Czesi chcą nam podkraść Ukraińców. Ofert pracy jest ponad ćwierć miliona

| Aktualizacja:

O gastarbeiterów będziemy musieli powalczyć z naszymi południowymi sąsiadami. Praga wprowadziła w tym roku kolejne ułatwienia przy sprowadzaniu siły roboczej ze Wschodu.

wróć do artykułu
  • ~Marcin
    (2018-06-04 08:38)
    Tytuł sugeruje jakoby Ukraińcy byli Polską własnością
  • ~Derek
    (2018-06-04 08:47)
    Nowy tydzień - nowy artykuł o Ukraińcach. Operacja przyzwyczajania nas do ściągnięcia setek tysięcy imigrantów ze Wschodu trwa .
  • ~Ojczulek Matwiej Płatow
    (2018-06-04 08:51)
    Polski Rząd powinien jeszcze Czechom dopłacić,by sobie wzięli Ukrów. Gruzini ,Ormianie ,Azerowie ,Rosjanie ,to jest siła która szturmuje Polski rynek pracy.
  • ~WAW
    (2018-06-04 09:15)
    Bez 3 milionów Ukraińców i Białorusinów, Polska padnie ekonomicznie a przedewszystkim demograficznie...
  • ~realnie
    (2018-06-04 09:37)
    Skoro Polacy wolą Zachód, to o co biega ?
  • ~Monachijski
    (2018-06-04 09:39)
    Der Dziennikowi bardzo się niePOdoba V4 i dlatego musi szczuć! Czy Ukraina i jej obywatele są własnością Polski wg der Dziennika najwyraźniej TAK ! Natychmiast zrepolonizować media!!!!
  • ~Dialog Pepika z Ilonka!
    (2018-06-04 12:03)
    No to fajnie, przeciez Polacy niecierpia Ukraincow! Za co to.? No, za Wolyn! Ale to bylo 70 lat temu, o p r a w c y powymierali! Nieszkodzi , Polak pamietliwy i u p i e r d l i w y !
  • ~dm1
    (2018-06-05 18:34)
    Glooopi artykul. Polacy nien--nawi--dza Ukraincow! Polacy nie chca Ukraincow. Czesi moga ich swobodnie zatrudniac!!!!
  • ~Patriotta
    (2018-06-06 01:18)
    Super!! To czesi wybawią nas od drugiego Wołynia!!! Kocham was pepiczki!!!
  • ~TCT
    (2018-06-05 07:30)
    Imigrant - towar deficytowy?
  • ~Laszlo
    (2018-06-05 07:49)
    Brać Ukraińców ile wlezie. Zachodni Europejczycy będą ze sytachu siedzieli w domach jak szczury, a Ukraińcy w kolejnym pokoleniu się zasymilują.
  • ~LEO
    (2018-06-06 20:27)
    Brawo Czesi wezcie wszystkich ukrainców . Ja przynajmniej mach ich DOŚĆ .
  • ~Pracodawca
    (2018-06-06 14:59)
    Niech biorą wszystkich , chętnie oddamy za darmo , jeszcze trochę dopłacimy
  • ~KC
    (2018-06-06 11:20)
    Pis doprowadzi do tego ,że przyjdą ruskie, to nawet emerytki będą w ciąży nie mówiąc o dziewczętach,nie? tow. Kaczanov i tow. Piotrov ?
  • ~wielkoplak
    (2018-06-06 01:12)
    Z artykulu wynika ze Ukraincy naleza do Polski, bo wiadomo, ze Polska jest najwazniejsza, najwieksza i najwspanialsza. I dlatego Polacy sa tak nielubiani przez blizszych i dalszych sasiadow
  • ~YellowPage
    (2018-06-04 23:16)
    Jakość populacji wzrośnie, geny się odświeżą ...
  • ~Stara prawda o Polakach 'w pracy':
    (2018-06-05 14:35)
    Widok był okrutny - kobiety płakały - Dwóch niosło fortepian, a trzeci pe-dały! - Czwarty akurat skoczył do piątego, który był "na zwolnieniu", pożyczyć pieniądze na piwo dla tych dwóch pierwszych, żeby nie podskakiwali! - No i podczas biesiady piwo "się wylało" do fortepianu.... - i tak się skończyła ta ptasia audycja!!!
  • ~head
    (2018-06-05 08:55)
    Niech zabierają.

Może zainteresować Cię też: