Delegat pracowników wyprze związkowca? Nowy kodeks pracy może złamać żelazny monopol

| Aktualizacja:

Otoczeni opieką prawną delegaci pracowników w każdej firmie to złamanie dotychczasowego monopolu związków zawodowych.

wróć do artykułu
  • ~Yetti
    (2018-02-12 21:30)
    W takich warunkach prowadzenie własnej firmy nie ma sensu. Gość zainwestuje, ma firmę ale przychodzi filutek i zaczyna mieszać ... Właściciel nic mu nie zrobi. Będzie zakładnikiem filutka.
  • ~przejrzeliśmy na oczy?
    (2018-02-13 12:39)
    No to teraz wiadomo po co był "areszt wydobywczy" dla senatora Koguta... To jeden z liderów frakcji związkowej w PiS...
  • ~FZG
    (2018-02-13 12:59)
    Rady zakładowe już za chwilę, a czy wiadomo już, kiedy zaproponują powołanie Podstawowej Organizacji Partyjnej w każdym zakładzie?
  • ~misiek
    (2018-02-13 13:03)
    No i dobrze, nawilżali rządowi , nawilżali....to teraz mają nagrodę. :D
  • ~Tadek
    (2018-02-13 13:12)
    Antypracownicze zmiany jakie prawdopodobnie wprowadzi nowy kodeks pracy spowodują że tzw przedstawiciele pracowników będą mieli tyle do powiedzenia co PRLowcy działacze CRZZ
  • ~Eu
    (2018-02-13 13:27)
    A gdzie jest nasz przewodnicacy Piotrus nie ma juz nic do powiedzenia Pis juz go kupil
  • ~TCT
    (2018-02-13 13:34)
    I Solidarność pewnie poprze...
  • ~midas
    (2018-02-13 14:19)
    i bardzo dobrze, niech powywalają tych nierobów
  • ~Edi
    (2018-02-13 14:25)
    Nie wierzylam ale komuna wrocila! Prosze ludzi mlodych.wezcie sprawy Polski w swoje rece.pogoncie starych dziadow na emeryture. Ruszcie sie.jestescie dobrze wyksztalceni.ukladajcie sobie swiat po swojemu. Moja rodzina chce glosowac na mlodych!
  • ~Ryszard
    (2018-02-13 15:54)
    Ciekawy jest zapis o udostępnianiu wiadomości o finansach firmy. Firmy te nie są zakładane przez fundusze społeczne ani państwowe . Czym grozi ujawnianie wrażliwych informacji to niech każdy sam sobie odpowie
  • ~cv
    (2018-02-13 17:12)
    W takiej JSW jest ok.60 organizacji związkowych.Dotychczasowa ustawa o związkach zawodowych to patologia a widac ,że nowa wcale nie lepsza
  • ~ak51
    (2018-02-13 17:13)
    A co na te zapisy prawne wielki związkowiec solidarności pan Duda. Widać przestał być potrzebny pis. Zamiast zajmować się sprawami pracowników to pan Duda zajmował się podlizywaniem pis. Teraz pis mu się odpłacił
  • ~mka
    (2018-02-14 17:05)
    Najlepszym rozwiązaniem byłby CRZZ (Centralna Rada Związków Zawodowych) to dlatych co jej nie pamiętają !!!!!!!!!!!
  • ~świadek81.
    (2018-02-14 18:48)
    Brednie. Jaki monopol? Związków można zakładać do woli.
  • ~flip
    (2018-02-14 18:58)
    starcy na emeryturę! i prezes też! Powyżej 65 lat umysł już nie ten? Komuna wraca?
  • ~były przewodniczący - pozdrawiam
    (2018-02-15 01:54)