Szef Solidarności ostrzega oprzed zmianami w kodeksie pracy. Mazurek: PiS wcale nad nimi nie pracuje

Projekt Kodeksu pracy, przygotowany przez Komisję Kodyfikacyjną Prawa Pracy jest nie do zaakceptowania - oświadczył w czwartek szef NSZZ "Solidarność" Piotr Duda. Jeżeli rząd chciałby forsować ten projekt, to nasz kierunek jest jeden, ulica - zaznaczył. Na słowa szefa Solidarności już zareagował rzeczniczka PiS, która zapewniła, że zmiany nie wejdą w życie.

wróć do artykułu
  • ~Hodowca
    (2018-05-28 13:57)
    Duda Dudzie nie równy, Nie da rady, Oba samce.
  • ~czekaj tatka
    (2018-05-28 13:55)
    Czy dudosolidarnośc wyjdzie na ulice w proteście przeciw chlebodawcy- pisu?
  • ~solidowiecki
    (2018-05-28 13:50)
    Duda udaje samodzielność. Podskakuje, bo dawno nie było go w TV.Przypomina ,że jakiś jeszcze Duda istnieje ,poza Dudą numer 1.Solidarni--solidaryzujcie się w solidarności solidarnej.
  • ~JACK
    (2018-05-23 09:02)
    Dudy dla Boga i rodziny
  • ~Kapitan
    (2018-05-23 08:17)
    Wygląda na to że PiS okręt tonie skoro najwierniejszy jego szczur ucieka jako pierwszy!!!U nas członków Solidarności nie masz już czego szukać sprzedawczyku!!!Spokojnego miejsca dla siebie szukaj w kaczym kuprze!!!A na ulice niech wyjdą z tobą bonzowie Solidarności którzy panoszą się w zakładach pracy nic nie robiąc a biorąc wysokie pensje.To oni decydują kto rządzi a kogo od razu udupiają Nasyłając na niego PIP i BHP.Jak im się nie spodoba nie dadzą takiemu spokoju dopóki nie znajdą na niego haka i usuną go.Tylko ten kto żyje z mafią w zgodzie może żyć i pracować spokojnie.My zwykli członkowie Solidarności (tej starej Wałęsowej) nie chcemy mieć z tą bandą nic wspólnego.Nic nam nie pomogli i nic nam nie dali-nawet tego co nam się należało.Nie mieli czasu dla członków bo robili kariery i załatwiali odpowiednie pensje dla siebie.Byli nietykalni.Niech Piotruś wychodzi na ulice ze swoimi bonzami z zakładów pracy.Gdy my zwykli członkowie przez 2 lata walczyliśmy o groszowe podwyżki- bonzowie Solidarności ostrzegali nas zwykłych członków Solidarności że to jest nielegalne!!!Tak odpowiadali górnikom i hutnikom oraz innym branżom.Niech im teraz pomoże Jaruś i PiS!!!!
  • ~wacek
    (2018-05-18 12:13)
    Duda nie strasz chlebodawców z pisu . Ty możesz na ulicy podłubać sobie w nosie.
  • ~dabi
    (2018-05-16 13:42)
    Facet nic nie potrafi tylko straszyć ze wyjdzie na ulice jak nie po jego myśli. A wychodz chłopie sobie.
  • ~aaaaaaa
    (2018-05-16 11:06)
    A co z tą pracą dzieci???
  • ~Przynajmniej u mnie.
    (2018-04-09 17:56)
    Ten jegomość wywołuje niepowstrzymaną obstrukcję i odruchy zwrotne. Brzydzę się tym toto.
  • ~fajfik
    (2018-04-09 17:16)
    Pisowskie niedojdy wycofują się ostatnio niemal ze wszystkiego - bardziej lub mniej oficjalnie. Niedługo pewnie doczekamy się że nie tylko nie zdegradują Jaruzela, ale postawią mu pomnik żeby tylko zatrzymać odpływ PZPR-owskiego betonu od PiS do SLD...
  • ~byly solidarnosciowiec
    (2018-04-09 08:28)
    popluciny sie odzywaja lepiej sie zamknij to przetrwasz jeszcze chwile kto placi skladki na takie siermiegi jak kacperek bezmozgowcy pewnie i o tym nie wiedza
  • ~wigraszek
    (2018-04-09 08:11)
    co ty wiesz o pracy-obiboku?
  • ~Cesarz Jarosław
    (2018-04-09 03:46)
    PiS trolle, czemu śpicie? Czemu nie bronicie towarzysza Dudy?
  • ~Proboszcz Kaszanka
    (2018-04-09 03:41)
    PiS gwarantem Biedy w Polsce! Biedni ludzie są bardziej religijni.
  • ~chłop bez......?
    (2018-04-08 15:05)
    Zgiął mi penis ,szukałem od kilku dni . A tu masz ci los odnalazł si e jest na tym zdjęciu powyżej.
  • ~broda
    (2018-04-08 12:08)
    To Sokidarność ta z lat 80 jeszcze istnieje??? To Solidarność Kacperka i parasolnika Śniadka
  • ~Level one
    (2018-04-07 22:44)
    Nie można być zakładnikiem związku zawodowego, ktory zmienia się w „terrorystyczny” w stosunku do pracodawcy i wykracza poza zapisy o zw. zawodowych. Ma się zmniejszyć pobory posłów, a czy ktoś przyjrzał się majątkom związkowców.
  • ~kacperek
    (2018-04-07 21:24)
    Panie Duda, oddaj rybie łakocie, co ci na zapleczu hotelu do bagażnika wpychają-oczywiście ty za każdym razem protestujesz, ale bezskutecznie. A może ty zmniejszysz swoją pensję o 20%? To teraz takie trendy😁
  • ~antypis