Ponad 5 tys. złotych. Tyle chcą zarabiać pracownicy z Ukrainy w Polsce

| Aktualizacja:

Co piąty Ukrainiec chce zarabiać ponad 5 tys. zł. I to na starcie! Tak przynajmniej wynika z najnowszych danych agencji Upper Job.

wróć do artykułu
  • ~Jajcarz
    (2017-11-20 07:40)
    Polski lekarz 2000 a Ukrainiec 5000 ?
  • ~Lwowiak
    (2017-11-20 07:48)
    Polacy godzą się na niskie pensje bo nic nie potrafią i są do niczego.
  • ~Kwa,kwa,zycie tonie je bajka
    (2017-11-20 07:59)
    Za to prezes Balbina, kaczor spiewal na majdanie w Kijowie jak kanarek !.
  • ~krajan
    (2017-11-20 08:09)
    wielkim błedem naszego rządu jest wpuszczenie tej swołeczy ukraińskiej do Polski , to byli i sa nasi wrogowie ,w razie wojny nigdy nam nie pomogą a wręcz przeciwnie we własnym kraju będą nas zabijać , widziałem jak Ukraińcy postępuja z Polakami biją ,oszukuja i okradają tylko tego sie głośno nie mówi ,.historia nam pokazała kim jest Rusek ,Ukrainiec to dawne ZRRR, i nic nas to nie nauczyło , to narody mściwe i podłe ,a jak im sie nie podoba w Polsce i maja takie wielkie wymagania to hola ze dwora swołecz
  • ~Batko-Macisław Płatow
    (2017-11-20 08:52)
    Zamknąć granice Ukrą ,niech się ,,zjadają" własnym sosie. Na Ich miejsce przyjdą Inni ,z pocałowaniem ręki.
  • ~kot
    (2017-11-20 09:14)
    to ukraincy w polsce będą zarabiać więcej niż polacy z dość wysokimi kwalifikacjami istny dom wariatów rozumiem że to POlini polskość to nienormalność
  • ~gonic
    (2017-11-20 09:29)
    no to sie wkurzylem polak 3 upowiec 5 ja bym pogonil i czekal az zmadrzeja jakie wizy i co jeszcze niech pracuja u siebie za 600 hrywien
  • ~AŁTR
    (2017-11-20 09:46)
    pogonić swolocz do domu
  • ~tim
    (2017-11-20 09:53)
    Zrozumcie maluczcy, że Ukrainiec żądający niewielkiej zapłaty prędzej zabierze wam pracę. A jest takich ciągle sporo. Ponadto co w tym złego, żądać godziwej zapłaty? Wolny rynek reguluje te sprawy całkiem sprawnie. Polska potrzebuje pracowników zagranicznych na miejsce młodych Polaków, którzy wyemigrowali. Dla sąsiedniej Ukrainy brak dobrych alternatyw, dla Rosjan jesteśmy zbyt ubogim krajem, oni zarabiają niewiele mniej, pozostaje Afryka i być może Azja, lecz albo w niewystarczającej skali (Wietnam), albo kraje islamskie, których przecież nie chcemy.
  • ~rr
    (2017-11-20 10:11)
    Polki i polacy dziekuje za emeryture. Po 6 miesiac juz mam!
  • ~Polak Mały
    (2017-11-20 10:20)
    Popieram Ukrainców , ja też chce ! Ale chcieć to jedno a dostać drugie . Podpowiem im w Niemczech płacą lepiej , ale trzeba znać język , być sumiennym i punktualnym no i poza tym coś sobą reprezentować
  • ~zenek_z_czosnkowa
    (2017-11-20 10:27)
    Oj tam, chcą 5000 zł a potem przychodzi real live i zapierniczają za 1500pln.
  • ~O
    (2017-11-20 10:41)
    Cwaniaccy POlscy przedsiebiorcy zatrudniaja Ukraincow,bo pracuja za male pieniadze.Ale jak Ukraincy,juz w POLSCE troche popracuja to domagaja sie wiekszych pieniedzy,ale tego przeds nie przewidzieli.
  • ~Nihoo
    (2017-11-20 11:15)
    5000? Chyba hrywien.
  • ~taki tam sondaż...
    (2017-11-20 11:32)
    taki tam sondaż, żeby tylko wkur....ć Polaków, po co komu takie badania. njapierw naszym dać godną pracę a nie 500 plus...
  • ~Bocian
    (2017-11-20 12:17)
    Swołocz pogonić do domu !!!
  • ~ajax
    (2017-11-20 12:34)
    Ciekawe jak polski rząd chce zachęcić Polaków do powrotu z emigracji, perspektywą wynagrodzeń 2,5-3 tyś. zł brutto???Do tego sprowadzili jeszcze prawie 2 Ukraińców, a podobno w przyszłym roku ma ich być już około 3 mln. m.in po to by zahamować wzrost płac?!Czyli w naszym niespełna 38 milionowym kraju ma być tylu Ukraińców ilu łącznie Polaków wyemigrowało do Wlk.Brytanii, Irlandii, Niemiec, Holandii, Francji itd.?!Czy ktoś w Polskim rządzie w ogóle się zastanawia nad konsekwencjami wpuszczenia 3 milionów Ukraińców do nas???
  • ~Londone
    (2017-11-20 12:36)
    Podpuszczanie ,Ja, nie tylko niemiec zly
  • ~irka