ZAROBKI LEKARZY, czyli krezusi i nędzarze w białych fartuchach

| Aktualizacja:

Specjalista w stolicy z tytułem doktora, 15 lat doświadczenia, pełny etat, trzy dyżury w miesiącu. Pensja: 5,2 tys. zł. Asystenci w Oleśnie: od 12,5 do 22 tys. zł. Nie ma jednej prostej prawdy o zarobkach lekarzy.

wróć do artykułu
  • ~Ariel z Lubartowa
    (2018-06-04 21:18)
    to sie nazywa dar bilokacji i to potrafią oprócz niektórych świętych ludzie w białych fartuchach.....kilka etatów w jednym czasie....skoro chcą być funkcjonariuszami publicznymi niech odpowiadają w sposób kwalifikowany za narażanie życia ludzkiego przez niedopełnienie obowiązków.... kij ma 2 końce. Nie da sie mieć kilku etatów w tym samym czasie. Inna sprawa zrobienie zdjęcia usg....z życia wzięty przypadek odpłatne....kolejna kassa za przeczytanie co tam jest...to już niewiele ma wspólnego z powołaniem, o którym się tyle mówi....
  • ~jj23
    (2018-01-08 18:35)
    Pokażcie zarobki nierobów PiSuarów w Sejmie, Senacie i innych topowych synekurkach!
  • ~xy1
    (2018-01-07 22:33)
    Ktos tu ladnie grzeje atmosfere i dzieli ludzi.
  • ~rOMAN
    (2018-01-07 18:26)
    WPROWADZIĆ PŁATNE STUDIA DLA LEKARZY I PRAWNIKÓW
  • ~moas
    (2018-01-07 16:50)
    Rezydent z doktoratem buahaha chyba kupił ten doktorat na bazarze uniwersyteckim
  • ~Wiecej solidaryzmu w ochronie zdrowia
    (2018-01-06 19:25)
    Bogaci po samozatrudnionych wlacznie powinni placic skladke zdrowotna od calych dochodow. ----- Precz z Kominowymi Emeryturami Z ZUS. Bogaci moga placic dodatkowo na emeryture w w PPK i prywatnych ubezpieczalniach emerytalnych typu np. IKE.
  • ~Pińćset minus
    (2018-01-05 22:51)
    Te prostackie wpisy życiowych zawistnikow i nieudaczników tylko utwierdzają mnie jak jaskundlonym i durnym jesteśmy w większości społeczeństwem. Na zachodzie to rzecz tak normalna jak istnienie grawitacji, że lekarze zarabiają więcej od większości zawodówwie i taka idiotka z partii rządzącej, która rzekła,, niech jadą,, zaraz następnego dnia wylecialaby z hukiem z partii i polityki. Ale zapomniałam, że to tylko Wolska i nikogo prawie nie bulwersuje pisowska Sadurska w PZU zarabiajaca 90000PLN miesięcznie. A poza tym zrozumcie co po niektóre ćvoki, że ten protest jest też w waszym zasr...ym interesie, chodzi o wyższą składkę zdrowotną również dla was!!
  • ~zenkk
    (2018-01-05 15:05)
    jak rezydent ma 8 letnie doswiadczenie to jakis lewus. albo nie zdal egzaminu albo mu sie uczyc nie chce
  • ~Anakonda
    (2018-01-05 12:34)
    Szanowny autorze, lekarz bez dodatkowych dyżurów powinien zarabiać godnie!!!
  • ~helena
    (2018-01-05 11:37)
    Jeżeli rezydenci bedą zarabiać 7000 zł. to będą mniej zmęczeni???????
  • ~przemęczony doktor
    (2018-01-04 15:59)
    Autor zapomniał powiedzieć, że tyle zarabiają lekarze brutto na umowie cywilno-prawnej przepracowując 200-250 godzin miesięcznie (czyli z dyżurami), na samym etacie to jest 5000 zł brutto - z tego muszą opłacić zus, skarbowy itd. - bo to jest tzw. samozatrudnienie. Czyli faktycznie zarabiają mało, jak na takią odpowiedzialną pracę. Za kilka lat będą mieć najniższe emerytury. A jeśli zachorują - otrzymywać będą po kilkaset złotych. A jeśli popełnią błąd z powodu przemęczenia, będą odpowiadać własnym majątkiem. W tym czasie dyrektor zarabia znacznie więcej w ciągu normalnego tygodnia pracy i nie będzie pociągnięty do odpowiedzialności własnym majątkiem za złe zarządzanie.
  • ~raz dwa trzy
    (2018-01-04 13:37)
    Ponad 5 tyś na rękę i nędzarze????? No to redaktor ma fantazję........
  • ~Angelus Silesius
    (2018-01-04 12:35)
    W Niemczech zarobki na stanowiskach państwowych określają tabele BAT. Gdyby takie tabele były w Polsce, to by się nie dało po urzędach i w rządzie kraść. Więc ich nie ma. I NIE BĘDZIE, bo jak to tak, by w bantustanie nie dało się kraść? Jak???
  • ~gzres
    (2018-01-04 11:55)
    kazdy lekarz ktory wyjezdza za granice powinien zrwocic dwukrotnosc kosztow jakie panieslismy na jego wyksztalcenie
  • ~pacjent
    (2018-01-04 11:51)
    lekarzy z Polski należy wygonić.Wszystkich,bo nie są tu potrzebni.
  • ~ac
    (2018-01-04 11:35)
    z artykulu wynika ze lekarze z doktoratem pracujacy w stolicy sa uposledzeni umyslowo, hmmm, nie sadze;)
  • ~sp
    (2018-01-04 10:51)
    Wprowadzić zdrowy system stypendialny na studiach (nie tylko medycyna) z obowiązkiem odpracowania lub spłaty i nieco zwiększyć limity przyjęć.
  • ~jerzy
    (2018-01-04 10:42)
    tu trzeba zrobic gruntowna reforme lekarze musza dobrze zarabiac ale bez przesady ponadto najwyższy czas cos zrobić a nie gadac ze nie można z absolwentami medycyny ktorych szkolimy ZA OLBRZYMIE PIENIADZE DLA BOGATYCH PANSTW UNII I AMERYKI oni musza swoja nauke odrobic w Polsce
  • ~doktórka
    (2018-01-04 10:38)
    "Rezydent z doktoratem i 8-letnim stażem" - to dopiero ciekawostka!
  • ~Jula
    (2018-01-04 10:32)
    Rozpoczyna sie nagonka PiSiureckiej prasy na lekarzy.A kto bedzie wam leczyl rozumek z prezesinym wlacznie ?

Może zainteresować Cię też: