberg wpuszczony do Polski
  • ~kapitalistyczne normy
    (2018-08-09 08:37)
    A czemu sie dziwicie? Przeciez wiadomo, że wlasciciel Amazona Bezos jest trylionerem w wyniku wielkiego wyzysku pracownikow. Czlowiek u niego jest tylko srubka w kapitalistycznej machinie wyzysku, ktora sie uzywa, a potem wyrzuca.
  • ~Julka
    (2018-08-09 06:07)
    Na stojąco pracują też panie na kasie w Kauflandzie, aż żal patrzeć
  • ~/.,
    (2018-08-09 03:26)
    pracowałem tam wszystko na czas sztucze zachowania menedzerów liderów praca za 2 dolary po pauzie bezpłatnej juz oni czekaja amazon to jakas pralnia kasy wyzysk firmy zewnetrzne tez dziwne sprzedaja niemcom chinskie badziewie
  • ~44 dawniej też 44
    (2018-08-09 03:46)
    Liczą na wsparcie od rządzących, a jak będą wybory to "na czaskosia". Mam kilku takich znajomych, ynteligentów z awansu społecznego, po 500+ pierwsi łapę wyciągnęli, ale najpierw na nie rytualnie napluli bo cuchnęły im kaczyzmem.
  • ~amazończyk
    (2018-08-08 20:43)
    A ja kiedyś nakryłem pracowników Amazona w Londynie ( konkretnie w Croydon) jak w nocy grali na parkingu piłką zrobioną z folii do owijania palet. Przyjechałem do nich z dostawą o 1-szej w nocy i byli wielce niezadowoleni, bo musieli przerwać mecz i rozładować mi prawie 30 palet. Tak się pracuje w cywilizowanym świecie.
  • ~Sami
    (2018-08-11 00:45)
    Nic już więcej nie kupię na Amazonie. Nie akceptuję wyzysku ludzi. Amazon przestaje dla mnie istnieć.
  • ~niestety
    (2018-08-09 11:19)
    Amazonem rządzi jakiś psychopata
  • ~Yy
    (2018-08-08 22:35)
    Dla nie kturych Polakow praca jest nie wolnictwem
  • ~Punk Tadeusz
    (2018-08-09 18:15)
    Koncerny i korporacje zagraniczne traktują polskich pracowników jak niewolników??? Niemożliwe. Zbawienny dla Polski kapitał zagraniczny ma w nosie polskie prawo??? Niemożliwe. Zarabiają w Polsce miliardy a płacą marne grosze. Rządy Balcerowycza i jego następców z lewa i "prawa" jeszcze wspierają wyzysk Polaków poprzez tanią imigrację zarobkową. Już dawno taki Amazon miałby problem ze znalezieniem pracowników. Musiałby poważnie podnieść płace. Z pomocą przyszedł miłujący "us ra inę" PO - PIS i wpuścił do Polski 3 miliony nomadów z Azji pracujących za miskę smalcu.
  • ~dgtp
    (2018-08-09 10:30)
    jak ktoś z zachodu będzie chciał zwiedzić obozy kocentracyjne to niech uda się do amazon
  • ~Sebixy
    (2018-08-11 00:36)
    Ciągle są sygnały,że w Amazonie dzieje się źle i jak widać bez zmian! A kto zarządza ludźmi w polskim oddziale - zapewne w większości Polacy. Dla drobnego awansu, niewielkiej podwyżki stają się ********** identyfikują się bardziej z firmą, która za jakiś czas może ich mieć w d... ale nie z innym człowiekiem. Winni są właśnie ci niższego i wyższego szczebla szefowie, wkręceni w machinę, cele, korpo-nowomowę. Kiedy oprzytomnieją? Jak przyjdzie nowy "manger" i wywali starego? "Tyle zrobili dla tej firmy" jak mogli mu to zrobić? A co ty "managerze" robiłeś innym ludziom? _Identyfikujcie się z ludźmi a nie z korporacjami!_
  • ~Kulka
    (2018-08-09 19:05)
    Liderzy chcą się wykazać
  • ~Amazon to stosowany socjalizm
    (2018-08-09 07:23)
    tam to jak u towarzyszy we zwyczaju panuje walka klas i wyzysk, taki mini-gułag w wersji soft.
  • ~prezes
    (2018-08-09 18:09)
    dziwie sie tym ludziom,ze jeszcze pracuja w tym prawie obozie koncentracyjnym za marne grosze.Rozumiem 15 lat temu-jak w Polsce bylo 20% bezrobocie,ale teraz? Na przyklad w zwyklej opiece nad starszymi osobami mozna zarobic na czarno do 3 tys zl na miesiac i samemu reguluje sie swoja prace,gdy osoba starsza spi mozna sobie odpoczac nawet kilka godzin,ta sama praca w RFN to juz zarobek ok.7 tys zl na miesiac,bez podatku i ZUSu.Inne prace w Polsce tez latwo dostepne-handel ma lepsze warunki pracy,potzreba kierowcow,w MPK w Krakowie autobusami jezdza panie,za b.dobre pieniadze-nowe autobusy maja takie systemy,ze trzeba do nich tyle sily co do Skody Fabia.Firmy szukaja masowo ludzi-po co sie meczyc u tych krwiopijcow-nalezy ich olac,niech sobie szukaja naiwnych gdzies daleko w swiecie.Polacy powinni sie juz szanowac-w Krakowie na przyklad pracownicy na budowach,fachowcy,kierowcy TIR ow,itd dostaja pensje prawie jak na zachodzie.jak sie nie podoba to ida do innego pracodawcy,ludzi do pracy brak,a zamowienia sa na 3 lata do przodu.To samo w RFN-pelno roboty-ludzi brak.Jak sie ma dobre sily to olac tego Amazona i szukac pracy za naprawde dobre pieniadze-jest jej teraz pelno w kraju i w RFN.
  • ~Xxxdxxexd
    (2018-08-09 15:22)
    Pracowałam w angli tragedia nigdy, przenigdy więcej takich moja noga tam nie stanie. Ludzie jak roboty ... do dziś słyszę ten dźwięk team lidera fasta fasta ... (Polaka) popedzajacego Polaków.

Może zainteresować Cię też: