Nowe wytyczne w Biedronce. Będzie zakaz brania wolnego w piątki?

Biedronka jako pierwsza zaproponowała nocną zmianę w sklepach. I kiedy już się wydawało, że niczym nie zaskoczy swoich pracowników, kierownicy placówek otrzymali nowe wytyczne. Zgodnie z tymi najnowszymi, mają zakaz udzielania pracownikom wolnego od pracy w piątki. Centrala Biedronki dementuje jednak te doniesienia.

wróć do artykułu
  • ~oburzony
    (2018-02-17 09:30)
    Czyli dalej niewolnictwo. Mogę zrozumieć że za granicą mają nas za śmieci ale żeby we własnym kraju tak nas traktowano? Na kilometr pachnie mobbingiem.
  • ~dnc
    (2018-02-17 10:14)
    OStatnio staram się uniukać Biedronki. Po pierwsze nie mają właściwej ilościu ludzi. 1-2 kasy otwarte i kolejki na poł sklepu. Trzeba ganiać pracowników bo widze, że ta sama osoba jest na sklepie przy paletach ,a za 2 minuty już biegnie z językiem po kolana do kasy. To smutne, że w XXI wieku nasz kapitalizm przerodził sie w XIX wieczny wyzysk. Sama Biedrnika też sama się do tego przyczynia. Centrala nie zważa, że pracownicy sa wykorzystywani. Ale nie robią tego władze z Portugalii. Robią to krajowi managerowie. Pracowałem kiedyś w firmie międzynarodowej. Póki dyrektorem był obcokrajowiec było w miarę OK. Ludzie pracowali, wszystko było zrobione na czas. Kiedy odszedł i przyszedł polski" manager" to zaczął niemal terroryzować ludzi, traktować ich jak ******o. Wielu się pozwalniało w tym ja. Nagle firma stanęła przez wizją zatrudnienia nowych , ale tego nie zrobiono. Po prostu zwalono robotę na tych co zostali. I tak też jest w Biedronce.
  • ~Zenekkkk
    (2018-02-17 09:04)
    Po prostu nie kupujmy w Biedronce
  • ~Biedronka
    (2018-02-17 11:55)
    Jak za byle go..o będą zwalniać pracowników to nikt im nie pozostanie w pracy.Nie są jedynym pracodawcą w tym kraju.A klienci stali się ostatnio bardzo roszczeniowi ciekawe czy w swojej firmie są tacy idealni!?
  • ~Grażyna
    (2018-02-17 11:21)
    Bzdura z tą nocną zmianą. Szkoda ludzi.
  • ~Ppp
    (2018-02-17 15:40)
    "Pracownicy będą karani za brak właściwej obsady na sklepach" - za to powinno odpowiadać KIEROWNICTWO! Pozdrawiam.
  • ~pic
    (2018-02-17 19:41)
    tak ? to ja od dzisiaj tam nie kupuje.
  • ~Yy
    (2018-02-17 09:28)
    Jest to Protest Pisu czy Polakow
  • ~erbi
    (2018-02-17 15:05)
    Obraz bezsensu, fikcji, chaosu jaki wprowadzają bezmyślne pisowskie kulsony. Jak zwykle PO NIC - bo to samo można było uzyskać nie rujnując ludziom życia przez durne zakazy handlu, ale uzgadniając po prostu z sieciami handlowymi zasady pracy w weekendy - tylko dla chętnych itd. No ale wówczas związkowe darmozjady nie mogłoby się chełpić "działaniem na rzecz pracowników", a klechy nie dostałyby łapówki za wsparcie partii rządzącej z ambony. Tyle że za to wszystko zapłacimy my - i pracownicy sklepów.
  • ~CANNIBAL
    (2018-02-17 14:16)
    Drodzy pracownicy Biedronki, uśmiech na twarzy i do Roboty 😅😅😅
  • ~alka
    (2018-02-18 14:16)
    A to jest miejsce pracy czy jednak obóz pracy?.Pracujący tam to też ludzie i mogą się zdenerwować na chama,ktoremu się wydaje,ze jest pępkiem świata,tzw.roszczeniowy klient. A takich nie brak..Życzę aby pomysłodawca tych kar popracował miesiąc na kasie - wtedy może cokolwiek wymagać od pracowników. Poza tym Biedra i nie tylko,reklamuje się w mediach ,ze wszystko robi w trosce o pracownika..Takiego fałszu i obłudy w słowach rzeczników sklepów nie ma chyba nigdzie...
  • ~Adamus
    (2018-02-18 15:55)
    Chcą się nachapac krzywda biednego pracownika niech sami pracują w nocy a nie liczą mamone
  • ~kier
    (2018-02-17 22:16)
    Postawic za kase tych co zadza biedronka zaraz im sie odechc nocek....
  • ~Nie do wiary
    (2018-02-18 14:33)
    Kto tam w tej Biedronce się zatrudnia, skoro ludzie są tak traktowani? Masochiści?
  • ~pracodawca
    (2018-02-17 20:06)
    I TAK TRZYMAĆ. Chcieli związkowego Dudę popierać to niech im związkowy Duda płaci.
  • ~Matka
    (2018-02-19 18:53)
    Po prostu paranoja...kiedy w końcu ktoś się obudzi i zacznie szanować swoich pracowników. .Bo to tylko dzięki nim cały handel idzie do przodu .straszyć ludzi zwolnieniami....a kto będzie pracował. ..?miodu w biedron ce nie ma ile trzeba się napracować żeby zarobić te parę złotych. ...porazka
  • ~asia
    (2018-02-18 22:23)
    Gratuluje pomysłu ze zwalnianiem pracowników i brania wolnego w piątki niedługo sami zakasacie swoje rękawy do roboty bo już teraz nawet nowi pracownicy nie wytrzymują jednego dnia na sklepie. Dalej strzelajcie sobie w stopy.
  • ~Piko
    (2018-02-19 22:07)
    Kierownicy rejonowi zasiądą za kasą,bo kasjerzy już uciekają do Lidla,bo tam jeszcze szanują pracownika.
  • ~MG
    (2018-04-16 19:15)
    Zakaz handlu w niedzielę uderza w najsłabszych. To regulacja antyobywatelska. Znakomita większość pracowników handu opowiadała się za dodatkowym wynagrodzeniem za pracę w niedzielę.
  • ~Z PISU
    (2018-02-23 10:35)
    mogą mi skoczyć w piątek .

Może zainteresować Cię też: