Praca ponad miarę, przymus pracy na stojąco, problemy z wodą... To wszystko w polskim Amazonie

| Aktualizacja:

Przymus pracy na stojąco, problemy z wodą dla spragnionych, praca ponad miarę – to wszystko w polskim Amazonie. Dotarliśmy do wyników kontroli PIP.

wróć do artykułu
  • ~amazończyk
    (2018-08-08 20:43)
    A ja kiedyś nakryłem pracowników Amazona w Londynie ( konkretnie w Croydon) jak w nocy grali na parkingu piłką zrobioną z folii do owijania palet. Przyjechałem do nich z dostawą o 1-szej w nocy i byli wielce niezadowoleni, bo musieli przerwać mecz i rozładować mi prawie 30 palet. Tak się pracuje w cywilizowanym świecie.
  • ~Amadeus
    (2018-08-08 21:28)
    W Polsce w Amazonie pracowników traktuje się jak niewolników. Mają robić wszystko na rozkaz i bez dyskusji. Takie haczyki jak darmowy dojazd do pracy, wyżywienie na złotówkę, tam to dopiero jest pralnia pieniędzy. czas aby tym bajzlem zajęły sie odpowiednie władze. Rotacja pracowników jak na karuzeli. Amazon to niewolnictwo XXI wieku.
  • ~Radosław..
    (2018-08-08 21:59)
    Młodym się od dobrobytu w dup@ch poprzewracało i robić się nie chce. Chociaż jak się tak zastanowię to nie tylko młodym. Kult pracy i wydajności to u nas chyba nigdy nie istniał.
  • ~Won
    (2018-08-08 22:34)
    Ten cały cwaniacki Amazon należy pogonić z Polski!!!!!!!!!
  • ~Yy
    (2018-08-08 22:35)
    Dla nie kturych Polakow praca jest nie wolnictwem
  • ~Zetthemall
    (2018-08-08 23:08)
    Na całym świecie powszechnie jest wiadome, że Amazon to czysty wyzysk.
  • ~kkkk
    (2018-08-08 23:38)
    w kraju brak rak do pracy wiec nie narzekac amazoniarze ale zaczac sie szanowac i pogonic menedzera niewolnikow , to taki drugi Zuckenberg wpuszczony do Polski
  • ~/.,
    (2018-08-09 03:26)
    pracowałem tam wszystko na czas sztucze zachowania menedzerów liderów praca za 2 dolary po pauzie bezpłatnej juz oni czekaja amazon to jakas pralnia kasy wyzysk firmy zewnetrzne tez dziwne sprzedaja niemcom chinskie badziewie
  • ~44 dawniej też 44
    (2018-08-09 03:46)
    Liczą na wsparcie od rządzących, a jak będą wybory to "na czaskosia". Mam kilku takich znajomych, ynteligentów z awansu społecznego, po 500+ pierwsi łapę wyciągnęli, ale najpierw na nie rytualnie napluli bo cuchnęły im kaczyzmem.
  • ~Julka
    (2018-08-09 06:07)
    Na stojąco pracują też panie na kasie w Kauflandzie, aż żal patrzeć
  • ~Amazon to stosowany socjalizm
    (2018-08-09 07:23)
    tam to jak u towarzyszy we zwyczaju panuje walka klas i wyzysk, taki mini-gułag w wersji soft.
  • ~Krystyna
    (2018-08-09 08:34)
    Polacy!!! Omijajcie Amazon szerokim łukiem. Jak spadną zyski to szybko poprawione zostaną warunki pracy.
  • ~kapitalistyczne normy
    (2018-08-09 08:37)
    A czemu sie dziwicie? Przeciez wiadomo, że wlasciciel Amazona Bezos jest trylionerem w wyniku wielkiego wyzysku pracownikow. Czlowiek u niego jest tylko srubka w kapitalistycznej machinie wyzysku, ktora sie uzywa, a potem wyrzuca.
  • ~Justyna
    (2018-08-09 09:07)
    Jeżeli kobieta podczas ośmiu godzinnej pracy z przerwą 30 minut na posiłek spala około 9000 kalorii i daje radę to może lepiej by się jej opłacało biegać maratony, gdyż przeciętne spalanie podczas trwania biegu jest zdecydowanie niższe, a zyski zdecydowanie większe.
  • ~lilo
    (2018-08-09 09:12)
    A właściciel zarabia ok. 12,000 dolarów na sekundę!!! Pracownicy? Co go to obchodzi.
  • ~dgtp
    (2018-08-09 10:30)
    jak ktoś z zachodu będzie chciał zwiedzić obozy kocentracyjne to niech uda się do amazon
  • ~Signum
    (2018-08-09 11:04)
    To jest normalna praktyka magazynowa na calym swiecie. Tak to niestety jest w tej branzy - sam pracowalem w Lidlu w UK i wszystko bylo bardzo podobne - wydajnosc, normy, statystyki. To jest ciezka praca. Sa oczywiscie miejsca, w ktorych pracuje sie nieco lepiej, ale ogolna zasada wyliczania tzw. pick rateu jest taka sama.
  • ~niestety
    (2018-08-09 11:19)
    Amazonem rządzi jakiś psychopata
  • ~Xxxdxxexd
    (2018-08-09 15:22)
    Pracowałam w angli tragedia nigdy, przenigdy więcej takich moja noga tam nie stanie. Ludzie jak roboty ... do dziś słyszę ten dźwięk team lidera fasta fasta ... (Polaka) popedzajacego Polaków.
  • ~Karft
    (2018-08-09 15:25)
    Połowa informacji to bzdury, proponuje następnym razem przygotować się lepiej :)

Może zainteresować Cię też: