Szef Solidarności ostrzega oprzed zmianami w kodeksie pracy. Mazurek: PiS wcale nad nimi nie pracuje

Projekt Kodeksu pracy, przygotowany przez Komisję Kodyfikacyjną Prawa Pracy jest nie do zaakceptowania - oświadczył w czwartek szef NSZZ "Solidarność" Piotr Duda. Jeżeli rząd chciałby forsować ten projekt, to nasz kierunek jest jeden, ulica - zaznaczył. Na słowa szefa Solidarności już zareagował rzeczniczka PiS, która zapewniła, że zmiany nie wejdą w życie.

wróć do artykułu
  • ~Przynajmniej u mnie.
    (2018-04-09 17:56)
    Ten jegomość wywołuje niepowstrzymaną obstrukcję i odruchy zwrotne. Brzydzę się tym toto.
  • ~fajfik
    (2018-04-09 17:16)
    Pisowskie niedojdy wycofują się ostatnio niemal ze wszystkiego - bardziej lub mniej oficjalnie. Niedługo pewnie doczekamy się że nie tylko nie zdegradują Jaruzela, ale postawią mu pomnik żeby tylko zatrzymać odpływ PZPR-owskiego betonu od PiS do SLD...
  • ~byly solidarnosciowiec
    (2018-04-09 08:28)
    popluciny sie odzywaja lepiej sie zamknij to przetrwasz jeszcze chwile kto placi skladki na takie siermiegi jak kacperek bezmozgowcy pewnie i o tym nie wiedza
  • ~wigraszek
    (2018-04-09 08:11)
    co ty wiesz o pracy-obiboku?
  • ~Cesarz Jarosław
    (2018-04-09 03:46)
    PiS trolle, czemu śpicie? Czemu nie bronicie towarzysza Dudy?
  • ~Proboszcz Kaszanka
    (2018-04-09 03:41)
    PiS gwarantem Biedy w Polsce! Biedni ludzie są bardziej religijni.
  • ~chłop bez......?
    (2018-04-08 15:05)
    Zgiął mi penis ,szukałem od kilku dni . A tu masz ci los odnalazł si e jest na tym zdjęciu powyżej.
  • ~broda
    (2018-04-08 12:08)
    To Sokidarność ta z lat 80 jeszcze istnieje??? To Solidarność Kacperka i parasolnika Śniadka
  • ~Level one
    (2018-04-07 22:44)
    Nie można być zakładnikiem związku zawodowego, ktory zmienia się w „terrorystyczny” w stosunku do pracodawcy i wykracza poza zapisy o zw. zawodowych. Ma się zmniejszyć pobory posłów, a czy ktoś przyjrzał się majątkom związkowców.
  • ~kacperek
    (2018-04-07 21:24)
    Panie Duda, oddaj rybie łakocie, co ci na zapleczu hotelu do bagażnika wpychają-oczywiście ty za każdym razem protestujesz, ale bezskutecznie. A może ty zmniejszysz swoją pensję o 20%? To teraz takie trendy😁
  • ~antypis
    (2018-04-07 17:42)
    obudziła się ta zaraza...
  • ~Tata
    (2018-04-07 06:40)
    Kacperek kacperek kacperek....😂😂😂
  • ~PROLETARIAT NIECH ŻYJE
    (2018-04-06 20:03)
    TA KOMISJA TO W RAMACH SWOJEJ PRACY STWORZYŁA BANDYCKI KODEKS NIEWOLNIKA, CZY DOSTAŁA OSOBNĄ KASĘ NA TO WYSOKICH STANDARDÓW SPOŁECZNYCH CUDO ? CAŁA ICH PRACA TAK WYGLĄDA I ILE ZA TO DOSTAJĄ OD KORPOGANGÓW ?
  • ~jura
    (2018-04-06 14:54)
    Zgadzam się z PanemD ,,,,,ze współczaśni politycy nie dorastają intelektualnie do pięt tym sprzed pół wieku.Absolewnci uczelni partyjnych\PZPRowskich\ byliintelektualnie dojrzalsi niż obecne miernoty.
  • ~rychu
    (2018-04-06 14:13)
    Mazurek: PiS wcale nad nimi nie pracuje (zmiany w kodeksie pracy) ??!!!!!! no jasne !!!!! Jarek nie wiedzial o "nagrodach" !!?? "nagrody" opracowala Kempa, a Szydlo o nich "nie wiedziala" ??!!!!!
  • ~qqq
    (2018-04-06 10:42)
    Półtora roku PiS płacił honoraria komisji kodyfikacyjnej i twierdzi, że nie ma z komisją nic wspólnego. Tak samo nie ma nic wspolnego z Kają Godek, opłacaną w radzie nadzorczej pisowskiego zakładu i Fundacją Kaleckiego, debatująca w pisowskim ZUS jak emerytom zabrać 10 procent emerytur żeby dać emerytury menelom.
  • ~Mak
    (2018-04-05 21:52)
    U mnie z zakładzie w solidarności są głównie lenie obiboki i wszelkiej maści cwaniaki - śmierdzirobótki - tak o nich mówią.
  • ~...ropuch..
    (2018-04-05 20:36)
    ....panie na d,p,ch,g jesteś śmieciem śolidarności....
  • ~robotnik
    (2018-04-05 20:25)
    Ciekawi mnie kto utrzymuje(płaci) tej komisji kodyfikacyjnej za opracowanie nowego kodeksu jeżeli to nie jest prawda?. A Duda cicho siedzi jak ludziom koło gwizdka robią a jak się wkurzą to i jego pogonią razem z tymi politykami .
  • ~jj24
    (2018-04-05 18:59)
    Jeszcze potrząśnij groźnie jajkami! ;)

Może zainteresować Cię też: